Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sex mašince

sex mašince

pišuka, res bi si nabavla kakšno, pa vi/ve bi?? Tko mal za popestritev, sem že mojmu rekla, heh se kr strinja, ker sem itak skos za akcijo, da ga malce razbremeni, hihi pravi, da bi na nastavku dildote menjov:)), pa gledov, pol bi pa že zamenjal z mašinco…hmmm tole je kr fajn scenarij :)))
Sam je kr precej keša, če češ ornk dobit, haha pa mi prepeljo pa mati dol pade hahhahah…

Razmišljam, dopust ali mašina…… :)))

rahlo neestetske so te “mašine”
…ne želim si, da z bor mašino vame vrta:)))) al pa si celo sama prklopim en vrtalnik BOSCH:)))))

neokusno izgledajo, precej sado-mazo.

tako da priporočam moškim, da najprej na kakem fitness mašinci bicepse natrenirajo, potem pa samo s svojim orodjem obdelajo svoje “vedno pripravljene” deklice….
…nastavki se pa tud za njegovega dobijo, če tako rad…nastavke menja;)

ahh mirellca, to v ekstazi sploh ni več važno…..itak itak, kakor za koga…..

hmmm v fitnes naj ga spravim, pišuka, težka bo, ne morem zahtevat nekaj, kar niti sama ne počnem :(, 🙂

..še veno razmišljam :))

ti gre že tako slabo da rabiš mašine?

oh lenčica lenka primitivno vprašanje, spolnost je ena redkih stvar, ki mi fantastično gre, kaj ti nič ne eksprimentiraš??? Sej veš kako je to, ne morem skos pečenke jest, moram še kaj drugega….in vsekakor bolje da ostane v bajti kajne??

😉

ja zakaj pa potem nas sprašuješ če si se že odločila za nakup- mi deluješ malo nesamozavestno?

če bi rada iz pečenke prešaltala na instant juho iz vrečke …go ahead.

če boš pa zbirala prispevke za kupit nabijalnik, ti mogoče še kaj prispevam – brez vseh obveznosti : )

alenka a za seks mašino bi dala, ko je pa treba dati 0,5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dohodnine za cerkev ali pa za unceff ali za rdeči križ pa dobiš ošpice…cccc))))

me zasleduješ gabrijel? : )

seveda nesamozavestno, nisem še imela opravka s tem, sicer pa gabrijel ne sprašujem vas ali naj kupim, enostavno sem odprla temo seks mašince in če bi si jo kdo umislil, morda si jo pa že kdo je, pa se še ni javil….

alenka tvoj zadnji stavek mi je pa všeč :)))

🙂

mojmu se je sveder pr Hiultiju zlomil, pa sem dobila idejo, da je ta stvar še uporabna….
če ne boš zbrala Ajja za mašinco…(ne se dopustu odpovedat) …ti mi odstopimo mašino, alenka bo dala za nastavek kak prispevek, mogoče ima še katera neuporabljen dildo v predalu….pa bomo skombinirali:)

jap, si mi sedla v srce

ja ne vem mogoče pa bi lahko bil jaz v kakšno pomoč-imam nekaj orodja doma?

steraj me čimprej ven, da te ne infarkt rukne

Kaj te tvoj ne zadovolji?Povej mu iskreno.

a piše na tebi opasno po život

Kaj pa dodatne žive sile ne odobravate?

ne samo da piše, je kar vgravirano. kaj pa tebi piše?

Tvoje orodje ni vzdržljivo za močnejše pritiske in napore;-))))

handle with care

: )

hvala za opozorilo.

Nisi šel še njive orati?

grm v petek gnojnico vozit cca 80 kubičnim metrov-če ne bo lepo vreme seveda

ha,ha,ha.

veš kaj ondi ti si baje tako krhek da te že najmanjša sapica spravi v posteljo

New Report

Close