Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Sežana

Sežana

ja res je da božo dragan zaposljuje družino na zavodu za šport
pa nov lokal v balinarski dvorani so odprli po ne vem kakšni poti
ne vem meni se zdi nekakšna banda vse to

BANDA UŠIVA!!!!!!!!!!!!!!

Kaj pa sedaj?

A nam je zmanjkalo tem za pogovor? Mogoče kdo ve kako kažejo ankete našim vrlim bodočim?

Še besedo o “bandi ušivi”

Mislim, da je to debata izpod vsakega nivoja in ni dostojna civiliziranega človeka. Saj tudi meni nivšeč, da Dragan zaposluje svoje bližnje okoli sebe.
To pa še ni razlog, da bi se spuščal na nivo, kot smo ga bili vajeni dolga leta nazaj še v skupni domovini “YU”. Namesto konstruktivne kritike in pa izražanja svojega mnenja na civiliziran način, so si nekateri privoščili varianto balkanskega primitivnega verbalizma. S takim načinom se lahko dokaže samo stopnjo mentalnega zravja.

Še to sem pozabil pristaviti.
Klientelizem je edina stvar, ki me pri Draganu moti, sicer pa je, kot je že napisala njegova …… večni idealist in človek z idejo ter voljo do dela.
Zame osebno je prva rezerva takoj za Terčonom. Vsi ostali so pa ena velika …

Predvsem g.Dragan je ena velika…… V zadnjem času ne počne nič drugega kot to, da se vozi po Sežani gor in dol. Mogoče to dela celo med svojim delovnim časom? Tako da o volji od dela tukaj ni ne duha na sluha. Prav on ni nikakršna prva rezerva po Terčonu. Njegove ideje so preozke (šport), da bi bil dorasel funkciji za katero se poteguje. Na izbiro imamo boljše in kvalitetnejše možnosti. Izberimo modro!!

mislim da je res več izber kot dragan

Izbira je res pestra, da pa bi kdo izstopal, pa ga jaz ne vidim. Vsi so povprečni, preverjeni in nam že znani medli politiki!
Potrebno bo vrniti dolgove, ki so nastali v zadnjem mandatu. Mislim, da bo Sežana v naslednjih letih stagnirala. Nobeden od kandidatov me ni prepričal s svojim progranom, vse že slišano in neizpeljano (nova delovna mesta, enakost podeželja, v vsako vas voda, več parkirišč……….)
Želim si, da bi se motil!

Veliki pok je mimo, pa še nobenih komentarjev.
Kako ste kaj zadovoljni z novo sestavo občinskega sveta? Po mojem mnenju kar nakako po pričakovanjih, le da so v nekaterih taborih verjetno razočarani. Razočarani so po mojem mnenju pri Klunu (si je predstavljal, da je drugi Popovič) in pa v SDS-u, ki so si predstavljali, da so zmagovalci.

Ma niso samo oni razočarani. Najbolj razočaran je baje Dragan, saj se je že videl v vlogi župana. Res, totalen poraz. Pa tudi Orlečani niso ravno navdušeni, Prijatelj se je imel za bolj priljubljenega. Pepo kar ne more verjeti, da ni več svetnik, Kras SOS ne grejo niti več iz hiše, vsaj Bizjak Martin je bil prepričan, da bo lahko delal lepo in grdo vreme v sežanski občini, zato pa je Rogič prijan od sreče že od nedelje….
Moje mnenje pa je, da se spremenilo ne bo nič, karavana gre dalje….več ali manj z istimi oportunističnimi ljudmi…

Če še kdo ni videl:
http://volitve.gov.si/lv2006/rezultati/obcina_sezana.html”

New Report

Close