Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu seks z zensko

seks z zensko

ze 5 let sem v vezi s fantom, ki ga ljubim. tudi seks je ok, vendar zadnje case vedno bolj sanjam o seksu z zensko. zelja je vcasih tako mocna da se mi ze kar malo mesa. Je z mano kaj narobe?

Sem zasledila, da je ogromno tega, čeprav jaz nimam teh želja. Verjetno že kaj pogrešaš, kar pri fantu ne dobiš….

ne, enostavno si želim žensko telo.

Potem pa moraš it v akcijo……sao če se tvoj strinja….kaj praviš?

Bi to izvedla tudi v resnici, ali je samo fantazija? Vsi pač sanjamo o vsemogočem, v realnosti pa……

to je zmeraj mocnejse, tako da… ne upam si zagotovo trdit da ne.

Poglej malce v kakšne oglase; je ogromno “povpraševanja”.
Če si to res tako želiš…………zakaj pa ne!?
Uživaj!

Mah, dej kaj bo narobe s tabo, če slediš svojim željam.
Kaj več ti pa težko rečem, mene zanima izključno moško telo.
😉

ne morm verjet da ste tko razumevajoci! svaka cast!

Nč narobe. Probaj, pa boš vidla… Nije baš nešto…:).

Cmok!
:)))

Pozabla povedat, da obstajajo tud izjeme…:-P. Cmok nazaj…:))).

zakaj ne?

pretehtaš razloge za in tiste proti … katerih je več?

odločujoč faktor pa je vsaj zame vprašanje : Bo zaradi tega kdo prizadet? Bo koga bolelo?

če sem glede slednjega mirne vesti … potem na juriš;-) in realizacija fantazije zna bit včasih še prijetnejša kot fantaziranje samo;-)

Nič narobe. Presenečena boš, če boš malo pobrskala statistike koliko žensk si želi biti z žensko in koliko moških z moškim. Nič narobe s tem, dokler o tem razmišljaš s trezno glavo.

Živ,

moja zgodba je zelo podobna, razlika je samo v tem, da sem jo uresničila. Imela sem zelo veliko željo po ženskem telesu. Kar naprej sem sanjarila, da ljubkujem žensko. In tako kot tebi, se mi je doskrat kar mešalo. Svoje fantazije sem povedala tudi možu. In po premisleku mi je ob misli, da bi fantazije uresničila, stal ob strani.
Pri meni se je zgodilo na seminarju, bilo ze zelo lepo in če bi se mi ponudila priložnost, bi to storila še enkrat. Bila je priložnost. Nikoli pa ne bi iskala žensko med oglasi. Oglasom pač ne zaupam. Ženski, s katero greš, ji moraš zaupati, seveda pa mora tudi ona zaupati tebi.

Wuuf, takšne zgodbe se berejo z odprtimi usti.
Krasno, šla si za sabo.

Mogoče ljudi kot si ti občudujem še toliko bolj zato, ker pogosto sama klonem tik pred “predrznim” ciljem. Enostavno ob svojih podvigih, ki bi se lahko kosali s tvojim opisanim klonem. Huuuh….

Ampak enkrat mi bo odpihnilo…. ;-)))))))
(samo ne z žensko)

nič narobe. sprobaj.

Ne s teboj ni nič narobe.Uresniči jo čimprej.Ne zatiraj svojih želja.

Tudi tvoj fant bo vesel, če boš povabila še kako ženskico, saj so po večini vsi možakarji “baje” nori na sex v troje….(seveda nujno dve ženski;))

Samo ne nasedaj preveč reklamam spodaj in prej malo razmisli kaj to vse potegne za seboj. Imaš tem tud kolikor hočeš…

Saj te nisem spraševala ali si to želiš ali ne.

Tisto prej ni bilo namenjeno tebi.Oprosti.

o čem govoriš?
da je hudo težko najt osebo, ki ima iste želje in na vse to gleda na enak način?

itd.itd.itd. – že vse napisano in opisano. Nimam časa…

ne moreš verjet…tud men so to dogaja…hahah

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close