Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu SEX ZA DENAR

SEX ZA DENAR

hahahahah; to pa moraš ti sam vedeti, če te je nahecala….
čao; lepo se imej!

Ne gre za tistih 2 jurjev, ampak da ne bi šla z njim niti za 20 jurjev ker bi ga pokozlala saj je smrdel, bil neurejen, mastni lasje,….bljak.

Nisem še dala za denar, lahko pa rečem to, da je veliko lažje in dobičkonosnejše zaslužiti s prostitucijo kot pa 12ur dela za trakom “iz poštenosti in moralnih zadovoljitev družbe”.

Če bi nujno rabla denar, ne bi takoj odklonila, ampak bi prej premislila 😉

Zdej pa se spet lepo naslajite, grajajte,… jaz sem povedla kar si mislim okol tega. p.s. luč je rekla da bi mogla lepotcu jaz (do)plačati….a si ti mogu že kaki lepotici plačati zaradi “povzročene škode” ki si jo ji povzročil? 😉

L.p.

oooooooooooooo a bi meni tudi?:)

Zna bit, ha ha!

Bo res…..če tako praviš. Poljubček, uživej dalje……..!

Hvala mojčka za lepe želje! In ti? Si se imela lepo? Anginca izginila? Moraš namazat s spermo, saj veš da pomaga, hahaha

Kje si zdaj, porednica? Saj tudi ti migaš in greš! Dons nič žleht?

Dobro jutro!
hahah, pridi, pa mi jo daj! Sem sama………….
In….te je čakala pri avtu? mater sem radovedna….

Jaz se popolnoma strinjam s tabo. Vsak ima svojo ceno, kdor trdi drugače je zabit ali pa moralni dvoličnež.

O Backa, da si poročena sem že slišala,samo tvoj mož ni Kir;)) ane;))?!
Kir, ti bi mogu men rečt vsaj hvala, ker se backa pojavi tukaj vedno, ko se začneva mal preveč midva osvajat;))…haha. Jo znava midva iz luknje zbezat.

Nahecala me je! Veš ona ni samo najbolj nežna, je tudi nagajiva!

Hvala, draga, no! Misliš da jo bova priklicala?
In seveda sem njen mož, očitno te še ni bilo na forumu, ko sva se poročila, hahaha

O dragi, seveda si ti mož, tudi to sem prebrala, vendar ne njen, da se pa rada igrata-rajcata tukaj preko neta in želita vse živo, vaju pa tudi berem;), kot neki ciber *** in poroke;))…več pa itak ne upata, haha.

Čak zdej, bo backa kuj neki napisala;)).

Misliš da se nič ne upava? Da sva taka zajca, al kaj? Saj vidiš, da sva se tisočkrat dala dol, preko neta mislim…

Upata, upata, preko neta vse, haha..ma ej vidva samo uzivajta dragi, itak vidim, da me imas zelo zelo rad in meni je to dovolj,hihi, ko je backa tu, pa ponavadi mene ni, tako da mene ona sploh ne moti Kir, ljubi jo, netkaj jo, delaj z njo kar želiš, ti dovolim;)),hihi. Ko te želim, te imam in to je to;) meni čist dovolj,mmmmm.

Zelo dobro srce imaš JAZ, haha

hahahahah, pravilno! Preveč se ji ponujaš!

Najbrž! Ponujam se ji kar naprej, ljubim, poljubljam jo nepretrgoma. Vmes pa še tebe mal

hahahahah, ko bi le mene kdo tako strastno ljubil! Uhhhh

Saj te, a se nič ne čuti?

ja, dokler ni Backe! hahahah, pol pa odjebi stara…hahahh

Kaj vem, no prevečkrat sem že napisal….backa gor, pa backa dol

Veš, da mi je prav hecno, kak skaćema sem pa tja….na forume mislim…hahahah; kot, da se lovima!

Lovima se, saj vidiš..

A se rad loviš? Sploh gol…..pol pa me uloviš in uhhhhhhhhh.ahhhhhhhhhh

New Report

Close