Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sexi prizor

sexi prizor

Kaj sem vceraj vidu olala, sem bil pol cist zakurjen. Dopoldne sem sedel v lokalčku, ko sta se k sosednji mizi po naključju vsedli dve ful zrihtani reku bi poslovni dami. In ena od njih se je vsedla tako nesrečno, da ji je krilo potegnilo malce navzgor, tako da se ji je skozi razpork krila v smeri kjer sem sedel lepo vidu čipkast rob samostoječih nogavičk. Pa tega dolg sploh ni opazla, men na vesele. Šele čez čas se je presedla in s tem je blo žal konec prizora. Mater kakšn prizor. Ste tudi vi doživel kaj podobnega?

Ja – u domu upokojencev.

No, nisi še doživel, ko taka bejba to opaz in z očmi preverja, če si res opazu! 😉

Meni to ni nic kaj posebnega, lepše bi ti bilo, ko bi opazil kaksno brez hlack..v casu poletja pod krilom;)…ali rajcanje moskega in zenske , ki si upata…sredi mnozice ljudi, mar ni to bolj rajcig;)…drugace pa verjamem, da si uzival, se posebej ce je bila “dobra zenska”…

Hmm,
mene cist potre, ko se mi mudi, sem malo lacen,
pa grem mimo ene picerije v Domzalah… :)))

TiNKO

Js mam pa vso popikano pa nč ne razumem.

Veliko izzivalnih kelnaric v raznih superminikah in globokimi dekolteji katere spravljajo v napetost in užitek goste.Prav je tako ,vsak rad pogleda sexi oblečeno deklico,kot pa moškega ali pa debelega kelnarja.Čim več vročih deklic in kelnaric.

Presedla se ja zato, ker nisi pokapiral in stopil v akcijo. To je bila tvoja šansa, da izpolniš največjo fantazijo, z dvema. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close