Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sem obupana

sem obupana

Stara sem 33 let,zivim v nizozemstvu.Imam vezo z porocenim moskim,se dobro razumeva,je vecinoma pri meni,kjer tudi prespi.Samo mislim ,da ta veza nima prihodnosti,pa se ne morem locit od njega.Ne vem,zakaj me je tako strah,strah me je tudi,da izgubljam cas in strah,da ga bom izgubla,ne vem kaj naj naredim.To se mi dogaja vedno,ce imam vezo z moskim,preveliko dopustim.Tako sem v dvomih sama z sabo,zelim si pravo vezo,pa sama sebe ne razumem,zakaj ne morem brez njega.On ne kaze nobene namere,da bi se locil,celi cas je z mano,enkrat na dva tedna gre domov k zeni,ker imata skupnega sina.Telefonirava tudi,ko je pri zeni,ona vse ve,samo se ne zeli locit.Imam taki obcutek,da sem za njega prakticna,ker se strinjam s njegovim nacinom zivljenja,tako kot njegova zena.Dostikrat bi sama rada sla z prijateljicami vem,pa mi ta obcutek,daje on zraven zene doma,ne da miru.Tako da dostikrat ne naredim tega,kar bi rada,iz strahu,ampak sem zraven njega.Sem ze premisljevala,in mu tudi rekla,naj se odloci,za eno stran.Nic se ni spremenilo,vse je po starem,jaz sem nezadovoljna.Po mojem me je strah,da se ne bo zame odlocil,verjetno zaradi tega vse to toleriram.Njegov odgovor je,da je celi cas zraven mene,ce mi to ni dovolj,pa se ko je doma pri zeni,se takrat je ves cas tel.dosegljiv.Ne vem,kaj naj naredim,nisem srecna,ter cas bezi….ter zelo rada ga imam…Prosim za en nasvet?hvala

najdi si drugega,
naj bo malo ljubosumen.
takoj bo pustil zeno.

ampak, ali bos ti takrat hotela biti z njim?

Lahko pa tudi čakaš še nadaljnih 20 let, kajti situacija se do takrat ne bo prav nič spremenila. Le s to razliko, da boš danes še lahko ustvarila drugo in novo življeje, čez 20 let pa nič več.
It’s up to you, simonita….

Se strinjam z Mojco in zelo dobro vem kako se pocutis, saj sem bila sama v zelo podobni situaciji veliko prevec let in poznam obcutke in strahove, ki jih opisujes se vse prevec dobro… Se vedno zivim v tujini, a zdaj sem sama, ne delam si vec utvar in ne sanjam o neki utopicni prihodnosti…
Seveda je odlocitev tvoja, a ni videti, da vaju bo vezala skupna prihodnost, zato bos najpametneje naredila, ce postavis sebe na prvo mesto!
Veliko srece in poguma ti zelim!

Hvala ti za nasvet,saj poznas te obcutke,nimam stika z njim vec kot dva tedna.Strah me je samo,ker ima se pri meni veliko stvari,vem,da bo prisel dan,ko si bova stala iz oci v oci,tega se bojim.Ne vem,zakaj mi je pri njemu tako tezko,povsem prekint vezo,vem,da moram ostati pri tem in mocna.Imam dovolj casa,se ukvarjam dosti z sportom,ne mislim nanj.Mislim,da moram cez vse to,ker zapravljam dragoceni cas.In kako si ti uspela prekinit vezo?lep pozdrav

New Report

Close