Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem 3x cepljen za Covid. Ali je varno seksati z necepljeno?

Sem 3x cepljen za Covid. Ali je varno seksati z necepljeno?

Vprašal sem tudi osebnega zdravnika, pa mi je odsvetoval seks z necepljeno. Kakšne imate pa vi izkušnje, je že kdo probal seksati z necepljeno osebo za Covid? Je res, da so to suhe veje družbe, ki bodo propadli? Moti me pa predvsem to, da pred seksom z necepljeno ne moreva odčitati njene QR kode.

Kdor je trikrat cepljen je najboljša izbira trikrat cepljena. Sta najbolj skladna.

Odgovor na objavo uporabnika
vprašanje733, 16.01.2022 ob 08:48

Vprašal sem tudi osebnega zdravnika, pa mi je odsvetoval seks z necepljeno. Kakšne imate pa vi izkušnje, je že kdo probal seksati z necepljeno osebo za Covid? Je res, da so to suhe veje družbe, ki bodo propadli? Moti me pa predvsem to, da pred seksom z necepljeno ne moreva odčitati njene QR kode.

Aboslutno odsvetujem sex s komerkoli, ker je razmnoževanje tvojih genov škodljivo za človeštvo.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 16.01.2022 ob 09:21

Kdor je trikrat cepljen je najboljša izbira trikrat cepljena. Sta najbolj skladna.

A je res, da se morajo qr kode ujemat ob isti dozi cepiv za spolni odnos?

 

Cepljeni ne razmisljajo vec o seksu, samo o logarjevi, beovicki, jj. 😂😅

Odgovor na objavo uporabnika
prosim za odgovor, 16.01.2022 ob 09:24

A je res, da se morajo qr kode ujemat ob isti dozi cepiv za spolni odnos?

 

Odlično vprašanje. Na to vprašanje bi vam znal najbolj točno in precizno odgovoriti proizvajalec cepiv. Samo proizvajalec precizno in točno ve, kaj se skriva v kateri sarži, ki je označena s kodo. Vprašanje je potrebno nasloviti na proizvajalca cepiv.

Raje ne. Išči med 3x cepljenimi in prosim, obvezno uporabi kondom. Kar dva, da bo ziher.

Bo pokljukec povedal on je stručko pa yansha.

Anticepilke so same histericne kure.  Priporocam ti raje stabilno,  uravnoveseno, privlacno cepljeno damo.

Ne smeš,ker boš umrl

Je varno, saj mora biti za okužbo izpolnjen pogoj, da si z okuženo osebo v bližnjem stiku vsaj 15 minut. Tebi se bo razliko že po 1 minuti, tako da si na varni strani.

Ma nobena necepljena ne bo dala cepljenemu. Zožaj si izbor.

Varno je samo s kondomom, pazi pa da se ne razmnožuješ s takšno osebo, razen če si pripravljen prevzeti tveganje, da bodo tvoji otroci verjeli, da je zemlja ploščata in podobne neumnosti.

Malo še počakaj. Po zadnjih ugotovitvah se prebolevnikom penis skrajša tudi za do 4 cm. Mislim, da ti bodo necepljenke plačevale za sex. Cepljeni bodo iskana roba, šli bodo za med. Sedaj se je treba vzdržati, da cena zraste, medtem razmisli kam boš vložil denar.

Postal ti bo kot suha veja in odpadel, ker si cepljen. Potem teh dilem ne bo več.

Odčitaj si QRC kodo.

Ena viala je okrog deset evrov. Trikrat cepljen je trideset evrov več vreden od necepljenega. Proizvajalec cepiv dviguje ljudem vrednost.

Najbolj varno je s 4x cepljenimi. Samo ne vem, če si ti za njih zadosti dober.

Odgovor na objavo uporabnika
premalo, 16.01.2022 ob 17:26

Najbolj varno je s 4x cepljenimi. Samo ne vem, če si ti za njih zadosti dober.

Kakšne tihe in plitve manipulacije.

Če si prestrašeni beta pezde, greš ob prvi priložnosti predvsem na novi “poživitveni” špik, ženske pa iz preventive gledaš le skozi trojno šipo. Pa še to ob prvi zarositvi preventivno dekontaminiraš.

Nisem vedela, da je moj mož tako pogumen.

Nisem cepljena, on je 3x.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 16.01.2022 ob 17:05

Ena viala je okrog deset evrov. Trikrat cepljen je trideset evrov več vreden od necepljenega. Proizvajalec cepiv dviguje ljudem vrednost.

Napaka v izračunu, saj iz ene viale ne dobijo cepiva za samo eno cepljenje, ampak za več.

Seks v nobenem primeru

Odsvetujem seks cepljenim, da jih med seksom slučajno ne zadane infarkt kot posledica strdkov zaradi cepiv.

Necepljeni bodo uporabni samo še za držat ženskam dildo. Edina dobra stran pri tem je, da se jim trese roka.

Menda so necepljene dosti boljše v postelji, ker ne razmišljajo dosti. 🙂

New Report

Close