Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem kupil…

Sem kupil…

…ženi za valentina tri gomolje hijacint.Jih skrbno posadil v tri lončke in zdaj:stanovanje takooooooooooo lepo dišiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Danes sem pa kupil dalijo,jo bom enkrat konec mesca posadil in julija bo taka lepa rožca ratala…se že veselim!
Sp

P.s.: no,a ste vidli,da mi ne gre samo sex po glavi,a?

kakšne barve pa so hijacinte?! Me matra firbec, včasih tako kot tebe…:-)))

Hm,ne znam opisat.Kakor če bi rdeči barvi dolil malo bele.A je to roza?
Cenim te lepotička
Sp

ma kej si prou mona? hiacinte so stupene!!!!
de ne boš šou ti u kšno drugo kletko čičat, kjer nas ne bo!
papa

lepo, jaz pa imam lepe narciske, rumene barve kot soncek in poklonil mi jih je nekdo…cmoka dragec…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, bi lahko bilo. Lepo si izbral. Moja barva. Pa rdeča tudi, zelo so mi všeč vrtnice, pravijo jim hokus-pokus (temno rdeče so, z belim robom in belimi lisami). Božanske.

Na, dovolj bo rožic, ne?!
Cmoka na lička.

poznano…:-))
Res so lepe…:-))

Lumpa, so lepe ja in se lepsi je tisti, ki mi jih je poklonil, moj mali mačk, ki me ima tako rad…pa saj ti to vec, cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa niso bile samo meni všeč, tudi nekomu drugemu so padle v očke.
🙂

lumpa!!!;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne,ne bo dovolj!Poleg nečesa,kar že veste,ljubim tudi rožice.In če imaš kak poganjek ali korenino viška,se toplo priporočam,ker misliva z ženo malo obnovit naš nasad vrtnic.
Sp

Kdor rožic ne mara(pa čeprav so strupene) ,tud ljudi ne 🙂
Lepa si
Sp

Moj dom je poln rož najvecja je drevo življenja visoko 3 metre, ja sreca da imam dnevno z galerijo in ima še možnost zrasti še kake 5m…pridita z ženko in bomo delili rožice, lepo vabljena…je res vse zeleno okoli mene!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A imaš ti veliko mačk doma?
Sp

Kakor se vzame, lahko nobene ali pa velik…sedaj pa veš vse, ali ne??;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se mi zdi,da sem jaz še malo preveč zelen zate,khmmm….
Sp

Zelo lepo od tebe!!

lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

No, je že v redu. Jaz tebi in tvoji ženki želim samo dobro. Se mi pa zdi, da oddajajo hijacintke smrtonosen vonj… in sem predvidevala, da imaš za bregom kakšen umor! Previdnost ni odveč.

Drgač pa maram rožce, oja oja.

Čauči

Sharky!
Preverjeno deluje!Ženski poklonit rožico,je kot psu dat goveji zrezek!Ga kupiš za zmeraj!
Poizkusi,uspeh garantiran!
Fesjst bodi
Sp

P.s.: Ve punce pa tega ne brat,to so moške zadeve!

Bolj si zelen boljši si zame in za moje rožice…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Umor? Ja tega mojga tiča bi pa res moral malo Um(o)irit,ker če ne bo še joj…:-))))
Sp

dragi, mislila sem na umor žene in ne tiča… zarad tiča ne bi šou sedet u čuzo!
btw, kej je kanarin poginu zaradi hijacint in je bla una sraka sam izgovor?

Ti kar sanjaj, če je rožica poklonjena na pravi način, s postenim odkritim razlogom… iz tapravih rok, potem je to to, če je pa rožica poklonjena z nepravim razlogom, pa jo lahko dobiš nazaj v glavo,vsaj pri meni, naprimer kaksna slaba vest…. zato pazi sprevržko na kakšen način poklanjaš rožice!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Naj se mi tič posuši,če sem lagal!Sestrelu ga je sokol in pika!Pokopu pa nono.Mi smo pa tulil.Naj počiva v miru,kepa rumena!
Amen
Sp

Še danes mi ni jasno, kako mu je to ratalo… lahko razložiš?! :–))

New Report

Close