Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sežem mu v hlače, tam pa…

sežem mu v hlače, tam pa…

Najbrž moram odgovorit mm-ju 🙂

Veš, res je, da se lahko 2 gresta vse to kar si rekel. Sem že prej rekla, da se je on ful trudu na vse možne načine, počela sva marsikaj… Ampak, če maš pred nekom takim (mi je ful žal, da se moram tako izražat) tipe, ki so te lahko dobesedno napolnili z vsem kar imajo, ti ta občutek enostavno ful manjka. Se grdo sliši, ampak je res.
Konec koncev tudi tip začuti, da ti nekaj ne more ponudit.
Kaj čmo, življenje zna bit kruto.
Najbrž bi zdaj, ko je minilo že nekja let malo drugače razmišljala, mogoče tudi v tej smeri, ki si jo predlagal (česar ne veš, ne boli…).

Čudna so pota življenja:)

LP

eh kak smo previdne ko gre za njegovo veličanstvo

čist normalno pa je, da tipi po dolgem in počez stalno udrihajo po ženskah s premajhnimi, prevelikimi, previsečimi, prestoječimi, preploskimi, preokroglimi…..
da ne govorimo o tem, da nekateri tipi celo silijo svoje ženske na operacije in si grejo te kure res vstavljat silikone….

recimo bobu bob….jebeš ti ljubav u kojoj nema jebanja

važna je tehnika…..lp

Namesto da razmišljaš o tem ali boš lahko šla čez to (malega), pojdi raje NA TO (malega), saj ti tip očitno ustreza v drugih pogledih. Tako boš dobila odgovor na tvoje pomisleke iz prve roke, oziroma iz mednožja in od impulzov, ki bodo potovali od tvoje ta male do tvoje glave. Odloči se glede na jakost teh impulzov. Zgubiti nimaš kaj, dobila pa boš odgovor, ki je življenskega pomena. Velik ali mali?
LP

“Halo, centrala? Mi poveste prosim številko za 113?”

Kako bi se jaz počutila, če bi ugotovila na začetku da ima on premajhnega…ti ne morem reči…ker ima ravno ta pravega.
Razmišljam pa v tej smeri…..praviš, da si zaljubljena in da ga imaš rada….počakaj, da pristaneta v postelji in boš potem videla. Če ti seks z njim ne bo odgovarjal, te bo tudi ljubezen počasi minila. Na začetku zveze in sploh potem kasneje, je seks ena najpomembnejših stvari. Lahko se čez dan ujameta in sta kot usvarjena za skupaj….vse to ne pomaga nič, če ti zvečer vse dol pade ko bi se morala začet akcija. Nezadovoljstvo v tebi narašča in se to pozna tudi na drugih področjih.
Vsaj takšen občutek imam jaz.
Ni druge variante kot čimprej seks in potem razmišljaj naprej.:) Malo v hecu ampak malo tudi zares.:))

____________________________________________________________ Vsakdo bi moral vsaj enkrat v življenju doživeti norost, ob kateri ti zastane dih.

Imela takšen flomaster enkrat. Je bil pa drugače tip z neverjetno domišljijo, tako da me še danes zaščemi….

spomnem se ene teme, ko ste vse trdile(razen mene,mislim), da sploh ni važno koliki je ampak je važna tehnika itd.itd….KAJ JE ZDAJ TO? vsaki se majhen luli upira????

Jaz se za manjšega niti slekla nebi,ker med seksom nimama časa gledati kje ga ima, ali ga je dal noter ali ne, ali se je kje zataknil pa ne vem kaj še vse. lp

Flomastri so itak različne debelosti, nisi pa napisala kateremu flomastru ustreza. Jaz mislim,da v takšnem primeru treba ugotovit ali ti ustreza ali ne, šele potem lahko dramatiziraš.

Jaz ti pa iz lastnih izkušenj povem, da velikost še ne pomeni zagotovila za dober sex. Je lahko še tako lep, ampak če ni nič od njega, je vse bolj klaverno. Samo gledat, ga pa ne moreš ne?!

Mogoče maš pa ti OGROMNE roke… :)))))

kh kh 😀

haha, tale od gostka me je pa nasmejala. Faca si, da veš :-)))

Tezko je iti na slabse. Midva si vedno receva: boljsega ni, na slabse pa ne greva :-)).
Vse je odvisno od tebe. Ce se bos obremenjevala s tem, tudi v seksu ne bos uzivala. Ce ti je seks tako pomemben, potem bo tezko. Ne znam ti vzpodbudno svetovat.

ja… saj poskušam razumet. Žalostno, kot marsikaj v tem zaje**** življenju :-(((

:-)))

po mojem kar bolj zares, ko pa v hecu

vsekakor, dokler ne sprobaš, ne veš pri čem si. Probaj, pa vidi, a bodi pripravljena tudi na to, da enostavno ne bo šlo.

Flumaster, flumaster,… Imamo različne debeline flumastrov ane, mimogrede.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ja, ampak še tako debeli so tanki v primerjavi z…

Ne zavajaj žensko v neresnice! Nebi rad, da bi katera dobila šok zaradi flumastrove debeline in dolžine! 🙂

:)))))))))))

Bolj za salo kot zares:

Moja kolegica je 1x izjavila: Za postojnsko jamo pac rabis vlakec. 😉

:)))))

ubogi uni ki imajo takega,in berejo te žaljive izjave……sigurno jim je hudo ko so prebrali svetovanje določenih da naj fanta pusti samo zato ker ima malega in tankega.Torej fantje pustite vaša dekleta ki imajo majhne prsi ,debele kratke noge………….NAJ seksajo samo lepi in z velikimi lulčki………KE NEUMNOSTI.ČE TE MOTI FANTOV PENIS GA NE LJUBIŠ,DR

ma dej ne me j……
kaj pa milijone ubogih anoreksičnih, bulimičnih, zakompleksanih najstnic in tudi starejših žensk s samomorilskimi nagnjeni, ker jih od povsod bombardirajo podobe popolnih žensk 100 cm silikona-40 cm okrog pasu in 60 cm okrog bokov

in zdej se nam bo smilil en tipček, ki ima majhnega????

ok. priznam, da smo si v največji meri ženske same krive, ker smo tako obremenjene, ampak to še ne pomeni, da ne smemo nič reči o moških penisih

oprosti, ampak to lahko napiše sam naivna ženska, ki misli, da njen moški ne fantazira (in tud realizira) o drugih ženskah z večjimi atributi od njenih

Pokaž mi žensko, ki bo za vedno ljubila nekoga, ki ima tko malga da ga sploh ne cuti…pa lahko se tako ljubi, enga dne bo sita tega in si zazelela ornk, kot se spodobi…resnica je pac taka!

New Report

Close