Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šele, ko spoznaš manekenko, vidiš, da je večina ljudi predebelih

Šele, ko spoznaš manekenko, vidiš, da je večina ljudi predebelih


Ne vem o čem ti govoriš kako naj bi nočno delo vplivalo. Delam že 15 let 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nočne izmene in imam 56 kg pri 173 cm. Včasih sem imela še manj.
[/quote]

Pa se pozanimaj, kako naj bi vplivalo. Hkrati še nekje preberi, da ni vsako telo enako. Moj oče tudi kadi že 50 let pa še nima raka na pljučih, medtem ko ga ima pravkar soseda, ki nikdar ni kadila. Nič ni nujno, določene okoliščine le povečujejo možnosti. Ti si jim (zaenkrat) ušla. Reci hvala bogu in pusti druge, ki imajo manj sreče, pri miru. Mimogrede, nočno delo vpliva še na marsikatero drugo stvar kar se tiče zdravja. Ti nimaš težav s težo in prebavo, morda bo kdaj kaj drugega “butnilo” ven.

Če je bila ta tvoja punca kdaj manekenka, je morala imeti še manj kilogramov kot sedaj. Pa
172 cm tudi ni neka manekenska višina. Ampak včasih agencije poberejo vsako z ulice, ampak če ne ustrezajo manekenskim idealom, ne dobijo nobenega resnega joba. Za tujino je 172 itak premalo, tudi če ostalo štima. V študentskih letih so bile moje mere 174 cm, 55 kg. Prijateljica, cimra, je bila manekenka, višja od mene skoraj 10 cm, z manj kilogrami od mene. Moje mere so bile takrat daleč od manekenskih. To vem, ker mi je pokazala kriterije, ki jih zahteva njena agencija in sem se zgrozila, ko sem ugotovila, da mora na račun bokov še kakšen gram izgubit. Ampak KJE?? Jaz imam zdaj celo 10 kilogramov več kot takrat in sem si všeč. Ko gledam stare slike, se mi zdi, da bi mi že takrat kakšna kilca prišla prav. To se mi zdi prav grozno, da ti kosti ključni štrlijo. Zdaj pri 30+ boljše zgledam, tudi večjo številko modrca nosim, sem redno športno aktivna in se normalno prhranjujem. Ne morem verjet, da sem se sama sebi takrat zdela v primerjavi s cimro debela. Moja cimra se je prehranjevala večinoma s prepečencem in čajem in ima še danes kup problemov s prebavo. Mislim, da če človek izračuna svoj indeks telesne mase, da je ta kar pravšnji pokazatelj kje si s kilogrami pri določenih letih.
Ste pa moški hecni, če vam kakšna reče, da je bila manekenka, ste takoj vsi slinasti, tudi če je to manekenstvo malo vprašljivo. Enkrat mi je en rekel, da ga peca ena bivša manekenka. Je hotel očitno s tem narediti vtis name, češ kako je on dobra roba. Pa je vprašal, če sem jaz tudi kdaj bila manekenka. Sem gladko odgovorila, da ne, da mi nikoli ni prišlo na pamet. Lahko bi mu rekla, da me je agent od prijateljice vabil naj pridem na avdicijo, ampak kaj bi imela od tega? Enega bedaka na glavi. Se je potem izkazalo, da je ta njegova manekenka samo uslugo naredila kolegici modni oblikovalki in odpozirala v par oblekah. Za resno predstavitev pa si je tudi ona raje omislila pravo manekenko.

Če ti je pa kost in koža všeč ti kar naj bo. Veliko presuhih punc je zelo grdih in tečnih, raje vidim da ima punca 10 kil več, kot pa da jo je samo presušena kost. Sploh ni ženstveno, daleč od tega. Sicer je pa velika razlika med tem če je ženska podhranjena ali predebela

Koliko kg imaš pa ti ali s tabo hodi ker imaš dovolj denarja?

Kdo ze dela modo za manekenke? Vecinoma geji. In potem ti nam kako oni vidijo zensko, spredi dila, zadi ploh, vmes pa luft. Da bi pa hujsala zaradi enega presranega tipa, ki ima v glavi samo to kako je lepo bit shiran, mi pa niti na pamet ne pade.

Pri 22 ni noben problem.
Jst jih mam 35,koza glatka brez pikice celulita… Ritka čvrsta in ravno prav velika. Nikjer nimam grama maščobe.
Visoka sem 165cm in imam 52 kil.

Debele tudi ce bi rade bile suhe nemorete biti zaradi vase pozresne narave . Kot napriner zanasate se na otroke kupujete sladkarije nakoncu vse ve pojete.

star sem 37, športen in dobrega izgleda. garal sem kot konj, zato tudi imam toliko pod palcem, da mi v realnosti ne bi bilo več treba delati, imam dovolj nepremičnin. že zdavnaj sem odkril, da so mi bolj všeč ženske, ki niso debele. Torej, ki nimajo odvečne maščobe. Rad imam ritko, potem pa trebuh ki je raven in da je nekaj jošk, ne rabi imet prevelikih. Se strinjam, da 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk živi v iluziji, da niso debele. Zelo mi je žal, dekleta ampak ali se primite v roke, ali pa si najdite debelega in revnega.
Mogoče pa je to samo moj okus….

Aja pa še to: ne samo da debelost ne izgleda dobro, tudi zdrava ni. Zamenjajte čokoladke za joystick raje, boste bolj vesele, mi pa tudi.

Smehiorehi – zanimivo, kako si si ustvaril mnenje o debelih, suhih, lepih in grdih zenskah. Nisi pa se ocitno slisal za locila, velike zacetnice in slovenscino na sploh. Po mojem mnenju so najgrsi ljudje ravno taksni prepotentnezi kot si ti. Vsaka bajsa lahko shujsa v nekaj mesecih, tipi kot si ti pa ostanejo za vedno kreteni.

Koliko otrok?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Vi “premožni” ste vedno tako fajn in dobrega videza, da vas nobena, niti lepa, niti grda, niti vitka, niti debela ne mara, zato si morate kupiti kake Filipinke, pa Kitajke itd., ki so presrečne, da so se rešile bede, revščine in prostitucije. Življenje v iluziji je hudič, tako za debele ženske, kot za bogate “lepotce”.


Vsaka bajsa lahko shujsa v nekaj mesecih

Zato je velika vecina ljudi predebelih, a ne? Vecina pa ze spada med zelo debele. In to sirom zahodnega sveta, vkljucno s Slovenijo. Vse bolj pa se problem siri tudi po ostalem svetu.

Fora je, da velika vecina ljudi enostavno nima samodiscipline, samokontrole, pa tudi znanj oz. zavedanja ne. Pred 50 leti je ravno pomanjkanje sranja od hrane poskrbelo za to je bila populacija bolj slank. Danes, ko je cukra v vseh svojih oblikah v izobilju po vsem prispopnih cenah, pa se pokaze resnica. V eliki vecini ljudi se “odpelje”…

Vi “premožni” ste vedno tako fajn in dobrega videza, da vas nobena, niti lepa, niti grda, niti vitka, niti debela ne mara, zato si morate kupiti kake Filipinke, pa Kitajke itd., ki so presrečne, da so se rešile bede, revščine in prostitucije. Življenje v iluziji je hudič, tako za debele ženske, kot za bogate “lepotce”.
[/quote]
Velika vecina zahodnjakinj je postala prepotetnih domisljavih glupac. Pa ste lahko suhe, debele, grde ali lepe, kakrsnekoli.


Vsaka bajsa lahko shujsa v nekaj mesecih

Zato je velika vecina ljudi predebelih, a ne? Vecina pa ze spada med zelo debele. In to sirom zahodnega sveta, vkljucno s Slovenijo. Vse bolj pa se problem siri tudi po ostalem svetu.

Fora je, da velika vecina ljudi enostavno nima samodiscipline, samokontrole, pa tudi znanj oz. zavedanja ne. Pred 50 leti je ravno pomanjkanje sranja od hrane poskrbelo za to je bila populacija bolj slank. Danes, ko je cukra v vseh svojih oblikah v izobilju po vsem prispopnih cenah, pa se pokaze resnica. V eliki vecini ljudi se “odpelje”…
[/quote]
Saj ni pri vseh kriva hrana, sladkarije zaradi nesamodiscipline… notranji boji znajo tudi ustvarjati viška kil…. recimo ena zanimiva, da si nekatere ženske oblečejo plašč debelosti, da so moškim neprivlačne, celo tistemu s katerim so v vezi, ironično pa zato, ker je to povzročil prvi moški v njihovih lajfih…


Saj ni pri vseh kriva hrana, sladkarije zaradi nesamodiscipline… notranji boji znajo tudi ustvarjati viška kil…. recimo ena zanimiva, da si nekatere ženske oblečejo plašč debelosti, da so moškim neprivlačne, celo tistemu s katerim so v vezi, ironično pa zato, ker je to povzročil prvi moški v njihovih lajfih…
[/quote]

Ni se treba debeliti. Ker vas že vsaj 15 let noben normalen moški ne mara. Ne suhe, ne debele.

Ne mara glede na to, kaj zadnje desetletje počnete.

Kaj počnete? Odpri internet, babje časopise. Širite sovraštvo napram moškim. Svoj spol pa povzdigujete, iz moških se norčujete in jim iščete napake…

Si boste pa pač kar med seboj lizale lule. Same ste krive.

Sicer pa je v današnjih časih moderno biti lezba. In bog ne daj biti normalna, heteroseksualna.

Dejstvo je, da je veliko ljudi predebelih. Ampak tista shirana manekenska postava je pa grda. Prevec kosti. Ko sem pri 172 cmimela zaradi bolezni 50 kg, so me zdravniki obsodili na podhranjeno. Dejansko sem imela trebuh vbocen in ven mi je strlela medenica. Grdo.

Tvoj ITM kaže, da si blago nedohranjena. Za spodnjo mejo normalne teže ti manjkajo še vsaj 4 kilogrami.

Ni se treba debeliti. Ker vas že vsaj 15 let noben normalen moški ne mara. Ne suhe, ne debele.

Ne mara glede na to, kaj zadnje desetletje počnete.

Kaj počnete? Odpri internet, babje časopise. Širite sovraštvo napram moškim. Svoj spol pa povzdigujete, iz moških se norčujete in jim iščete napake…

Si boste pa pač kar med seboj lizale lule. Same ste krive.

Sicer pa je v današnjih časih moderno biti lezba. In bog ne daj biti normalna, heteroseksualna.
[/quote]
?

Prepošiljam dalje, tole ni poslano na pravi naslov… nimam jaz kaj s temi tvojimi ki so te zajebčkale da to na ves ženski rod mečeš.

Bil sem z žensko 4 leta. Od kar sem jo spoznal, se je samo redila, na vse moje poskuse jo motivirat da hujša, pa je reagirala kot svetovno zaroto proti njej in sem na koncu izpadel jaz največja baraba.
Kaj mi je v obrambo rekla je znan Marilyn Monroe citat: če jo ne prenesem v najslabšem, si je ne zaslužim v najboljšem.

Po hitrem postopku je dobila nogo.
Ne hvala, s kupom sala pa ne bom, se preveč cenim!


Klasika. Povprecna zenska se po tem, ko ulovi zeljenega projektnega delavca, hitro zapusti. Ce le se pocuti kolikor toliko varno. V danasnji druzbi, ki zenskam na vsakem koraku piha na duso, pa se hitro pokaze tudi aroganca prepotentnosti. Moski pa, ce mu ni kaj prav, lahko hitro izgubi vse za kar se je trudil. Sistem bo vsekakor vsestransko pomagal zenski.

Moja mama je suha da se bo prelomila, npr. medtem ko jaz imam cca 5 kg preveč, zadnjič mi je rekla pa ena da sem “suhcena”, ha ha, ma fajn da ti moralo dvignejo. Resno pa ne vem kaj je boljše, prej 5 kg več kot premalo, res. Sam mami v najboljših letih je imela postavo fotomodela, lepo. Pol pa žal hujša če so skrbi.

Odgovor na objavo uporabnika
jojjojnoda, 15.01.2020 ob 08:03

zakaj bi se morala ženska po porodu zrediti? To je samo izgovor večine, ki pri vsakem porodu obdržijo vsaj 5 kil. Sama imam isto kil kot pri mojih 20-ih. Pa sem 2x rodila, pred porodom vedno okrog 59 kil, zdaj pri 42 in dveh otrocih še vedno tu nekje, plus minus ena kila. Visoka sem 175. Pa sem se pri obeh nosečnostih zredila za skoraj 20 kil, isto jedla, ne jem malo, po porodu samo šlo vse dol v roku enega leta.

To dol padeš. Sama sem višja za 10 cm in imam 52 kg mišične mase. Ker pač športam. Ti pa imaš 59 kg s celotnim skeletom vred 😎 Ja kile so ful pomembne. Za tistega, ki se v življenju nima s čem drugim ukvarjati 😁

Ampak ja, pedofili na pohodu. Komentirati druge, lastnega ogledala pa ni v uporabi 😆

Ja, 99 procentov ljudi, nima manekenke postave. Takih je malo, če je pa punca še intelegentna je pa skoraj unikat.

Odgovor na objavo uporabnika
vatikanske ječe, 15.01.2020 ob 06:42

Pred kratkim sem spoznal mlado punco, z merami nekje višina okoli 172, zaupala mi je, da ima okoli 52 kil. Boki ravno prav široki, ritka mala in čvrsta, joški seveda mali, ampak daleč od deske. Po par debatnih seansah mi je zaupala, da je nekaj časa delala kot manekenka.

Šele, ko se tako pogovarjaš, vidiš, da je večina ljudi dejansko bajsastih. In ne, bejba ni nič shirana, niti na robu anoreksije. Seveda bi lahko imela tudi ene 7 kil več, pa bi bila še evdno normalna. Druga skrajnost pa je, da babe, ki imajo 80 kil pri isti višini, druga drugi lažejo, da so srednje postave, lol.

 

ženske v SLO ste orng predebele, v času nosečnosti prežrete divjega prasca, po porodu pa še čudite, da vaš DEC hlasta po drugih, ki so vaš letnik pa z 20-30 kg manj, zdrave, fit, jebozovne, pomembno vam pa, da se greste družino, kjer na sliki za IG, FB, druga sranja izgleda super familija KITOV

kaj je slajše, laziti po starem in debelem kitu ali po starejši suhi srnici (opp. košuti)?

 

New Report

Close