Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex vikend

Sex vikend

Ma ne mi rečt, da po vikendu, polnem sexa, na ponedeljkovo jutro delate?????!!!!

a ti si pa skoz na dopustu? srečnica; res je da hodim v službo, kar pa ne pomeni da tam kaj delam; se parvi da si se naseksala čez vikend? lepo, vsaj eden od nas

žal……….tudi na šiht je treba.
:)))

acjom, a ti tud sam hodiš na šiht, delaš pa tam nič? ))))

Ja, žal je tako, kot si napisala…..po vikendu, polnem sproščanja (beri seksa)….me čaka cel teden……DELO!
Še sreča, da je Prešernov praznik vmes……

kar pridi; boš videl koliko delam! Ne se hecat; boš dobil po riti!
:))

ja ja, jaz se tud kar naprej delam da delam; a bi me našeškala)))

Z gajžlo po riti! hahahah

v soboto mi ni dalo mira in sem šel v knjigarno poiskat tisto knjigo- popolna ljubimka; zavzeto listam po njej, gledam ilustracije, malo berem, pa kar naenkrat izza mojega hrbta glas prodajalke- ja pa za moške tud obstaja knjiga- popolen ljubimec; ej sem imel vse barve na obrazu, zamrmram aja, no malo listam in se poberem ven- še zdaj mi ni jasno zakaj za vraga mi je bilo nerodno?

hahahahahah………..se te kar predstavljam.

a ti slučajno poznaš knjigo moja ženskost, moja sreča; mislim da je avtor en slovenc

Ne, ne poznam.

u glavnem ko sem bil mlad in zelen sem hodil z eno ki je bila 8 let starejša od mene; seks je bil čudovit, jaz sem zelooo užival in bil sem prepričan da ona tudi dokler mi ni enkrat ko sem se spravljal domov dala za popotnico to knjigo in mi rekla naj jo malo preberem do najinega ponovnega srečanja in da naj bom še posebno pozoren na eno poglavje ki mi ga je diskretno označila,; knjiga ni bila tako debela in jo začnem doma brati, pač zanimive stvarin nisem imel pojma zakaj sploh to berem, ker sem bil prepričan da tako ali tako vse vem- dokler nisem prišel do ženskega orgazma- berem in se čudim kaj za vraga mi hoče povedat ; no po parih dneh mi je pa vkloplo- da ona ne doživi orgazma; no naslednjič sem jo to vprašal in mi je pač povedla da sicer se čez mene nič ne pritožuje da pa bi jaz lahko tudi …,, skratka res dobra knjiga ki mi je dala malo misliti da pa le nisem tak božji dar

A,ni to fajn? Sex te vendar sprosti in ti da energijo, v ponedeljek pa poln elana lepo v službo.

Ja, ja si bil zelen…kaj pa zdaj? A misliš, da te upa ženka preslepit, da je doživela orgazen. Čist po resnici povej!!!!

mislim da lahko to stori vsaka ženska če hoče, če pa moja to počne- mislim da ne

pa tudi moški to počnemo pa marsikatera ženska tega ne opazi-

A res? Ma dej no….mene že ne more preslepit, po pravici povedano, tudi jaz njega težko, ker full da na to, da mi pride in kako mi pride. Ups, kakšna tema…

Gabrijel, če ti po pravici povem, sem doživela vse samo sexa ne. Zakaj?
Po 2 letih sva šla z mojim in najinimi prijatelji na večerjo. Fino je blo…Samo….. ves alkohol (pa ga je blo zelo malo- dva kozarca vina in en aperitiv), ki sem ga zaužila tist večer me je pripeljal do enga bruhajočega mačka- še danes me želodec boli… Kaj je blo nimam pojma….fuj v glavnem… in evo…neki me za domov moj šlata v avtu- ga je prec minil k sm rekla, dej nehi al bom pa bruhala….

evo…..
:((

ja ne vem kaj naj ti rečem, vem samo to da lahko vsakdo vsakogar preslepi, že če izhajama iz tega kar praviš da ti njega full težko preslepiš, verjetno pomeni da to včasih narediš- ja zakaj pa ne , samo da smo vsi zadovoljni in srečni pa je; drugač pa alti je elektrike zmanjkalo ko si padla v temo al si doživela orgazem

vsaka ti čast, ti pa znaš zbit motivacijo moškemu; upam da je že prišel k sebi

Zelo,zelo redko to nardim, ne pomnim kdaj je to blo….drugače pa, kaj pomeni to z elektriko, ne štekam

ma kaj naj mu pa rečem, če se mi je bruhalo?
Saj je razumevajoč- je naslednji dan dodal, da pač ‘midva ne bova ceč alkohola pila ko bova šla kam ven’. Tut dobr, a ne?!
Bom nadoknadila zamujeno, brez skrbi….

ja tisto zgoraj ups kakšna tema

e sem jaz tud en kreten, tema ne tema

New Report

Close