Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sex fetiši

sex fetiši

Hojla!

Mene pa zanima kakšne sex fetiše imate kej forumaši?
Jaz sem npr. čisto nor na lepa ženska stopala…

Ravno danes sem od kolegice slišala da ima en tip k je ona z njim govorila fetiš da ga ženska u jajca brcne!!! Svašta!!! In baje je za to še pripravljen plačat.

Hehe drejko, sva ze dva. 🙂

Skoda je samo da verjetno vecina zensk na kaj takega reagira z “svašta”. Vsak ima pac svoje fantazije in ce partnerja to ne zmoti pol si “na konju” 🙂

MMMmm,obožujem oprijete minike in mrežaste nogavice, visoke pete,oprijete bluze in globoke dekolteje.

Parfum… čisto določen Dolce & Gabanna…moder…

…mmmmmmmmmmm………

dominacijo

Jaz prvo, ka gledm v eni zenski je rit. Pa tudi lepo urejena stopala!

kako stereotipno

Stereotipno gor ali dol, ampak jaz sem obseden z joški.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

smešno, ampak more met tako fajno rit,
pa malce odpeta srajca…

maicha

A grem kr po vrsti???….Strupen pogled… nekatere ženske majo take special oči,… lasje (griva, pomožnosti skodrana)… potem… frfru (čeprou je ta točka kontra od prejšnje)… potem… ramena in triceps (tko da je mal zdefinirano), potem lepe roke – drobne ženske… trebušček (raven)… goleni (da se mali vidi definicija mišic)… …pol počas pridemo pa že do ritke (itak)….. nekje na koncu liste se pa mogoče še prsi znajdejo (ampak bolj oblika in velikost primerna telesu kot da bi gledal za velikimi) – lih tok, da se mal približam “normalnemu” tipu 😀

Kaj pa imaš rad ti:mogoče bič,pikanje komarjev,spodbuda z el.tokom,analni odnos z vibratorjem,ali še kaj hujšega?

Obrita muca pa mrežaste štumfe

nisem zahtevna ženskica; roke in dlani so zelo pomembni pa pravi prijem, globok glas, ki je vedno rahlo misteriozen, polne ustnice, športna ritka, višina, konkretna dolžina in lep izgled orodja

Najlonske nogavice me obnorijo,če posebej take na pasek pripete-klasične najlonke. Tudi hlačne nogavice brez hlačk spodaj so seksi. Skratka prozorni najlon.
LP
M.

Tudi mene rajcajo najlonke. Pa kopalke, lakaste petke zaobljene na prstih (špičaki so fuj), ženski kostimi.

He, he, a tu samo moški odgovajajo, al kwa! Aha, ena Alja pa je nekaj povedala, pa maicha, pa eola … jojjjjj, jaz imam tolk fetišev, da bog pomagaj, japkica, japkiiiiiiiiiicaaaaaaa, saj ti veš ane, da je le dečko, pa je že fetiš, celo dečko je en sam fetiš, ha, ha, ha! 🙂

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Ni fetiš to, kar te rajca in kar ti je všeč.
Dokler ti pride tudi brez najlonk, usnja in visokih pet, to še ni fetiš….ko pa brez tega ne bo šlo-pa pomeni, da si fetišist;)

Je pa s fetiši tako, da če najdeš partnerja, partnerico, ki ji ni problem ustrezat s fetiši, ki ima rad-a tudi sama podobne zadeve, je to super. Je pa problem, če ima tip fetiš na tri dni stare spodnjice, ženska pa ne more bit tako dolgo v enih in ne more bit “umazana”:)
To so pravi fetiši;)

Ne pa najlonke, pa petke:)


se pravi, mirella, da fetiš ni to kar te rajca, ampak to, brez česa ti ne pride? potem je večina moških fetišistov oz že kar vsi, saj večini pride z žensko oz vsakemu z roko) se pravi da sta najpomembnejši moški fetiš žanska in njegova roka?))

:)))

-dej raje v kak leksikon vpiši, ker jaz očitno ne vem, kaj to je:).

Ampak, tudi to, kar ti praviš, ni fetiš, zame:)

zame je fetiš nekaj, kar nekdo potrebuje, da se vzburi, vedno!
TO ne more biti človek ali del telesa, ker potem bi vsi bili fetišisti, ker nas vzburja naprimer že misel na nekoga ali njegove spolne organe…
Najlonke in sexy perilo, minike in tangice in šminka, pete, škornji…to po moje ni fetiš, dokler se ti te zadeve zdijo samo sexy, dokler ti ne prihaja vedno, ko vidiš nekoga v teh cotah, dokler ne potrebuješ vedno pri spolnem odnosu še nekega takega stimulansa.
Če je za popestritev gospa v samostoječkah, ok, če pa gospod sploh noče sexat, če ona ni v najlonkah, je pa to že fetiš….

Pa ti, ki si bolj razgledan, a ko se samozadovoljuješ, te vzgurja tvoja roka ali dražljaji in nekaj, na kar misliš, gledaš, bereš (se pravi, da se dogaja to v možganih, po moje)…ne vem, koga rajca samo njegova roka, ker če bi tvoja razlaga držala, bi men prihajalo že, ko gledam svoje roke na tipkovnici;)-no, če se vživim, pa si zamislim, kaj bi ti prsti…:))))))))) možno;)

Mirella ali nimaš več gljivic na tvojih sexi nogah?

Jaz na ta forum – pišem z 11 prsti 😉

moj fetiš: črne hlačne nogavice………. to me zrajca kot vrag! =)

samostoječe nogavice pa lep, napet modrček, pol pa še en kurbiš pogled. rajcaaaaaa

a zato…..:))))

aha…ok:)

New Report

Close