Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex na plazi

Sex na plazi

Ali se vam je kaj podobnega zgodilo sedaj na dopustu? Da ste sexali na plazi? Kako vam bi bilo,ce bi vas nekdo opazoval…

Nama, pred leti. Nihče ni opazil, če pa je , ni nič rekel.:-)

pa so te se naprej opazovali,ali so sli svojo pot? mene najbolj drzi,da bi kar sredi plaze,med vso mnozico!!! zivljenje je kratko,uzivajmo ga!

Neizvedljivo! Je pa izvedljivo v vodi sredi množice, pa ša kako 😉

ja seksala sva s punco na plaži zvečer(polna luna), ko je bilo že prazno, vsaj mislila sva, da je prazno. Ko sva končala, sva videla, da naju je en par opazoval. Nič potem, mal sva še ležala in se crkljala, lepo nama je bilo.

Pred dvema letoma sta zraven mene dva na plaži. Bilo je sredi popoldneva in kar nekaj ljudi na plaži.

Punca je sedela v fantovem naročju, ampak po gibih obraza je bilo očitno, da ne gre zgolj za sedenje.

Ma ne rečem, ko je plaža prazna! Je pa res, da se da, če punca sede v naročje. Ampak zelo težko, da se nič ne vidi…

Uuuhhh, še dons me zrajca, ko se spomnim …ja, enkrat zvečer sva se sprehajala po potki ob morju, pa me je tip kr “naložu”, naslonu me je na ograjo…. bilo je noro …. ljudje so hodl skoraj mimo …. pa se nisva sekirala, noro sva uživala …. mmmmm, bi blo za ponovit!

a dej nehi no

Ja dokler te nihče ne vidi, je mogoče fino…
drugače pa je, če si opažen ali opazovan.
Pol pa ni več fino.
lp
Angel

Joj,jaz bi tudi!Sej si noben verjetno ne misli,da se kaj dogaja tam v vodi,a ne?Ampak to bo pa res treba probati…

Pa vama ni bilo nic nerodno zaradii tega para,ki vaju je opazoval?

Jaz bi tako,da bi kar brisacko okoli zavil,pa naj se punca vsede gor…

Ha ha ha,sej imas ljudi,ki so sposobni narediti kaj takega! Ampak mene resnicno matra,kar na sredi plaze,brez vsakega vprasanja 🙂

🙂

Ha ha ha

Zakaj pa bi se sekiral zaradi drugih?

uf… pred leti na nudl plaži, malo skrita med dvema skalama… je blo prav fajn

🙂 srecnica

Seveda, na plaži polno ljudi, sicer malo skrito pod grmovjem v senčki, pa tko da za hrbtom ni bilo nobenga (zadaj je bil nasip, pred nama pa 20 m plaže in plitka voda, kjer je bilo polno ljudi, pregled nad vsem dogajanjem). Ona oblečeno dolgo majčko, da je sonce na zažge :))) in taka se usede na mene in me maže s kremo proti sončenju :)))
Da v morju sploh ne govorim ali na samotnih plažah med skalami, ali pa zvečer v mraku….

katera? :))))

Ali pa srecnez?

Joj,pa ti si pravi moski,ha ha ha 🙂 Ampak jaz bi tudi tako,pa da bi me punca lepo s kremco,po nogah,pol bi me pa obdelala,pa jaz njo,potem bi se pa lepo usedla na mene,mmmm. Pa bi zaceli,a ne…

he he he… kakor kdo… ena srečnica in en srečnež… pa še morda kdo, ki je skrivaj opazoval, ampak menda ga ni bilo

Kakorkoli 🙂

New Report

Close