Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šele, ko spoznaš manekenko, vidiš, da je večina ljudi predebelih

Šele, ko spoznaš manekenko, vidiš, da je večina ljudi predebelih

Odgovor na objavo uporabnika
jojjojnoda, 15.01.2020 ob 12:06

Ja pidarija placaj 20e varuški vsakič, ko bi rada šla na aerobiko ali pa vsaj hitro hojo… Lahko prakticiras z vozickom, dokler si na porodniški. Niso vse sluzbe take, da koncajo ob 15ih. Nekateri smo tudi popoldan in ponoči v službi. Potrebujemo varuško. Sesuti smo in ko sem spočela otroka si očitno nisem preracunala, da ga zaradi službe sploh ne morem imeti. Pol sevpa pač še redis. Staras se, nikamor ne greš… Se k frizerju ne… Pač. Depresija totalna.
[/quote]

kdo je omenjal varuške in aerobiko?? a sem kje omenjala, da sem sploh športala? in kakšne veze ima nočna z debelostjo?? Jaz sem bila do tretjega leta starosti z otrokom doma..Brez varušk in babic v bližini, pa mož tudi po 12 ur v službi.
Vse samo izgovori, zakaj ste debele..

Bolj me zanima, zakaj se mladi, ki se greste kariero in družino, sploh odločite za otroka? Po opisih sodeč, nihče od vas, še manj očetje, ki delajo po 12 ur niso imeli časa za vzgojo?

Zakaj se odločite za otroka, če zanj ni časa? Zato ker družba to pričakuje?

Odgovor na objavo uporabnika
čudo neviđeno, 15.01.2020 ob 09:15


Ti si ta prav DEC! Sem sigurna, da tudi obdelati znaš NJAMmnhmmmhnmI. Tale ni za manekenko, ni štol od metle, ima pa poln modrc in polne gatke. Pravzaprav, zelo normalna je.
[img]https://myhappydance.files.wordpress.com/2013/05/hm.jpg[/img]

Ne vem no. Tista opisana na zacetku je prakticno se otrok in ima temu primerno postavo. Sam ta tvoja, ta je pa zaspehana.

Odgovor na objavo uporabnika
Huu, 15.01.2020 ob 08:55

zakaj bi se morala ženska po porodu zrediti? To je samo izgovor večine, ki pri vsakem porodu obdržijo vsaj 5 kil. Sama imam isto kil kot pri mojih 20-ih. Pa sem 2x rodila, pred porodom vedno okrog 59 kil, zdaj pri 42 in dveh otrocih še vedno tu nekje, plus minus ena kila. Visoka sem 175. Pa sem se pri obeh nosečnostih zredila za skoraj 20 kil, isto jedla, ne jem malo, po porodu samo šlo vse dol v roku enega leta.
[/quote]

Ja pidarija placaj 20e varuški vsakič, ko bi rada šla na aerobiko ali pa vsaj hitro hojo… Lahko prakticiras z vozickom, dokler si na porodniški. Niso vse sluzbe take, da koncajo ob 15ih. Nekateri smo tudi popoldan in ponoči v službi. Potrebujemo varuško. Sesuti smo in ko sem spočela otroka si očitno nisem preracunala, da ga zaradi službe sploh ne morem imeti. Pol sevpa pač še redis. Staras se, nikamor ne greš… Se k frizerju ne… Pač. Depresija totalna.

Za Huu

ne rabiš nobene varuške, lahko samo manj ješ in je rešeno. Za ne jest ne rabiš ne denarja ne časa tako, da izgovora ni. Samo basat se nehaj…

Koliko škodljivih nasvetov, da boli glava kakšne pišete. Dajte se malo podučiti kako in kaj je s temi zadevami, preden s svojimi nasveti škodujete ljudem. Zato pa “čevlje naj sodi le kopitar”.

Če boste poslušali “manj žri” nasvete se boste še bolj zredili, hormoni vam bodo ponoreli, nabašete lahko na inzulinske težave in upočasnjen metabolizem. Šele potem bo žurka. Vse za kakšno ceno? Da boste suhi lepi, srečni, zadovoljni? Ne poznam takih. Stvari je treba poštimati pri temeljih. Čustva, psiha, odzivi, navade… Spremeniti vzorce tam šele nato prehrano in gibanje urejati. Če ne na dolgi rok ne boste nikoli zadovoljni s seboj. Ne pri 50 ne pri 100kg.

Tisti, ki si vas želi ali ne, pa bo gledal mimo vaših kilogramov, brez skrbi.

Imam 169 cm in 61 oz. 62 kg.

Ampak delam na mišični moči.

Imela sem že 63,64 kg, a sem nosila oblačila 40 št, sedaj 36, celo 34

Res pa vadim z utežmi že 2 leti.

Kislo zelje, krompir pa repa delajo čudeže 😉, načelo pojej toliko kot porabiš, ne prenajedaj se ko imaš dost imaš dost. Pa manjša porcija obroka velika kot ena dlan. Aja pa izogibanje mc cdonads , čipsov.  Pa ne pijte sladkanih sadnih sokov in čaja. Navadna voda pa zeleni čaj in pa donat za detox.  Moje mere po tem režimu so pa 70 kg za 180 višine.

In? A mislis da zdaj se pa take, ki imamo/jo nekaj kg prevec, sekiramo al kaj

Nekdo tu še ni slišal za mišice. V mojih fit časih, ko sem dnevno preložila tone in tone, delala glih da ne nonstop. 164, 64 kil in pristala v bolnici… so me športniki! kregali da naj več jem.

Če si tele si tele… Imej in pogovarjaj se z manekenko.. No v bistvu so vse manekenke.. Ene po zunanjosti druge po notranjosti in verjamem da je  večina tistih malo bolj obilnejsih od tvojih manekenk bolj manekenke v glavi.

Kaj ti bo lepa ženska če pa je v glavi tema… Rajse mam z par kilami več da maš za kaj prijem in da je oblazinjeno med nočnim delom kot pa da rukaš v kosti

Ker pa mislim povedet je pa to da tiste močnejše si niso sme krive ker to botruje ščitnica k temu ki ne deluje pravilno in telo kopiči maščobo.

Kak bi pa bil svet če bi bile vse take kot je ta tvoja barbika

Samo da si ti idealen.

Sori ampak tale je fejst žgoljava

Do tega spoznanja bi lahko prišel če bi se pogledal v ogledalo. Razen če spadaš v kategorijo debelih.

Dejstvo je da je debelih čedalje več. Ne samo ženske, sem sodijo tudi moški in otroci.

Pa mimogrede ta punca je za svojo višino prelahka.

Ko boste ljude poznali razliko v teži špeha in mišic, boste lahko komentirali, kaj je prav in kaj ne.

Po kmecko razlozeno 1kg speha zasede vec prostora kot 1 kg misic

Odgovor na objavo uporabnika
Jogurt in solata, 15.01.2020 ob 07:07

itak sploh slovenke so znane po tem da raje jejo kot prašiči sladkarije, klobase, ocvirke, .. in potem pa in potem pa novoletna zaobljuba da bodo hujšale v fitness centru lol. Prvo nehaj jesti kot prašič potem se pogovarjamo naprej.
[/quote]

Naprej se bomo pogovarjali, ko ti nalimaš sliko svoje izklesane postave.

Slovenci pa probleme s podstresjem in alkoholom. Ga ni, da bi ga prenasala. Hvala lepa!

New Report

Close