Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex v savni

Sex v savni

V savni sem že parkrat sexal, pa moram rečt, da je hudo dobr. Vsen pa je dobr to delat čim bolj diskretno, če pa se še kdo zakur za akcijo pa toliko bolje. Če je kera za to naj kar pove, pa brez zavor. Ne vem zakaj bi se moral zmeraj ozirat na neke norme, če nam pa paše.

a js sm mojo pelu v portorož in sva se savnala zjutri v hotelu ni blo še nobenga in midva v savno. tam je bil tut en par okoli 35 let oba ki jih ni motilo da sva midva vstopila. par se je dejansko tok pof… da je blo carsko. pol sm jo js presenetu in sm iz žepa potegnu kondomčke pa sva začela, ko je moja vidla uno kok uživa si je z odprtim srcem pekla da jih mora uprašat da bi v 4, unadva sta bla ful naudušena in sta takoj začela z nama. prvo je ona hotla z njim pa js z tadrugo in pol je bil občutek boljši. una s kero sm js me je kaznovala in ou ne mojo, ble so nepozabne počitnce

aja pa še neki, z unimi smo se spoprijateljili in smo vsak dan zvečer zmenili v sobah eni al pa drugi, da mamo sex večer filmi+ kavč za …..
moja je kupila uniformo za policistko in bič mal smo menjali.
nujno morte probat pa še neki pol smo probal bit še z drugih plati in je moja z uno js pa z unim in je nor občutek

In potem si se zbudil.. Mokre najstniške sanje.

lol a kr zbrisal ste mi post? Ok, te pa moderatorji uzivajte s temi savnarji 😀

Ja zbrisal sem post! Lahko izraziš svoje nestrinjanje, ne dovolim pa pošiljanja ljudi na ulico in med živali!! Kapiš??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

kapiš paco, pač je blo samo mnenje, no, kar lepo nadaljujte 🙂

zakaj se ob očitno v slovenščini pisanem prispevku & postih seks piše z “x”??

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zdravo.
Če koga zanima ta vikend nameravam obisk savne v Rimskih Termah.
Sporočite kdaj in kako 🙂

čao

rada bi spoznala punco ki je nosila roza modrček kopalk samo boš vedela za kaj gre

Ojla!
Rada bi spoznala punco ki je bilča včeraj 1. aprila v savni Podčetrtek .Nosila si roza modrček kopalki in spodnji del kopalk hlačke sive barve javi se na ali pa kdorkoli v katera punca je to naj mi javi mail: Ni dovoljen!!

Bo katera danes uživala se sproščala v savni v Ljubljani ozi.okolici.Rabi prijetno družbo za klepet itd…?

tako ja samo z užitkom naprej


Aleksandra, priporočam, da si bolj korektna do ljudi, ki imajo nek fetiš, ki tebi ni in![/quote]

hvala za priporočilo, vendar sem zelo iskrena in seksanje v savnah mimogrede ni dovoljeno – verjetno iz določenih razlogiv in ja, še vedno se mi gnusijo taki ljudje, ki druge posiljujejo s svojo goloto, parjenjem na javnih mestih in puščanjem telesnih tekočim tam kjer ne sodijo

in v parnih savnah res še nisem videla brisač in rjuh in glede na navade takih ljudi močno dvomim, da se naštimajo na brisačo in počnejo kar pač počnejo

torej ne govorim o nečem kar meni ni IN, ampak o nečem kar se ne sme in za to obstajajo tehtni razlogi[/quote]

kot so> rjuhe in brisaće(japonkami oz.gumijastimi copati, ali v kopalkah, kaj rečeš da ti nekdo pride v savno pa se predhodno ni okopal< in podobno. Pa to ima svoj neprijetni vonj. Tega se nekateri ne zavedajo

no sedaj pa nekaj lepega iz Atlantisa. Bil sem na programu z čokolado in tista savna jih sprejme samo 7 ljudi, med njimi sta bili dve punci, ko sta se želeli malo zabavati, sta se namazale z čokolado, potem pa sta si še malo privoščile masaže. Saj se nič videlo, para je bila kako gosta, da še prsta nis videl pred sabo

užitek velja

Jst pa rad opazujem kak parček pri sexu…

Kje kakšna damica, ki bi šla v naslednjih dneh malo v savno?

glavno da se uživa

Lepo in svobodno

Kaj pa moravci?Drugi mesec

ce koga zamika, bova danes v dobrni, po 12:30… naj bo vroce tako in drugace

Ko berem tukaj na forumu je zanimivo vendar sedenje in plavanje v tuji SPERMI je precej nagravžno! Ste se moški kdaj vprašali ali je vsa genetika vaša ali je od koga drugega, katera je ravno priplavala mimo vaše najdražje?

,
V tistem kloru v toplicah pocrka vse, ni pa ravno apetitlih plavati v vseh tistih naplavinah odmrle kože, spermijev in kaj vem še česa.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

A se zadnje čase kaj dogaja v orhideliji? Je med tednom kak dan, ko je nekaj ljudi?

Vceraj v moravcih opazovala z mojo sterejsi par kako sta seksala v bazenu.Uh me je zrajcalo .Moja pa je bila bolj mirna .Potem doma se je pa cisto sprostila.

Sem bil v Olimju, pa šel za hec pogledat v japonsko savno, ker sem dvomil o tem kar se tu piše. Ampak je res, da se geji dobivajo tam. Pa so kar nadležni, bo treba obvezno skoz z ženo hodit.

New Report

Close