Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex v savni

Sex v savni

A je kdo za sex v savni v ptujskih al pa Zrečah?
Je kdo iz Ptuja za opazovanje ali avanturo z parom ?

Pozdravljena!
Prihajam z štajerskega konca oz.zanimanja opazovanju vaju v savni pri seksu star sem 44.let in velikokrat obiskujem savne, zato bi rad da se srečamo v savni , če sta zainteresirana pišita na mail:(izbrisan mail), več si bomo pisali po pšošti.
Andyas

mene so enkt v atlantisu v savni zalotl k sva z svojim sexala. naju je 3x prsu opozort.

Skrbi so vse povsod okoli nas, odpuščanje gleda nazaj, vera gleda naprej.

Parček vabljen, danes med 10 in 13 bova v savnah atlantis, potencialni kandidati (pari) vabljeni na “druženje”, on je močnejše postave jaz pa rdečelasa…

vsi #${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}& na javnih placih s “svojimi” 🙁
&{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$# koga/katero od slučajnih prisotnih 🙂

z mojo sva seksala v hotelu Habakuk v finski parni savni na srečo sva bila sama moj korenjak je že stal moja je rekla da bi probala seksat najprej sm jo polizal po pički tudi ona mi ga je fafala pičko je mela že čist mokro in sem jo fajn pofukal ter tudi posšprical po pički in joškicah imava rada če naju kdo opazuje

z mojo sva seksala v hotelu Habakuk v finski parni savni na srečo sva bila sama moj korenjak je že stal moja je rekla da bi probala seksat najprej sm jo polizal po pički tudi ona mi ga je fafala pičko je mela že čist mokro in sem jo fajn pofukal ter tudi posšprical po pički in joškicah imava rada če naju kdo opazuje rajši imava če naju opazuje kakšno dekle staro od 23 do 30 let nudiva ti razvajanje piši na mail

Nepismenim brišem mail jaz!!

Finska parna savna??? Ma nemoj!!??

men ste pa tok nagnusni k puščate tole svojo svinjarijo na javnih mestih


kdo pa pravi, da se kaj pušča??? –OK znoj, švic … ampak, to je v savni pričakovano izločanje – zato pa se nosi svoje antle, da se ne uležeš na tuja izločanja in svoja odneseš domov ☺ (priporočam tudi kakšno gosto tkano rjuhoza pod antlo ☺
btw: savne niso ravno neka javna mesta (kot šole, vrtci, zdravstveni domovi, uradi, javni športni zavodi ) – ampak tudi privatna

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


kdo pa pravi, da se kaj pušča??? –OK znoj, švic … ampak, to je v savni pričakovano izločanje – zato pa se nosi svoje antle, da se ne uležeš na tuja izločanja in svoja odneseš domov ☺ (priporočam tudi kakšno gosto tkano rjuhoza pod antlo ☺
btw: savne niso ravno neka javna mesta (kot šole, vrtci, zdravstveni domovi, uradi, javni športni zavodi ) – ampak tudi privatna[/quote]

v parnih savnah še nisem videla antel in rjuh, o ostalem bi se dalo debatirat

bolno v glavnem


kdo pa pravi, da se kaj pušča??? –OK znoj, švic … ampak, to je v savni pričakovano izločanje – zato pa se nosi svoje antle, da se ne uležeš na tuja izločanja in svoja odneseš domov ☺ (priporočam tudi kakšno gosto tkano rjuhoza pod antlo ☺
btw: savne niso ravno neka javna mesta (kot šole, vrtci, zdravstveni domovi, uradi, javni športni zavodi ) – ampak tudi privatna[/quote]

v parnih savnah še nisem videla antel in rjuh, o ostalem bi se dalo debatirat

bolno v glavnem[/quote]
Aleksandra, priporočam, da si bolj korektna do ljudi, ki imajo nek fetiš, ki tebi ni in!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

v parnih savnah še nisem videla antel in rjuh, o ostalem bi se dalo debatirat

bolno v glavnem[/quote]
Aleksandra, priporočam, da si bolj korektna do ljudi, ki imajo nek fetiš, ki tebi ni in![/quote]

hvala za priporočilo, vendar sem zelo iskrena in seksanje v savnah mimogrede ni dovoljeno – verjetno iz določenih razlogiv in ja, še vedno se mi gnusijo taki ljudje, ki druge posiljujejo s svojo goloto, parjenjem na javnih mestih in puščanjem telesnih tekočim tam kjer ne sodijo

in v parnih savnah res še nisem videla brisač in rjuh in glede na navade takih ljudi močno dvomim, da se naštimajo na brisačo in počnejo kar pač počnejo

torej ne govorim o nečem kar meni ni IN, ampak o nečem kar se ne sme in za to obstajajo tehtni razlogi

Še dobro da vi folk ne hodite v nudistične kempe. verjetno bi na plaži seksali, pred vsemi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Aleksandra, priporočam, da si bolj korektna do ljudi, ki imajo nek fetiš, ki tebi ni in![/quote]

hvala za priporočilo, vendar sem zelo iskrena in seksanje v savnah mimogrede ni dovoljeno – verjetno iz določenih razlogiv in ja, še vedno se mi gnusijo taki ljudje, ki druge posiljujejo s svojo goloto, parjenjem na javnih mestih in puščanjem telesnih tekočim tam kjer ne sodijo

in v parnih savnah res še nisem videla brisač in rjuh in glede na navade takih ljudi močno dvomim, da se naštimajo na brisačo in počnejo kar pač počnejo

torej ne govorim o nečem kar meni ni IN, ampak o nečem kar se ne sme in za to obstajajo tehtni razlogi[/quote]
Da draga, vendar je dovolj, da to napišeš enkrat! Kapiš??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

hvala za priporočilo, vendar sem zelo iskrena in seksanje v savnah mimogrede ni dovoljeno – verjetno iz določenih razlogiv in ja, še vedno se mi gnusijo taki ljudje, ki druge posiljujejo s svojo goloto, parjenjem na javnih mestih in puščanjem telesnih tekočim tam kjer ne sodijo

in v parnih savnah res še nisem videla brisač in rjuh in glede na navade takih ljudi močno dvomim, da se naštimajo na brisačo in počnejo kar pač počnejo

torej ne govorim o nečem kar meni ni IN, ampak o nečem kar se ne sme in za to obstajajo tehtni razlogi[/quote]
Da draga, vendar je dovolj, da to napišeš enkrat! Kapiš??[/quote]

nisem vedla, da je število pisanj omejeno, dragi

ti vse tkole po enkrat delaš :)?

kere savne so najbolj fajn za rajcanje…da ne težijo in ni zatežen folk

kaksen par za opazovanje?

bil v čateži v indijanski savni pa pride en starejši moški pa ga kar začne drkat,

gdo v termah čatež?par,ona ali on?

V savni v olimjah? Spomnita me da ne grem več nikol v savno 😀 Jezus no blek

midva v olimljah in je bilo ful dobr v pon zjutri še nobenga ni blo pol sva za dolgčas seksala in pol je pršla ena punca in smo v troje sicer je bil fnt mau užaljen ker sva se midve več igrale- muca na muci ampak ga je vzburilo ko sva se na neki vasici ustavila, ker nama je zmankal bencina in sva dokončala stvar morm rečt da morte probat nov duplikant od dureksa k je ful odber aja pa priporočam vibrator

Kje se pa kaj akcije dogaja na primorskem savne pa to pa malo rajcanja ?????


praš gula 🙂
btw: bejbo moraš povsod pripeljati s sabo— če ne za sebe pa za druge

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zadnič sma bila s fantom v Primusu, videla take prepotene tipe, da sem skoraj na mojega pozabila.
🙂

New Report

Close