Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Sest jih je ze

Sest jih je ze

Smo se tako brezbrizni..se letite iz trsta itd

Bod pameten pa razum, da ne more človek v tujini 1 mesec čakat da ga pobere.

Pride domov, se da v izolacijo in javi primer, da ga potem obravnavajo. It’s that simple.

Si vis pacem, para bellum.

Ker 6.? Jaz povsod zasledim le 5.

Še en mariborčan.

Mariborčani ne letijo iz Trsta -sta jima Graz in Dunaj bližji.

Gledam v oddaji 24ur zvečer gospe, saj ne vem točno ali so bile iz ministrstva za zdravje, NIJZ, kako se lepo smehljajo, potem ena izjavi pomembno je samoopazovanje, saj ne veš ali se norčujejo iz prebivalcev ali so te gospe res prizadete in potrebne psihiatričnega zdravljenja. Glede na to kako je slovensko zdravstvo na psu, raje ne pomislim kaj bo, ko se bodo slej ko prej pojavili pacienti v večjem obsegu, ki bodo potrebovali intenzivno nego. Očitno bo Slovenija kmalu postala novo večje žarišče koronavirusa v Evropi. Da bi kaj ukrepali, ah ne bomo še počakali pravijo, da izbruhne epidemija 🙂

Zakaj se nas je za bat. Tokrat nam bodo z veseljem pustili, da jih prehitimo po levi in desni

Ja, že danes na 24 ur ob sedmih se je tista gospa Sonja vlekla ven, da moramo razumeti, da linije so zasedene, da oni ne morejo zdaj vsega tega naenkrat, da je toliko naenkrat in ne gre. Ko so imeli tri primere, tri primere! Treh primerov naenkrat ne morejo. Kako jih bodo, ko jih bo 1.000? Si predstavljate ta kolaps sistema? Država, ki so ji trije primeri nevzdržni, bi morala uvesti karantene za vse z rizičnih območij. Da nikoli ne bi imela več kot tri primere.

Ta gospod, ki je bil tretji okuženi, njega sploh niso hoteli testirati, čeprav je bil v sobi s prvim okuženim. O čem mi tukaj govorimo, če se spati v isti sobi ne smatra za dovolj tesen stik, ki si zasluži testiranje?

Kot da nočejo delat na preventivi in nočejo ustavit zadeve.

Dej ponavljaš se že tri dni. Pjt spat in čami na špagetih.

To je vse nesposoben kader, ki se je politično nastavljal. Denar je sveta vladar, naši imajo pa za to zelo lepljive prste. Lažejo, zavajajo, nikoli nič krivi. Slovenija že ima pandemijo, v tem trenutku je 100-200 ljudi že okuženih pri nas. To se bo potrjevalo zelo hitro.
Sedaj pa volite svoje malike politične, ki v vsej samostojnosti niso delali drugega, kot polniti svoje žepe.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Negativna selekcija in ego do neba.

Slovenija ima epidemijo, ne pandemijo. Pandemijo ima lahko svet.

A veš, zakaj niso mogli obravnavati treh primerov?
KER NA EN PRIMER NAVALI TISOČ TAKIH ZBLOJENIH KUZEL, KOT SI TI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jasno, da se jim vse sesuje, če ob enem primeru na telefonske linije in bohve kam še navali tisoč tebi podobnih kuzel!!!

Ti je zdaj jasno, da NAJVEČ ŠKODE POVZROČAŠ TI IN TEBI PODOBNE ZBLOJENE HISTERIČNE KUZLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A veš, zakaj niso mogli obravnavati treh primerov?
KER NA EN PRIMER NAVALI TISOČ TAKIH ZBLOJENIH KUZEL, KOT SI TI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jasno, da se jim vse sesuje, če ob enem primeru na telefonske linije in bohve kam še navali tisoč tebi podobnih kuzel!!!

Ti je zdaj jasno, da NAJVEČ ŠKODE POVZROČAŠ TI IN TEBI PODOBNE ZBLOJENE HISTERIČNE KUZLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Tetke iz NIJZ očitno izgubljajo živce :). Leta in leta lagodnih službic, pridobljenih po vezah, španciranja po tržnici, ko pa naenkrat pride izziv, pa kriza.

A veš, zakaj niso mogli obravnavati treh primerov?
KER NA EN PRIMER NAVALI TISOČ TAKIH ZBLOJENIH KUZEL, KOT SI TI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jasno, da se jim vse sesuje, če ob enem primeru na telefonske linije in bohve kam še navali tisoč tebi podobnih kuzel!!!

Ti je zdaj jasno, da NAJVEČ ŠKODE POVZROČAŠ TI IN TEBI PODOBNE ZBLOJENE HISTERIČNE KUZLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Mene zdravnik ni videl od poroda dalje, več kot deset let. Jaz zdravstvenega sistema ne obremenjujem, čeprav vanj veliko vplačujem. Imam pravico pričakovati, da ta sistem deluje, ko se zgodijo trije primeri korone. Če so ljudje histerični, so zato, ker tale dobro plačana skupinica ni naredila ničesar, da bi ljudem vlivala zaupanje v to, da bodo stvari delovale.

Čez 1 teden jih bo 500.

In od kje?

Primer 5 in 6 sta potovala v ITALIJO.
Res ne kapiram. A je treba rint tja..vsi do zdaj so od tam pribesli z bv potovanji

Moje mnenje, da bo kmalu masovni outbreak ker koronarji namerno kasljajo in puščajo svinjarijo. Izbruh bo v MB, igrajo za denar. Okuženih je vsaj 200 samo od vceraj, mogoče več odvisno od uspesnosti. Ne rabite verjet.


Stajerc, povsem ti verjame. Prepričan sem celo, da imamo že epidemijo. In ja, tudi mene moti najblj to, da odgovorne samo pazijo, kako lepo se bodo smejale v kamero. A mislijo, da s tem pomirijo folk, al kaj?? Al same sebe s tem mirijo? V glavnem deluje debilno, se oproščam.
Svetovna je pa ta, da so prvega, ki je bil tako bolan, da je ležal na klopi v ZD, pustili tam kar nekaj časa. In se izgovarjajo, da jim ni navedel vseh simptomov. A so normalni? Pa da jaz, strojnik, pridem mimo njega, po sumim na corono. Pa posumim takoj, tud če bo v nezavesti in mi ne pove ničesar!!! A so normalni? Ta tretjega pa niso hotl testirat?! Šele ko je zagrozil z mediji??!! Pa kdo je tle nor? A nas majo za norce? Sem levičar, ampak zdaj si pa želim, da nova vlada čimprej starta in tole razpuca. Zdaj gre za življenja, ne za blaginjo.

Seveda je potrebno, še včeraj so se o tem odpirale teme. Saj ni treba bit paničar, lahko pa se obnašamo odgovorno in odraslo. Počitnice so v taki situaciji res zadnja prioriteta.
Ljudje bi lahko tudi nase pomislili, če že na druge ne. Naš trhli zdravstevni sistem se bo sesul v trenutku, ko se bodo okužbe razširile. Marsikateri zdravnik bo moral v karanteno zaradi neodgovornih pacientov, pa že tako jih manjka. Kdo bo potem obravnaval ostale bolezni?

Uživam. Uživam, ker se egoistične riti, ki vam dol visi za vse razen za vas (in vaše sončke, če jih imate), kar naenkrat zgražate nad po vaše brezbrižnimi drugimi. Poglejte se v ogledalo, mone. Ja, svet se ne vrti okoli vas, ne obstaja zaradi vas in marsikomu za vas dol visi. Ha, ha, ha 🙂


Stajerc, povsem ti verjame. Prepričan sem celo, da imamo že epidemijo. In ja, tudi mene moti najblj to, da odgovorne samo pazijo, kako lepo se bodo smejale v kamero. A mislijo, da s tem pomirijo folk, al kaj?? Al same sebe s tem mirijo? V glavnem deluje debilno, se oproščam.
Svetovna je pa ta, da so prvega, ki je bil tako bolan, da je ležal na klopi v ZD, pustili tam kar nekaj časa. In se izgovarjajo, da jim ni navedel vseh simptomov. A so normalni? Pa da jaz, strojnik, pridem mimo njega, po sumim na corono. Pa posumim takoj, tud če bo v nezavesti in mi ne pove ničesar!!! A so normalni? Ta tretjega pa niso hotl testirat?! Šele ko je zagrozil z mediji??!! Pa kdo je tle nor? A nas majo za norce? Sem levičar, ampak zdaj si pa želim, da nova vlada čimprej starta in tole razpuca. Zdaj gre za življenja, ne za blaginjo.
[/quote]

Špara se na testih – eden stane okrog 65 eur. in se tistik, ki roko na neuporabljenih gor držijo bojijo, da jih ne bodo skurili že v prvem tednu, kar jih imajo na zalogi.

Razširili so kriterije za testiranje. Zdaj se lahkontestiraš tudi, če imaš očitne znake okužbe. Vendar tega ne obešajo na veliki zvon. Da se ne bi preveč ljudi hotelo testirat. Vseeno je dobro vedeti.

Špara se na testih – eden stane okrog 65 eur. in se tistik, ki roko na neuporabljenih gor držijo bojijo, da jih ne bodo skurili že v prvem tednu, kar jih imajo na zalogi.
[/quote]

Saj to je vsem več kot jasno. Jaz čakam, da končno povejo, koliko testov sploh imajo. Ampak to se ne bo zgodilo.

New Report

Close