Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu seks z zensko

seks z zensko

Ti kar probaj. Samo nekaj moraš vedeti: da poti mazaj ni. In bog ne daj, da bi ti bilo preveč všeč…Pol bo tvoj odpadel ko gumb – ti pa boš iskala in želela vedno več – ženske….

Recimo, da je pavšalno gledano 50/50 resnice v tej tvoji trditvi (odvisno za koga, odvisno od situacije, odvisno od marsičesa…). In kaj bi blo pravzaprav narobe, če bi bejba našla novo pot? Tako, ki ji dejansko mrbit bolj ustreza? Načeloma sem mnenja, da nam več izziva in zadovoljstva ponudi pot po kateri se vzpenjamo…

Rosna, kar sem jaz želela povedati je to, da ni tako enostavno: probati in iti naprej. Včasih ti lahko tak poskus spremeni življenje za vedno. Ker odkriješ nekaj, kar ti odpre nove dimenzije. Niti približno pa ne mislim, da je s tem kaj narobe – tako kot pišeš ti. Nič ni narobe in če vprašaš mene, ji želim, da bi našla novo pot….Ker če ne probaš ne veš – kako je lepo.
A veš ko sta se dve ženski pogovarjali in je prva rekla drugi, da ji je dosti bolj všeč z ženskami. Pa je druga rekla, da to zato, ker še ni srečala pravega moškega. Prva pa ji je odgovorila: ” Mogoče pa ti še nisi srečala prave ženske.”.
O tem govorim, Rosna 🙂

Nč bat, sem razumela…:))). Včasih ti lahko tak poskus spremeni življenje za vedno. Poudarek na včasih.. Za mnoge je namreč čist simpl zgolj nekaj probat in komot (mrbit prav zato še hitrej) napredovati v že obstoječi zvezi…

V katero smer bomo šli je pač odvisno od prioritet, ki jih lahko tak poskus seveda izrazi mnogo bolj jasno kot, če gre zgolj sanjarjenje… Ker, če ne probaš, nikol ne morš bit zihr kaj ti je bolj “na kožo pisano”…:))).

Zakaj sem ti sploh replicirala? Zmotilo me je samo to, da preferiraš ljubljenje z žensko (vsaj tako sem jaz razumela), kar samo po sebi ni nič slabega, dokler to velja izključno in samo zate… Posploševati pa se tukaj ne da. Zato sem zgoraj napisala, da je 50/50…

Vic je pa kul…:), izredno spretno si ga postavila v kontekst prepričevanja …:).

nc ni narobe s tem…..tud js sm mela tako zeljo in sm enostavno probala in je blo kuuuuuul, drgac me moški neizmerno rajcajo, ampak je bla vseeno hot izkušnja……

samo enkrat živiš, če te zanima probaj….samo s glavo na pravem mestu…kot je že rekel minister…….

fantu pa povej….mojega je to rajcalo…..

ojla!
imam novo ime. iz potrebnice je postala pohotnica, ker se pod unim ne morem vec prijavit!
cist ste me navdusl k ste vsi tko odprti!hvala vsem skupaj in vsakemu posebej!

ampak tale g.minister…. tak nergac se mi zdi:))

In veseli smo tvoje odprto vroče okrepitve tu.

mene pa zanima nekaj drugega, če bi si tvoj fant zazaželel seksa z moškim bi bilo to za tebe normalno in sprejemljivo, bi te tud vzburjalo…

in s takimi nick-i se morš žensk najbrž kar otepat a ne?

Hm? Odvisno do dneva do dneva. Ko imam mensturacijo sem tečen, ko hudič, ko imam sredino bi te najraje posili s stilom in eleganco, vmes pa je odvisno od lune in časa 😉

New Report

Close