Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu SEX ZA DENAR

SEX ZA DENAR

Ja sj se strinjam da se zarecenga kruha najvec poje..ampak tko no ne morm fejkat niti se lupckat z enim k mi ni do tega ker je men pol bad..pa tko naprej..taka sm..mogoce se pa kdaj spremenim…

www.studentarija.net

za koliko denarja?

kaj vse clovek izve.
ce bi tvoji otroci to vedeli bi te takoj za kurbico proglasili pa ti gor metali kaj jim tezis ko pa si se sama fukala za denar. kok pa maš sedaj let?

zakaj ti ni žal a je imel dobro curo al kaj je bilo, da ti ni žal?
a si mu ga tud faflna pa spermo pojedla?

in to za eno poscano luknjo je dal 200 jurjev . idiot.

Povedala ne, napisala pa tukaj že velikokrat tako, da se ve, da si poročena, to sem imela v mislih!

Motiti se je človeško, si potem rečem;)), ja vic je pa luštkan, če ti je znan, pa toliko lepše;)), glavno da na koncu dobiš, aneda, haha

Ja, napisala. Saj, to sem mislila.

O Backa, ti še kle, lepo, želim ti lep sončen dan, pri nas že sveti sonček, počasi šibam domu,čao!

Sicer ne vem koliko si ti mlada 🙂 jaz nisem vec v tistih mladih letih 😉
meni je bilo tudi grozno in oh fuj in fej…sam je bila ta varianta al pa da grem na cesto ziveti… no in sedaj mi je to en lep spomincek 🙂

se sedaj, ko se s tem moskim srecava se nasmejiva en drugemu in samo midva veva kaj je ta nasmeh pomeni. Saj ce ne bi imela toliko alkohola v ‘riti’ tko ne bi upala nic – ne jaz in ne on.

Ene stvari je preprosto bolje zadrzati za sebe… jaz bi se pocutila zelo ‘prazno’ ce bi vse povedala mozu. ne vem zakaj bi mu razlagala naprimer kako me je danes en sodelavec v guzvi v dvigalu objel cez pas in ceprav sem mu roko odmaknila stran in pokazala na ven, da mi ni bilo vsec, mi je bilo na noter kar kul, da eno tako ‘staro koko’ opazi se kaksen mlajsi moski, moz bi bil po veckratnih takih razlagah ze sigurno malo ljubosumen in to bi se stopnjevalo.
Tako, kot on meni ne razlaga kako ga kaksna zenska zapeljuje, pa sem to videla na lastne oci (on mene ni videl smo bili pa v istem bar-u na kavi samo z razlicnimi ljudmi) kako ji je rekel, da ne in celo ni reagiral na njene nasmehe pa je bila zenska da dol pades. Ma kaksen tak mali flirt ti pricara nasmeh na obrazu in dober sex, ko prides domov :)))

Ja no jaz sm se kr bl pr ta mladih..pa tud nobenga ne obsojam sam pac jaz bi se drugace odlocila..mogoce pac ce bi bil na nitki moj lajf..takrat tko al tko vsak zacne drugace razmisljat..no ja bomo vidl kaj bo ce se mi bo kdaj to zgodilo 😉

www.studentarija.net

jaz ti dam tri jurje a greva :)? rad bi probal kako zgleda seks za denar.
sej vem da tebe tud firbec matra:)

Hvala za ponudbo ampak ne hvala 😉 mislm sploh pa 3 jurje? tssss sm pa ze vec vredna 😉

www.studentarija.net

cuj, ka pa za 500.000 SIT?

Jaz ti dam eno čokoladko za en sex, za dva dve…..

a sm zdj ze na drazbi?

www.studentarija.net

hahaha to se pa ze nekam pedofilsko slis.. 😉

www.studentarija.net

Zato, ker si toliko mlajša od mene, pa 3 cm manjša in 15 kg lažja? hahaha
Če ne se pa ne boš sladkala

Ma ne spomnila sm se na un vic z nekimi pedofili in cokoladkami in tko 🙂

www.studentarija.net

aja.. Čokolada ti pol ne diši?

Napisala si:
“Hvala za ponudbo ampak ne hvala 😉 mislm sploh pa 3 jurje? tssss sm pa ze vec vredna ;)”

Samo zanima me kolk je to več – pa sem dal eno ornk cifro. In kaj praviš?

Diši mi že..sam podkupit se me pa ne da z njo 😉

www.studentarija.net

Ne podkupit, ta bi bila samo za pozornost-namesto rožice! Mi ne bi dala zastonj?

Glej to tle je vse skupaj hec..ta odgovor..sm pa ze v enem izmed prejsnih napisala da ne bi sla za denar ker bi se jaz potem grozno pocutila in da se ne morem niti poljubljat z enim k mi ni vsec..tko da tud za 500.000 ne bi slo..ker delam in se sama prezivljam in spostujem samo sebe..tko bi pa spostovanje izgubila..ki je pa zame veliko vec vredno.

www.studentarija.net

Ja KIR jaz bi tebi dala samo zastonj..ampak bi mi moral bit res vsec al bi morala bit pa celo malo zaljublejna vate..drgac ne bi blo pa nc. 🙂

www.studentarija.net

New Report

Close