Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sexi kelnarca…

Sexi kelnarca…

Že nekaj časa hodim na kavo v en bar.In tam zdaj dela ena ful dobra bejba .Črnolasa sexi postavna v ultra minici,s dekoltejem.Zelo je sexipilna tudi v pogovorih z mano.Ali naj grem naprej,ker ne manjka veliko ko se bova strastno posexala?Obiski v baru so postali vse pogostejši.Samo še pika na i in bo akcija.

A ze ves, kam bos potem hodil na kavo, ko se bosta poseksala?

Kaj pa če je prijazna samo po poklicni dolžnosti?

Seksi oblečena kelnarca…zanimivo. redek pojav.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Hodil bom isto k njej.Če bo sreča tudi k njej domov v posteljo.

Ja zelo je zapeljiva in sexi,premalo hodiš v lokale in bare.V nekaterih lokalih morajo kelnarce imeti obvezna mini krila,da privabijo goste.Marsikdo mio je že to rekel.

Doler bo ona seksala s tvojo denarnico, bo OK, ko bo pa ta bolj suha, boš pa zvisu ko mehek nudelj….Kelnarce delijo izzivalnost za dober zaslužek, še ne veš?

Nima veze Rado, zgubit nimaš kej. V najslabšem primeru boš nehal pit kavo (v tem bifeju). Še vseen se splača, v zameno za (vsaj) en hud seks.

Mogoče na podeželju?:))))

V LJ tega ni =)

Pa daj povej, kje je ta bar, da si jo ogledamo še mi…

Dokler bo ta sexi kelnarca tam,bom hodil tja,pa če bankrotiram.Tako je dobra mačka,da se ji ne morem upreti.Da nisem opseden z njo?Tako me privlači,kot nmagnet.Ne vem kaj se mi dogaja.

Grem še jaz na tri kave, pa še tebi eno plačam, če jo boš pr mir pustu!

lol

hi hi hi hi…. tip pa še padu na foro…

ej, spider, tud jaz še nisem vidu seksi kelnarce (:-P)

Seksi že, seksi oblečene pa ne. pri nas so ponavadi v kavbojkah.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

poseksaj, potem pa še nam povej 😉

Pisuka me spominjas na mojga tipa. On je pa kelnar in odkar dela ga ena bejba hodi vsak vecer gledat :-(. Rado hands of!!!!

Rado, a imaš doma mogoče svojo žensko?

Ko bi jo ti videl kaka dobra bejba je to,res fuul.Gate trga.Sva res mal več kot prijatla,saj mi kakšno pijačko ali kavo časti ,pa zapeljive nasmehe mi daje,pa s boki včasih zamiga,tko da me res rajca.Jaz sem trenutno samski,ona pa se mi zdi,da tudi in mogoče jo zapecam.

sexi zenska ne rabi nosit minice in dekolteja ker je sama po sebi sexi!

Ti jo kar zapeci, pol pa zacni razmisljat kolikim moskim se se takole nastavlja :-).

Jaz pa nisem samski, ampak bi jo vseeno!

Vsaka hoče svojo postavo in sexipilnost z miniko še povdariti.

Madona, Rado, danes smo že 5-ga??? Kaj cincamo?

Men je enkrat rekel en moj kolega, da bi imel za svojo punco vsako drugo razen kelnarce. Ker nikoli ne veš …

LP

:-))))

New Report

Close