Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem vdovec, staršev nimam, zanima me dopisovanje

Sem vdovec, staršev nimam, zanima me dopisovanje

Pozdravljeni. Sem star dobrih 40, lani vdovec, zmenkovanje mi ne gre, telefona nisem vajen, imam pa mail, in če je katera za, bi se malo pogovorili o vseh težavah življenskih. Ne želim si fizičnega stika, samo nekoga, ki me razume.

Lep pozdrav

 

[email protected]

Sem ti pisala

Jaz sem tudi vdova. In sicer že četrtič. Prvi mož mi je umrl, ko je imel komaj 20. let. Zadnjega sem pa lani pokopala. In od takrat sem sama. Stara sem pa 36. let. Lahko mi pišeš na [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
ena pupa, 27.04.2024 ob 21:38

Jaz sem tudi vdova. In sicer že četrtič. Prvi mož mi je umrl, ko je imel komaj 20. let. Zadnjega sem pa lani pokopala. In od takrat sem sama. Stara sem pa 36. let. Lahko mi pišeš na [email protected]

PA sej niste normalni…ajde mi popusi😅….tebe se je za bat pr teb vsi umrejo….

Soft pa kaj ne vidiš, da ga straši.

Tudi jaz sem brez moškega. Samo še sin mi daje smisel.

Anže, moja št. je 031 854 446.

 

 

Ce bosta en drugemu tolazba, potem ok.

Enosmerno pa stane okrog 70eur solska ura

Odgovor na objavo uporabnika
Duhovna tolažba, 28.04.2024 ob 16:42

Anže, moja št. je 031 854 446.

 

 

Ti to resno ,ali se norca iz tega uvodnegha sporočila delaš? A si tako obupana oseba, da na javnem forumu podeliš svojo tel. št.? 🙂

Če je resno podeljena tvoja  os. tel. št. in ni izmišjena. kako si lahko tako prepričana oseba, da je na drugi strani tega uvodnega zapisa res oseba, kot se opisuje, da je ?  Ne bot tako  naivni ljudje v obupu samskosti. Sam potem se ne čudite,  da prihaja najmanj do zlorab vaših osebnih podatkov, kar tel. št. tudi je.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 28.04.2024 ob 19:02

Ti to resno ,ali se norca iz tega uvodnegha sporočila delaš? A si tako obupana oseba, da na javnem forumu podeliš svojo tel. št.? 🙂

Če je resno podeljena tvoja  os. tel. št. in ni izmišjena. kako si lahko tako prepričana oseba, da je na drugi strani tega uvodnega zapisa res oseba, kot se opisuje, da je ?  Ne bot tako  naivni ljudje v obupu samskosti. Sam potem se ne čudite,  da prihaja najmanj do zlorab vaših osebnih podatkov, kar tel. št. tudi je.

alarija…Kraljica miru Kurešček
031 – 854 446, e-pošta: [email protected]. JANEZ AVSENIK, župnik na Igu Troštova 12,

New Report

Close