Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu SEX ZA DENAR

SEX ZA DENAR

Aneda,hihi.

nikoli še nisem za denar.
se pa strinjam s tem kar si napisala, čisto zares.
jebeš ti moralo, kdo jo pa še ima?janša pa kučan? ha ha za kozlat. banda.

Kaj pa lulico?

Gol? Da mi pimpek opleta? Ja!

Bi ga jaz z ustnicami nežno prijela! Nema tu opletanja!

Jaz sem enkrat sexala za denar. Ni mi zal. Res pa je da sem to naredila z nekom, ki sem ga dobro poznala.

Za koliko denarja je pa slo- niti se ne spomnim tocno, vem pa da sem rabila denar za najemnino (za cel mesec).

Ce bi to sedaj naredila niti ne razmisljam, ker nimam potrebe po tem, vsekakor pa ne obsojam niti ljudi, ki sexajo za denar niti tistih, ki to pocnejo zastonj. 🙂

lp,

Ufff, to to! Zdaj bo pa potrebna PP!

Sem specializirana za PP!

Te pa pridi prec!

čaki malo, da zakurblam ferrari…hahahahah
ajd, uživaj, jaz grem na kavč!

Na kavču je najlepše, sploh v dvoje. Uživaj!

Pridi; te povabim! Še toplega čajeka ti ponudim!

Poznam, pa še veliko je dobila. Najprej je bila samo stava, verjetno si je mislil, da ne bo privolila. Potem sta se zmenila, se žgala in lepo je dobila 200 čukcev. Pa še baje da je dobro bilo.

Pri meni ni bila stava 🙂

enostavno sem bila totalno brez kesa – v tretjem letniku fakultete. Kolegu sem bila vedno full vsec samo on meni ne. Hotel mi je posoditi denar sam mi je blo bad, ker sem vedla, da mu ga ne bom mogla vrniti kar nekaj casa. Pol je pa za joke -najprej- rekel,da lahko sexam z njim pa bo vse ok. Sicer sem bila spocetka uzaljena po parih dnevih sem si pa premislila :)))

Denar vse zacel. Celo užaljenost. Hehehe. Pa naj še kdo reče da denar ni sveta vladar.

:)) …hehehe..

moji otroci me imajo pa za full starkopitno pa zavrto :)))))

Pa toplo lulico?

Se mi ni še nč tazga zgodil…tud če bi se mi ne bi šla nikol sexat za denar.

www.studentarija.net

never say never 😉

jaz sem tudi rekla nikoli, pa moram rect, da mi ni zal.

Pol mi pa zastonj daj, Ruby!

Evo, spet sam f….počak backo…men dons ni do tega;)), sm že!

Jaz pa ne, sicer pa itak veš: backo bi!

Dragi ti tudi ves, da ti dovolim da jo, ker vem, da je v resnici nikoli ne boš;))…haha, kaj počnes virtualno pa mi dol visi;))…SE MENE NE TIČE;))!

Poznas un vic…

dva prideta v hotel vsak zase, pa samo se ena soba in rece ona njemu, vi boste gentleman, mi boste odstopu sobO ane, pa on reČe jebes gentleman, prespat morm nekje, odstopim le del postle, pa ona nazaj, japaja, ni sans, tujca sva in tko…pa rece sprejmi ali pusti in seveda sprejme…pa prideta v sobo, rece izvoli ti dam prednost tusiranja…in pol rece izvoli zberi stran postelje in lezita in jo zacne osvajat…ona brani, porocena sem ni sans, le spiva skupaj ker ni druge moznosti… lahko noc…pa spet zacne osvajat, dotikat, ona nori, naj neha in to traja vec kot uro in ona hladna ne pusti in pika…pol se ona vleze na bok, mu kaze hrbet in on osvaja od uzad, in madona, ona vse pusti, in jo tko poljublja..ga da notr..koncata in on njej, zakaj si se tolk časa upirala, nazadnje pa le dala, pa ona njemu nazaj:”KAR SE ZA MOJIM HRBTOM DOGAJA, SE MENE NE TIČE”…

Kaj pa če se kdaj zmotiš, haha

Vic je pa dober ni kaj in tako v znanem stilu…

Verjamem, da veš, da sem poročena, saj sem ti to že povedala, ha ha.

New Report

Close