Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu SEX ZA DENAR

SEX ZA DENAR

Se vam ja kdaj zgodilo, da vam je nekdo ponudil keš za en sex?

Mene je enkrat en stari nagovoru, če bi šla sexat za 2 jurja!! Pa to vmes ko sm šetala psa. Sm si misnla, marš, dva jurja…..premalo! Hehehe

No, če bi bil kak lepotec, potem khm,ne……….

Dost heca, povejte če so se vam zgodile čudne stvari okoli sexa, tujcev, keša,….

Aja, pa zadnč mi je en tip na šihtu reku da on dela z maternicami in če bi šla z njim na Azurno, pa da ne bi nč pipal, ne sexal….kaj pa pol….pa še to direkt pred mojo šefico je čebulu. Danes pa isto na šihtu, mi je en reku, da bi spal z mano…sm si misnla, da bo spal, ja, na elektriki. Pohotneži perverzni, če b pa šla v akcijo, bi pa vse šlo v maloro

Ja ko sem hodila na prakso v Ihan je bil tam en tip , star okol 50 in je ponujal ženskam denar za seks. Ker tam na Ihanu ni blo dost žensk je takoj ko sem pršla tja začel z ponudbami, tko da je na začetku dobil grožnje od šefov naj neha.
No pol je blo neki čas mir, pol se je pa spet začel, no pa sej ni bil tok vsiljiv, sam je bil “gnil” no ponuju mi je 20 jurjev, ampak ni šans.
Pol sem pa itak kmal šla od tam.
LP

za dva jurja ha ha .
no za kok pa bi se ti prodala da te slišim?
seveda ne lepotcu njega bi mogla še ti plačat govorim o povprečnem tipu pa ne starmu .mam občutek da si že fukala za denar se motim?l.p.

Jah, očitno zgledaš tako čip…oz, daješ tak vtis, kaj naj ti rečem.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ti bi rada fukala za velik denar, obenem pa ostala nedolžna.

Še se ni zgodilo…se ne upajo;))..pa tudi seksam le iz “ljubezni”, tako da mi lahko en ponudi vse zaklade sveta, me ne gane, gane me lahko le nekdo, katerega ljubim in tako se predam lahko le njemu…

pozabla sem dodat na koncu: in to zastonj-seveda;))

Odpadem spet, že vidim, saj mene ne ljubiš..

čez ekran ne ljubim nikogar;))

Pa me daj tako, direkt, hahaha!

dej dej zagotovo imaš ceno.:)

Potem moraš priti k meni, to pa ne upaš,)), haha

¸Upam že, sam jaz ljubim backo, tako rad bi z njo!

DEJ, DEJ ne nakladaj, ti ljubiš vse kar miga in leze in ko hoče biti toje;)), pa backa gor ali dol, ne blefiraj, saj zdaj je ni tu, ko pa pride ji pa le govori kako jo ljubiš, evo spet sm mal žleht;))!

Imam ceno, seveda jo imam, sam za *** pa res ne, rada dam zastonj, vprašanje je le komu;))!

hihihi……………….

pa, ljubi, ti si res moj!

Še čisto noben mi ni za fukat rekel za keš. Hm, le zakaj? ha ha!

Ti?

Res je da jo ljubim, ona je pač moja internetna ženkica, nisi vedela?

zgleda, da ne…..

Da ne, draga moja? S čim ti naj dokažem?

Jasno, ljuba! Ti nič moja?

Še jaz ne, ker želim dobiti od tebe zastonj, to je najslajše! Saj tvoje prečudovito telo ni mogoče plačati z ničemer!

ne, ljubček, ni vedela, da sva poročena, ha ha!

New Report

Close