Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem 3x cepljen za Covid. Ali je varno seksati z necepljeno?

Sem 3x cepljen za Covid. Ali je varno seksati z necepljeno?

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 16.01.2022 ob 23:51

Odgovor na objavo uporabnika
vprašanje733, 16.01.2022 ob 08:48

Vprašal sem tudi osebnega zdravnika, pa mi je odsvetoval seks z necepljeno. Kakšne imate pa vi izkušnje, je že kdo probal seksati z necepljeno osebo za Covid? Je res, da so to suhe veje družbe, ki bodo propadli? Moti me pa predvsem to, da pred seksom z necepljeno ne moreva odčitati njene QR kode.

Menda so necepljene dosti boljše v postelji, ker ne razmišljajo dosti. 🙂

Baje, da slišijo glasove v glavi… zaradi odmeva.

Odgovor na objavo uporabnika
Nisem vedela, 16.01.2022 ob 19:23

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 16.01.2022 ob 17:05

Ena viala je okrog deset evrov. Trikrat cepljen je trideset evrov več vreden od necepljenega. Proizvajalec cepiv dviguje ljudem vrednost.

Napaka v izračunu, saj iz ene viale ne dobijo cepiva za samo eno cepljenje, ampak za več.

Z ustreznim redčenjem bi lahko iz ene viale izdelali vsaj milijon homeopatskih odmerkov. Problem je, da so nekateri ljudje izredno senzibilni in alopatski odmerki povzročijo mnogo več škode kot koristi. Osveščeni zdravniki to vedo. Tudi proizvajalec to mora vedeti. Človek je bitje vrhunske inteligence.

Here you have the proof of what you’ve got in the vaccine:

pathologie-konferenz.de/en/

Copy and put in the browser, direct link doesnt work, they blocked it.(look at the second video)

Hungarian bilioner Soros pays bilions to the countries, EU,…for the bigest project in the history – nanorobots in a body.

You can check all, they use nanorobots (nanoboots) in surgeries for years. But now they want to use this tehnology for manipulation and to control the people.

 

 

.https://youtu.be/BPl3wEnG5v0

Srecen si lahk, ce ti bo sploh dala, da sm js zenska, ti ziher nebi 🤣

Odgovor : necepljena se testira vsak dan torej jo na dnevni bazi preverjajo če ima kovid. Če pa je prebolevnik se ji ni treba testirat. In je na istem kot cepljeni. Aja ups ena razlika pa je. Cepljeni to bolj prenaša kot ona in pa ona ima se vedno polno delujoč imunski sistem. Če že kovid ga dobi ga spravi ven iz sistema 1,2,3… Zanga bi se šla stavit da ko zboli težje prenaša bolezen glih zaradi eksperimentalnega cepiva.   Najvecja razlika med njima je pa ta : ona razmišlja z zdravo kmečko pametjo in ima močan karakter da se v teh časih še ni dala ” prostovoljno” cepit. On pa prestrašeno medije posluša kaj mu bodo “ukazali” in se pozvizga in spregleda vse diskrepance, ker se mu ne da razmišljati. Torej : ona bo seksala z njemu samo oreng nažgana, obupana in tako potrebna da bi še ročaj metle naskočila. Pa z vrečo čez glavo na kateri je naslikan en seksipilen dec, ker kdo ga bo pa gledal z plenico na obrazu. On pa bi seksal z njo v vsakem primeru, če bi mu dala. Samo kasneje bi se 2 tedna tresel od straha ali ima kovid. Ona pa bi na ta spodletel obupan fuk poskusila čim hitreje pozabit in ga skrila med stvari, ki se jih noče spominjat. Pika konec

Ne., ni varno.  Še vedno lahko zanosi. Boš moral poskrbet za drugo vrsto zaščite 😂

To moraš bit pa mal potegnjen v glavi da tako razmišljaš…..adijo pamet!!!🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Karma, 16.01.2022 ob 21:32

Seks v nobenem primeru

Odsvetujem seks cepljenim, da jih med seksom slučajno ne zadane infarkt kot posledica strdkov zaradi cepiv.

 

ju idyot!

New Report

Close