Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sem nedolžna punca pri 23, kje naj spoznam fanta za sex

Sem nedolžna punca pri 23, kje naj spoznam fanta za sex

Sem iz podeželja, sami znani obrazi.Kje naj najdem tipa, da mi vzame nedolžnost Najraje neznanca ki mojega okoja ne pozna.

[email protected]
Kontakritaj me, pa se zmeniva

Ni problema, imam izkušnje, piši na [email protected], pa se dogovoriva, lp

Piši na mail..
[email protected]
pa tam kakšno rečeva…

Pri nas na kmetiji imamo fanta in prostor na seniku,ki bi rešil tvoj problem-je mladosten in zapeljiv-izkušenj ima preko 50 in vzdržljiv,toda samo v misijonarskem položaju ali po pasje brez orale,pri nas samo njive orjemo-po kmečko.L.p.

Veš kako najbolje najdeš fanta za sex? Daj oglas v časopis ali na bolho. Ali pa avto. net. Tam boš zagotovo našla f…… ca.

Pozdravljena, sem 25 letni fant mogoce pa bi lahko skupaj Izgubila nedolznost.
Ce te zanima mi pisi na [email protected]

Če te zanima zrel, zanesljiv, izkušen..
[email protected]

Hej javi se če te zanima!

Sem iz okolice lj….

[email protected]

lp

zdravo,
vidim,da ti odločitev niti ne bo tako enostavna vsaj za resnični stik ne.
Preveč je vsega tu gor.Ce te zanima kakšna realna stvar ti je najboljše,da
se tu registriraš in te kontaktiramo na ZS…
Pravo odločitev ti želim!M

spet ste padli na finto polnojajčniki, to ste sedaj že pogruntali ker noben od vas ni dobil nobenega maila avtor tega je moški, ki se iz vas dela norca

Norca se delaš sam iz sebe pa drkaš zraven,,,
Večina moške populacije tukaj je itak vezane in išče samo popestritev…
Zaradi enega takega drekača se pa menda ja ne bomo sekirali…..

Ola. Če si za se lahko spoznava. Lahko mi pišeš na 041287365. Lp

Polnojajčniki……ej top…….hahahahahahahahaha

Res preveč je tipčkov, ki se tako javljajo in težko izbereš med vsemi kateri bi bil pravi zate. Počasi in spoznaj pravo osebo s katerim boš delila posteljo, za kak predlog mi pa piši na zs. Lp Ted

imaš kar nekaj slovenskih portalov za takšne stvari, naprimer

avanture.net

lahko pa tudi meni napišeš zasebno sporočilo in se bova malo pogovorila, če se ti dopadem pa še kaj več.

Ti pupa se pa malo hecas.. Verjetno si mulo ki mu je dolgcajt.

Ni vse crno ali belo. Jaz iscem odtenke vmes.... Simon

Zdravo, te razdevicim?!

Draga, se isces? Javi

Živijo pupa23!

Znana situacija, ko v manjšem okolju vse poznaš in nič ne ostane samo za izbrane oči in ušesa :). Predlagam da se brezplačno registriraš na Urgenca.com[/url] in pokukaš med tisoče profilov kjer se zagotovo najde kakšen seksi fant zate. Pa poklepetajta najprej malo, da vidiš za kakšno osebo gre, morda spoznaš celo bodočega partnerja. Vsekakor pa upam, da si prej dobro premislila glede tega koraka s svojo nedolžnostjo, saj se ta nikoli več ne vrne ;).

Hej, jaz sem Eva! Sem moderatorka Seksa v mestu, sem pa tudi virtualna, »vroča« skrbnica portala za odrasle [url=https://www.urgenca.com/?ven_source=medover&ven_medium=text&ven_campaign=Eva_Moderator&ven_content=podpis_profila]urgenca.com[/url], obenem pa tudi avtorica na erotičnem blogu [url=https://www.urgenca.com/evin-svet/?ven_source=medover&ven_medium=text&ven_campaign=Eva_Moderator&ven_content=podpis_profila_ES]Evin Svet[/url]. Ne glede na to, ali so ti bližje res vroče, erotične zgodbe in drugi pikantni zapisi, ali pa si morda bolj za »pravo« akcijo, ti v moji družbi nikoli ne bo dolgčas.

031 338 900

Pa kolk ste eni G-lupi vključno z evico…..
Tip je napisal da se zajebava vi pa še kar pišete da bi ga kresnili…..
Če je evica kao moderator naj zbriše tole S-ranje….
ostali pa…. preberite malo več kot samo naslov……

živjo še iščeš fanta za sex

Sony samo ne tebe, sem jo že jaz kresnil. Prepozen si

zivijo kako si ti?

New Report

Close