Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem res pokvarjena?

Sem res pokvarjena?

Zaradi mojega delovnega mesta sem v službi precej osamljena in pod velikim stresom, sploh pred sestanki, ko moram stopiti pred nadrejene in še bolj ko moram pred podrejene. Končno sem našla način sproščanja, ki mi ustreza in me nakulira. Zaupala sem se prijateljici, zaupala sem ji, da me samozadovoljevanje sprošča, da v večini to počnem v službi pred pomembnimi sestanki, ona pa meni, da ni mislila da sem taka pokvarjenka. Že cel čas mi hodi samo to po glavi, če sem res pokvarjena, ker počnem nekaj kar me sprošča in s tem nikomur ne škodim. Se še kdo sprošča na tak način ali vam je samozadovoljevanje samo za zadovoljevanje spolnih potreb? Samo zanima me kakšen je vaš pogled na opisano, ker se na trenutek v mojo glavo prikrade misel, da sem res ena perverzna packa.

 

Nič pokvarjenega ni to. Smotka pa si, ker si ji šla govorit brez dobrega razloga. Nekateri (predvsem ženske) preveč gobcate, potem pa je drama…

Pač, hvala bogu, da si si našla tehniko sproščanja, ki ti sede. Jaz edino tega ne bi mogla v službi, tudi če bi imela svojo pisarno. Prijateljica pa je očitno čistunka kar ponavadi pomeni da imajo taki ljudje neke travme.

Sedaj vedo že vsi nad rejeni in pod rejeni. A že kaj “špegajo”?

Ne bi ti rekla da si pokvarjena. Jaz sem bolj pomislila na to, da sama delam 8 do 10 ur brez predaha, edin hiter skok na wc, če me lulat, sicer pa tempo na polno.

Hnja, bi bili zanimivi odzivi, če bi to moški izpostavil.. ponekod je problem že, če ne romantični film pogleda ali ga ženska zaloti, ko se igra sam s seboj. ☺

Ha,ha ,od kdaj je pa človek pokvarjen,če se samozadovoljuje? Ne nis pokvarjena avtorica. Edina napaka je, da si to omenila svoji sodelavki.

Odgovor na objavo uporabnika
Pokvarjenka, 21.04.2022 ob 23:05

Zaradi mojega delovnega mesta sem v službi precej osamljena in pod velikim stresom, sploh pred sestanki, ko moram stopiti pred nadrejene in še bolj ko moram pred podrejene. Končno sem našla način sproščanja, ki mi ustreza in me nakulira. Zaupala sem se prijateljici, zaupala sem ji, da me samozadovoljevanje sprošča, da v večini to počnem v službi pred pomembnimi sestanki, ona pa meni, da ni mislila da sem taka pokvarjenka. Že cel čas mi hodi samo to po glavi, če sem res pokvarjena, ker počnem nekaj kar me sprošča in s tem nikomur ne škodim. Se še kdo sprošča na tak način ali vam je samozadovoljevanje samo za zadovoljevanje spolnih potreb? Samo zanima me kakšen je vaš pogled na opisano, ker se na trenutek v mojo glavo prikrade misel, da sem res ena perverzna packa.

 

piši meni, pa se bova kaj pametnega diomislila mogoče celo seks chat [email protected]

 

Malo pa je to izpirjeno, je treba priznat. Kje ti pride na pamet, da se v službi samozadovoljuješ.  Jao! Meni to meji na ekshibicionizem.

Nisi pokvarjen, si samo veliko teslo 😉 pri razumevanju ženske psihe, da bi spisal relevantno erotično zgodbico pri vživljanju v nasproten spol. 🙂 Reševanje težav in tesnobnosti skozi seksualnost ali z raznimi odvisnostmi (alkohol) je bolj moški način.

Nisi pokvarjena, si pa naivna, če si mislila, da bo prijateljica to obdržala zase. Upam, da ta prijateljica ni tudi tvoja sodelavka. Ker če je, si naivka na kvadrat. Drugače pa mislim, da ne more biti pokvarjeno nekaj, s čimer nikomur ne škodiš.

Ah…nič ni to..super je to, da se nato lahko skoncentriraš….je tako? 😉😉😉

Lp, [email protected]

Pa ok, to je tvoja stvar, kaj počneš… Zakaj pa razlagaš drugim?

Ja saj veš da ni prijatelja pri pikantnostih😏

S tabo pa ni čisto nič narobe😉

Če te pomirja ti kar nadaljuj in obdrži za sebe! Uživaj še naprej.

zakaj se ne briše, ker se vidi, da je izmišljeno in se neka psiha naslaja nad odgovori

Ah prosim te. Njen tip se parkrat dnevno “sprošča”. Tudi v šihtu verjemi 🙂

V nadaljne pa osebne stvari zadrži tam kamor pašejo. Pri sebi. Kaj to razlagaš ljudem.

Zakaj misliš da si pokvarjena.nekaj kar posamezniku paše pa si lahko privošči še posebej če se s tem sprosti čestitam ti .le tako naprej

Ne sekiraj se. Funkcionalno nepismenega folka je na tone. Samozadovoljevanje pač ni pokvarjenost, je pa to zagotovo podkupovanje in goljufanje…

Ah ne obremenjuj se s tem.

Jaz se zadovoljujem v službi vsaj 2 krat na teden. V avtu pa tudi nekaj takega….

Tisti dan ko se zbudim razpoložena, se že oblečem tako, da je to čim lažje početi.

Pa nisem nikoli razmišljala, da sem pokvarjena zaradi tega…tako da go girl….

 

 

New Report

Close