Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex vikend

Sex vikend

Kaj pa vem, mogoče sem sramežljiva….danes nisem lih na volji, nisem prav zbrana, pa še sexa ne bo….preveč boli, joj dohtar, kje si? Še malo, pa se skinem od tle….zajebano

ja skrivnost uspešnega partnerstva je v odkritosti, je tako in te nam ne manjka

a se ti ni nič dogajalo…si kaj mislila name..upsssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

razočaran…jaz skoz nate mislim, od petke…..in pazim in pazim…..
da ne bom razočarana…..

fu l se ji je dogajalo in ja je mislila nate, a nisi prebral da je skor bruhala

:))

fantje moji..

ha ha ha

kaj pa je pojedla?

leta letijo - iščem stevardeso

Ups,zdaj bo pa vroče….

saj si,kajne?…hihih

čuj mala……tud men se dogaja….a naj napišem?..tak lepo v sanjah, ko si se mi približala..upsssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

a si že boljše

Ma nisem ne, samo sem mogla nujno nazaj v pisarno, čakam en mail-službeni. Nisem šla daleč, mam pisarno kar doma, tako da se služba nikoli ne konča.

ene pa imeta srečo……lepo v pidžamci in služite dinarčke…..

vroče ti je?

leta letijo - iščem stevardeso

sv.zrezek na žaru, zelenjava na žaru in pečen krompirček + solata…
njami…ampak….alko dela svoje….dva kozarca vinčka, še prej viljamovka ….na poti domov pa skor juhuhu bruhuhu…..

Ma dej no…..bi bil na mojem mestu? Zamenjava? Nisem v pižamici,mogoče je pa tebi vroče…a?

Bemti…..ta kompjuter…..si nastavim niti pol pa k….. ,dela počas k da bi notr en na roke naviju…..
če pa nimam niti nastavljene, potem sem pa v riti, ker nč ne vem komu kaj kdo kdaj zakaj…..

Kje je LaLuna da me strokovno reši iz zagate?

meni je pa zdajle pošteno vroče,…. mi sije sonce direkt v glavo

e pa še ena lepa pesem je na radiu; I **** can”t stop fallin in love, zdaj mi je pa res pošteno vroče

upam, da me ne bo preveč hvalila…….ko sva bila danes na kavici..upssssssss

a ti jaz kaj pomagam?

leta letijo - iščem stevardeso

Ma ti si lih en tak romantik kot jaz, že vidim….Bi te blo zanimivo spoznat

povej a poslušaš kaj Chris-a Rea in če ali ti je všeč: fool if you think is over

itak, da ja….a veš kaj sem poslušala malo prej, ko sem šla iskat otroke: Nove Fosile: “Jaz sam za ples.” Ma ja, kot si to vzames, ha,ha

ja pa ” košulja plava”, pa ” e moj saša”, v soboto sem si pa kupil Midnigt oil”, se jih spomiš in komad BEDS ARE BURNING, sicer ni ravno v kontekstu seksa pa vendar z malo domišlije

Ma sva res na isti valovni dolžini? Aja, moji tamali je pa všeč Valentino i Renato:…….”skinuti zvjezde s neba sve, jer volim te…..”

e tega komada se pa spomnim, valentino i renato čokolada i kakao in nekaj naprej v tem stilu, moja tamala pa trenutno najraje posluša OFFSPRING-e in ORIGINAL PRANKSTER;

Aja? Kolk je pa stara tvoja tamala? Kaj pa ABBA?

New Report

Close