Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem grda

Sem grda

Poglej, če misliš, da boš težko dobila fanta, pol ga boš res težko. Daj oglas na ona on. Obstajajo fantje, ki so jim všeč točno take punce, kot si ti. Meni je 1 tip rekel, da mu grejo punce z velikim oprsjem na živce. Pa je treba pol več masirat in tako dalje.  Lepota je relativne nekomu si lep drugemu grd. O boljši službi in več denarja sanja vsak.

Po zapisu sodeč intelektualno kar dobro funkcioniraš. Znaš jezikovno lepo ubesediti svoje misli brez jezikovnih napak.

Kot otrok sem bila koščena kot ti in sem se tega sramovala, bila sem tiha, vsi so hodili “po meni”, se norčevali.

Z odhodom v srednjo šolo sem si pridobila samozavest, se močno poredila in spet nisem normalna.

Ugotovila sem, da se je brez veze sekirati.

Moških je pa itak toliko potrebnih, da se ne sekiraj, da kak ne bi ostal zate. Pojdi med vikendom na sprehod ali na kak dogodek. Poglej okoli sebe, kdo je sam in sedi na kaki klopci. Zapleti se v pogovor. Ali pa pojdi sama v toplice ali na bazen. Neverjetno koliko samcev pride tja. Samo opaziti jih moraš, pa boš rešila dve osamljeni duši na en mah.

Zdravo jas tudi pa sem veliko mlajša od tebe ne sekiraj se mogoče pa prav oni niso popolni ker noben ni in ti mogoče zavidajo. Ne obremenjun se glede svojega videza gdor te ima rad te bo sprejel. Glede službe pa bojo oni na izgubi. Lepo se imej😀🤗

Bilo je davnega leta 2 in 3, lep soncen dan in v nasem kolektivu smo sprejemali novo, svezo, pridno delavno moc. Prvi vtis res steje a ne? Ze sam varnostnik je vsakic javil, par stukov visje. Je to, to… ali to ni to!

    Katera je bila izbrana?  Varnostnik ve.

New Report

Close