Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Septembra v Ljubljani prvi solarji v muslimansko solo

Septembra v Ljubljani prvi solarji v muslimansko solo


Pameten in ozaveščen starš, ne bo svojega otroka pošiljal k verouku, kjer ga bodo z neumnostmi in pravljicami poneumljali in iz njega ustvarjali prestrašeno in manipulativno ovčko.
To počnejo samo poneumljeni starši z opranimi možgani.[/quote]
Verniki mislijo obratno za vas, nevernike.


Jaz nisem nobena muslimanka, Sulejman pa tudi ne, on sploh ni vernik, kolikor mi je poznano.


Pameten in ozaveščen starš, ne bo svojega otroka pošiljal k verouku, kjer ga bodo z neumnostmi in pravljicami poneumljali in iz njega ustvarjali prestrašeno in manipulativno ovčko.
To počnejo samo poneumljeni starši z opranimi možgani.[/quote]
Verniki mislijo obratno za vas, nevernike.[/quote]
Verovanje in razmišljanje se izključuje. To dvoje ne gre skupaj. 🙂


A nisi ti zadnjič mene in še druge prepričevala,da je pravih muslimanov zelo malo,večinoma so krivoverci,ki uničujejo islam.Kako lahko otroka nekdo vpiše med krivoverce?
Dvomim ,da obstaja kje na svetu prava islamska šola,kjer bi se učili miru in ljubezni.Če je islam skoraj propadel,pomeni lahko samo eno, zamenjal ga je lažni islam in s tem lažne islamske šole.[/quote]
Ti ne boš nikoli razumela bistva. Pa če se ti še 10x napiše, nariše, naslika. Eno se je učiti islam, drugo pa ga je izvajati. Ne učijo nobenih grdobij, izvajajo pa jih.[/quote]
Ja v čem je potem point se učiti nečesa česar nikoli ne prakticiraš?
Se pravi islam je v teoriji dober v praksi pa slab. Vsi se učijo ene teorije in hkrati izvajajo drugo prakso.
Res čudno vse skupaj.


Verniki mislijo obratno za vas, nevernike.[/quote]
Verovanje in razmišljanje se izključuje. To dvoje ne gre skupaj. :)[/quote]
Pravijo samo ljudje s slamo v glavi.


Ti ne boš nikoli razumela bistva. Pa če se ti še 10x napiše, nariše, naslika. Eno se je učiti islam, drugo pa ga je izvajati. Ne učijo nobenih grdobij, izvajajo pa jih.[/quote]
Ja v čem je potem point se učiti nečesa česar nikoli ne prakticiraš?
Se pravi islam je v teoriji dober v praksi pa slab. Vsi se učijo ene teorije in hkrati izvajajo drugo prakso.
Res čudno vse skupaj.[/quote]
Pa saj ni samo islam tak no. Vsa verstva so v osnovi dobra. Samo se redko kdo drži tega tudi v praksi. Ker je hudič močnejši in slej ko prej potegne na svojo stran. Čudno je samo tistim, ki ne razumejo (nočejo razumeti).
Poglej, islam strogo obstoja posilstva, homoseksualstvo, pedofilijo, ubijanje civilistov. Kaj se ravnokar dogaja med migranti? Ravno kontra. “Musliman” ubije civilistko, posili 10 let starega otroka, fantka. Daj, zamisli se malo. Tudi krščanstvo uči pokoro, pobožnost,…pa ravno tile glavni kradejo na veliko, se okoriščajo,…vse kontra.

In ne moreš verjet, eni celo prakticirajo islam, probavajo biti približek temu, kar naj bi bili.


Verovanje in razmišljanje se izključuje. To dvoje ne gre skupaj. :)[/quote]
Pravijo samo ljudje s slamo v glavi.[/quote]
Tvoj slamnat odgovor samo potrjuje kar pravim. Da od vernika ne moreš pričakovati pametnega argumenta, saj človek ne bi bil veren, če bi bil pameten in razmišljal s svojo glavo 🙂


Pameten in ozaveščen starš, ne bo svojega otroka pošiljal k verouku, kjer ga bodo z neumnostmi in pravljicami poneumljali in iz njega ustvarjali prestrašeno in manipulativno ovčko.
To počnejo samo poneumljeni starši z opranimi možgani.[/quote]
Se strinjam.


Pravijo samo ljudje s slamo v glavi.[/quote]
Tvoj slamnat odgovor samo potrjuje kar pravim. Da od vernika ne moreš pričakovati pametnega argumenta, saj človek ne bi bil veren, če bi bil pameten in razmišljal s svojo glavo :)[/quote]
Od nevernika pa sigurno lahko, kaj?

Če hoče človek spregledati, se mora zbuditi.
Več kot imaš prepovedi,
manj pošteni bodo ljudje.
Več kot imaš orožja,
manj varni bodo ljudje.
Več kot imaš podrejenih,
manj samozavestni bodo ljudje.

Zaradi tega:
Opustim zakon,
in ljudje postanejo pošteni.
Opustim ekonomijo,
in ljudje postanejo srečni.
Opustim religijo,
in ljudje postanejo iskreni.
Opustim vse želje po skupnem dobrem,
in dobro postane običajno kot travnata bilka.


Tvoj slamnat odgovor samo potrjuje kar pravim. Da od vernika ne moreš pričakovati pametnega argumenta, saj človek ne bi bil veren, če bi bil pameten in razmišljal s svojo glavo :)[/quote]
Od nevernika pa sigurno lahko, kaj?[/quote]

Razširi noge muslimanu pa mir dej 😉

Vse si povedala. Otroke delas zato, da jih bos dala v vrtec?? Tvoj komentar je odraz tvoje inteligence.
Bom upostevala, ko bom v prihodnje brala komentarje iz tvoje strani, da se ne bom vec cudila.

Škofijska je pa – kakšna že? 🙂


Lepo napisano, edino tisto o varnosti je utopija. Varnost postane vsakdanja, ko imaš ostalo, kar si napisal.
Orožje ne pomeni nič. Se pa veliko govori o njem, da ostali problemi zgledajo manjši.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ne, nikakor ni temu tako. Tukaj na nasih tleh je nasa kultura in nasa kultura je krscanska kultura, ne glede na to ali si ti, jaz ali Lojze veren!! To preprosto je nasa kultura, kultura nasih prednikov. Le da jo mi, za razliko od muslimanom, teptamo in zanicujemo. Ne, ne hodim v cerkev a vseeno cerkve ne zanicujem, tako kot ne svoje kulture in svoje drzave.
Zato se ne sprenevedaj in ne enaci pravico krscanskih sol z muslimanskimi solami! Kakor vem na nasih tleh do danes se ni dzamij in nase prebivalstvo ni muslimansko in je v vecini opredeljeno katolisko, le cca 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je muslimanskega prebivalstva.

In zdaj se svoj odgovor povej arabskemu svetu, pa da vidim, ce bos ostal ziv. O pravici in enakopravnosti verskih sol na njihovih tleh namrec.

Tvoje kokodakanje je eno samo nespostovanje domaci kultur, brez vsakrsne narodne zavesti (ce sploh si Slovenec) in ravno zaradi taksnih kot si ti, se dogaja to kar vidimo v Franciji, Belgiji in na Svedskem. Tam imajo tudi muslimanske, sole, vrtce, molilnice in tocno te drzave so najbolj polne kriminala, umorov in posilstev, v vecini iz strani tocno teh migrantov, ki se zaradi NEukljucitve v novo domovino niso mogli integrirati v druzbo ampak so tvorili svoje skupnosti, ki sedaj delajo napade v svojih maticnih drzavah.

Pa tukaj sploh ni point ali imamo krscanske sole ali ne!!! Muslimanskih ne smemo imeti, ker se MUSLIMANI TKO NE BODO MOGLI INTEGRIRTI V NASO DRUZBO!!! Pa haloo, a je to tako tezko razumeti????
Otroci, ki hodijo v tisto eno, dve katoliski soli, ki obstajata, ne rabijo nobene integracije v druzbo, so Slovenci, domacini.
Muslimani pa integracijo rabijo, ce se hocejo vkluciti v druzbo in biti sprejeti. V kolikor niso sprejeti, vkljuceni, integrirani, se velikokrat pocutijo odmaknjene in se pridruzujejo skupinam v katerih so sprejeti, se pocutijo pomembne in te skupine pogostokrat se dodatno operejo mozgane cloveku, ki v najslabsem primeru koncajo kot samomorilski napadalci.
Res ne razumem, ce je to tako nemogoce razumeti?!
Se enkrat, point zakaj ne bi smelo priti do muslimanskih sol je zgoraj napisan, pa cetudi kao imajo pravico do njih.


Jaz nisem nobena muslimanka, Sulejman pa tudi ne, on sploh ni vernik, kolikor mi je poznano.[/quote]

Pa kaj me briga ali si muslimanka ali ne, tvoji komentarji povejo vec kot tvoja vera ali nevera.
In zanimivo, da se tvoji odgovori berejo kot da si fan islama. sicer mi je pa vseeno, clovek te ne more resno jemati. Napises pa nic konkretnega, sam populizem in balast.

Škofijska je pa – kakšna že? :)[/quote]

Ne, v Sloveniji sole niso katoliske, kajti od cca 450-ih osnovnih sol, sta mogoce dve katoliski (seveda privatni).

Slovenija ni katoliška država. Slovenija je demokratična država ni religije so izenačene. Nam ateistom ste vi verniki vsi isti.

Mešaš jabolka in hruške.č Arabske države niso demokratične. Oni ne rabijo drugim dati pravic, ki jih imajo muslimani.

Mi pa imamo demokracijo. Nimamo verske diktature.

Pri popisu prebivalstva Slovenije, se je več kot 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prebivalstva izreklo za katolike in tako spada Slovenija, hočeš nočeš med “katoliške države”.
Ko bodo v Sloveniji prevladovali ljudje, ki se bojo izrekli za muslimane, bo to pretežno muslimanskla država, kot je danes Saudova Arabija muslimanska država.
Kaj tu ni jasno??
In kaj mene briga, kako ti name gledaš. Meni je vseeno ali kdo v svojem prostem času hodi v cerkev ali pa bordel, če je človek na mest, mi je popolnoma vseeno.
Če pa ti ločuješ med atesti in verniki, pa pove največ predvsem o tebi in tvoji zblojeni glavi.

Mešaš jabolka in hruške.č Arabske države niso demokratične. Oni ne rabijo drugim dati pravic, ki jih imajo muslimani.

Mi pa imamo demokracijo. Nimamo verske diktature.[/quote]

Ne dokler je v Sloveniji prevladuje katoliška vera je nimamo. Ampak smo na dobri poti da jo bomo imeli, če ne mi, pa naši otroci – diktaturo Islama.

Vse si povedala. Otroke delas zato, da jih bos dala v vrtec?? Tvoj komentar je odraz tvoje inteligence.
Bom upostevala, ko bom v prihodnje brala komentarje iz tvoje strani, da se ne bom vec cudila.[/quote]
Še nekdo omejen, ki ne razume heca?

Ne, nikakor ni temu tako. Tukaj na nasih tleh je nasa kultura in nasa kultura je krscanska kultura, ne glede na to ali si ti, jaz ali Lojze veren!! To preprosto je nasa kultura, kultura nasih prednikov. Le da jo mi, za razliko od muslimanom, teptamo in zanicujemo. Ne, ne hodim v cerkev a vseeno cerkve ne zanicujem, tako kot ne svoje kulture in svoje drzave.
Zato se ne sprenevedaj in ne enaci pravico krscanskih sol z muslimanskimi solami! Kakor vem na nasih tleh do danes se ni dzamij in nase prebivalstvo ni muslimansko in je v vecini opredeljeno katolisko, le cca 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je muslimanskega prebivalstva.

In zdaj se svoj odgovor povej arabskemu svetu, pa da vidim, ce bos ostal ziv. O pravici in enakopravnosti verskih sol na njihovih tleh namrec.

Tvoje kokodakanje je eno samo nespostovanje domaci kultur, brez vsakrsne narodne zavesti (ce sploh si Slovenec) in ravno zaradi taksnih kot si ti, se dogaja to kar vidimo v Franciji, Belgiji in na Svedskem. Tam imajo tudi muslimanske, sole, vrtce, molilnice in tocno te drzave so najbolj polne kriminala, umorov in posilstev, v vecini iz strani tocno teh migrantov, ki se zaradi NEukljucitve v novo domovino niso mogli integrirati v druzbo ampak so tvorili svoje skupnosti, ki sedaj delajo napade v svojih maticnih drzavah.[/quote]
Log pod Mangartom, tam je namreč stala manjša đamija, leta nazaj.

New Report

Close