Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sestra mi osvaja fanta

Sestra mi osvaja fanta

Pred kratkim se je starejsa sestra razsla s fantom. Zadnje case pa opazam, da se smuka okoli mojega. Pise mu na messenger, ga sprasuje, kam greva na morje in, ce gre lahko z nama, ce gre z njo v trgovino, jo odpelje v bližnji bife intako dalje. Segalo je ze tako dalec, da je celo oce pripomni, da naj si najde svojega in naj ga neha osvajat. Ko igramo kaksne druzabne igre hoce bit zmeraj z njim v paru. Fant mi je ze potozil, da se nekam cudno obnasa do njega in, da se pocuti nelagodno. Zaradi tega noce vec priti k nam domov. Zato sem vec ali manj pri njemu. Sestra me se zdaj sprasuje kdaj bo prisel. Seveda ji raje ne recem nic. Ma nevem kaj ji je? Sem jaz kriva, ce zbira take luzerje za fante..

Osmukaj jo okoli ušes pa povej zakaj si jo. 😉

😲 prasc

boš pa a svoji sestri privoščila da jo malo obdela, če je nima trenutno kdo drug. zakaj si tako egoistična? kakšna je to sestrska ljubezen?

Meni jo predstavi. Ti garantiram, da ne bo imela časa za tvojega fanta.

Jah, tud take obstajajo ja..

Zakaj ji kar ne rečeš naj si najde drugo žrtev, da se malo preveč smuka okoli tvojega? Jaz bi ji rekla se nalašč pred vsemi.

Organiziraj ji zmenek na slepo, da si najde svojega. Pa ne pozabi ji povedat, da zaradi nje ne prihaja več k vam, da se malo spusti z zasanjanih oblakov.

Dobro. Pa dajtega pofukat obe na enkrat. Bos videla keri se bo bolj posvetil!

Odgovor na objavo uporabnika
Suzanne334, 25.03.2021 ob 13:14

Pred kratkim se je starejsa sestra razsla s fantom. Zadnje case pa opazam, da se smuka okoli mojega. Pise mu na messenger, ga sprasuje, kam greva na morje in, ce gre lahko z nama, ce gre z njo v trgovino, jo odpelje v bližnji bife intako dalje. Segalo je ze tako dalec, da je celo oce pripomni, da naj si najde svojega in naj ga neha osvajat. Ko igramo kaksne druzabne igre hoce bit zmeraj z njim v paru. Fant mi je ze potozil, da se nekam cudno obnasa do njega in, da se pocuti nelagodno. Zaradi tega noce vec priti k nam domov. Zato sem vec ali manj pri njemu. Sestra me se zdaj sprasuje kdaj bo prisel. Seveda ji raje ne recem nic. Ma nevem kaj ji je? Sem jaz kriva, ce zbira take luzerje za fante..

Povabi jo za mizo in ji povej, koliko je ura, če tega ne ve…

Isto morata naredita tudi TVOJA MAMA in OČE!

Kaj tvoja sestra nima privzgojenih meja???

Tašča mi osvaja očeta

Tast mi osvaja mamo

…….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pa Daj no. Če je moj dedec, nima anbena za dirati. Kot da podpiraš razprtije. Proklete ene. Ti mojega vtikača ne boš. Loh se pa besedno razpočiš. Zdej pa dej. Proklete, ko ne veste kaj bi s seboj. 😆 Naskoči ga vsaj ali miseln9 zaposli. Ne bo imel cajt misliti 0🤣😂😅😅🤣🤣🤣

Kajti to bo trojček!

Odgovor na objavo uporabnika
Devistated, 05.08.2021 ob 05:32

Pa Daj no. Če je moj dedec, nima anbena za dirati. Kot da podpiraš razprtije. Proklete ene. Ti mojega vtikača ne boš. Loh se pa besedno razpočiš. Zdej pa dej. Proklete, ko ne veste kaj bi s seboj. 😆 Naskoči ga vsaj ali miseln9 zaposli. Ne bo imel cajt misliti 0🤣😂😅😅🤣🤣🤣

Temu Se reče, misli name brez besed,. Tolk razprtij😆 Ma ste čudni al sem jaz? Pač v zelje ne hodiš? Prokleta. Proklete babe.  Dont worry, moj ded je umrl, nimam tega, ljubosumja pa veliko, fuj.

A ste blentavi

daj ne piši tu, pojdi kam o omoč, da udariš o mizi, nimaš samozavesti, glej kaj pritegneš zgoraj

za tiste, ki niste mislili na volitve

Zakaj ni vseeno če gremo na volitve ali ne

V diktaturi nihče ne gradi boljših medčloveških odnosov s sorodniki, razmišlja o pozitivnih energijah ali vibracijah, gre v kino in na koncert ali brezskrbo klepeta na monu.

V diktaturi večina skriva svoje misli in celo samega sebe, da nas ne odkrijejo. Če bodo rekli, da morate celo zimo 2022/2023 hoditi samo na relaciji spalnica-stranišče-kopalnic-dnevna soba-kuhinja-služba-trgovina-dnevna soba boste letos gradili dobre medsebojne odnose samo s samim seboj.

Če se boste poskušali upreti, vas bo spet čakal vodni top in fantje v oklepih, ki se ne bodo upirali ukazom svojih šefom

Če vas taka zima ne veseli, pač pridite na volitve. Covid pride sam od sebe, diktaturo si moramo pa izvoliti. Zakaj bi si jo?

Kura ste vsi ene budale. Pametujete ji pa nekaj nabijate. Me zanima če bi bli v isti situacijiji če bi sejali pamet kot jo zdaj tu. Pa ce bi vam braf Fukal punco al obratno. Luzerji bedaki.

Punca sestro usekaj okol kepe enkrat orng

Pa dobro draga punca, kje imas hrbtenico? Ja, je tvoja sestra, ampak a bos kar vsaki zenski dovolila, da se tako smuka okoli tvojega dedca? Jasno in glasno ji daj vedet naj si najde nekoga drugega in ji povej iskreno, da je tvojemu fantu nelagodno zaradi njenega obnasanja, da se malo strezni. Pa clovek razume, da je mogoce malo zalostna ali osamljena po propadli zvezi, a to da se smuka in osvaja zasedenega fanta je totalno mimo!

Ljubezni je za vse dovolj. Ne bodi no tako sebična.

Ne bodi no taka. Pri pametnih ljudeh je za vse dovolj, on bo potešen skoz in skoz, vidve si bosta pa že urnik tako porihtali da bosta enakomerno zastopani, si pomislila kako bo ko boš noseča in ti ne bo pasalo, takrat te bo sestra reševala, enako po porodu, ti boš imela mir za regeneracijo, on bo pa tvojo sestro mučil.

Tole kar se tebi obeta je zmagovita kombinacija, ne zavrzi je, sicet pa rek pravi, vse v familiji ostane.

katera bo prva zanosila. V vsakem primeru pa je res, da bo vse v familijo prišlo in vse v familiji ostalo.

Pa tudi polbratci in polsestrice lahko rastejo skupaj kot ena velika srečna družina.

    kaj ji ne mors rect direkt v faco da nej se neha tko neprimerno obnasat ce nima nobenga spostovanja do tebe kot sestre. najj si najde svojga tipa to da osvaja tvojega je neprimerno nemoralno pa se kaj. ppvej ji da je sebicna posast da noben od vaju ne zeli met ob seb take manipulativne kace. in nehaj komunicirati  z njo. 

Najverjetneje imaš vredu fanta, sestra pa ima luzerje za fante. Sedaj se ji je zaluštalo tvojega tipa ker pač vidi da fant funkcionira kot je treba. Me pa zanima kaj bi ti v tem primeru obrazložila sestra če ti ga spelje? Sestri je figo mar zate to se lepo vidi saj najmanj kar je , je to , da te sploh ne spoštuje.  Izgleda , da imaš vredu fanta, ker če nebi bil bi bil že v njenih nrežah . Svetujem , da počakaš če jo bo minilo , v kolikor je ne bo je najbolje da omejiš stike z njo ali jih celo prekineš za vedno , ne glede na to da ti je sestra. Obupani ljudje in razočarani ljudje, kar tvoja sestra očitno je , so zmožni narediti drugemu pekel od življenja ., Takšne srečuje človek tudi med tesnimi prijateljstvi, znanci, sosedi … ker ko se v  njihovi glavi aktivira ideja , takšne ljudi ne ustaviš zlahka , da ne bi naredili kar so si zamislili .

Kako dolgo naj pa po tvoje še čaka? Zdaj je že 2 leti naokoli.

Je dec ali ne? Naj ji pove, da ga ne zanima, to je to.

New Report

Close