Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Sem sicer potomka domobranca, ampak počasi sem jih sita

Sem sicer potomka domobranca, ampak počasi sem jih sita

Prav imaš!
[/quote]

Res je, prav ima!

Za razjasnitev še en pogled na domobranstvo in dogodke v tistem času.

Domobranci so bili slovenska vojska, ki ni bila premagana in so govorili slovensko ter imeli za cilj Svobodno Slovenijo.

Tako imenovani partizani so po koncu vojne, ko se je en okupator predal zaveznikom in sam odšel iz Slovenije, privlekli v Slovenijo nove okupatorje, da so po slovenski zemlji hodili tuji oboroženi vojaki, govorili tuj jezik in nas okupirali.

Tako imenovani partizani so po koncu vojne, ko se je en okupator predal zaveznikom in sam odšel iz Slovenije, privlekli v Slovenijo nove okupatorje, da so po slovenski zemlji hodili tuji oboroženi vojaki, govorili tuj jezik in nas okupirali.

Slovenski vojaki smo morali služiti tujo vojsko in v njej smo bili posiljevani s tujim jezikom ( za časa Avstro Ogrske, so slovenski fantje v vojski govorili slovensko v slovenskih enotah – toliko v vednost).

In ta okupacija je trajala več kot 45 let.
Posledca te veleizdaje je, da smo še vedno okupirani s strani rdečih klerikalcev, ki so potomci ali pa nasledniki tistih, ki so izvedli to največjo veleizdajo slovenskega naroda in pridošlih okupatorjev.

New Report

Close