Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sežem mu v hlače, tam pa…

sežem mu v hlače, tam pa…

A je sploh mogoče, da ima kdo tako malega?

Je ze tko. Tud vse zenske niso lepe, so brez josk, nic prijetne postave, nic lepega obraza, pa si natikajo wunderbra. Nazadnje si recejo, kot moja kolegica, bolje išta nego ništa. Kaj čem če ima malega in se mi zdi, da takega kot opisujete.

točno. kruto, a resnično.

Ja zdaj pa res ne vem kakšen je ta nesrečni flomaster??? A je res tako tanek kot flomaster? To je nemogoče. Mogoče je imel kakšne bolj široke hlače pa je zgledal bolj mali. Kdo ve?
In glavno vprašanje, kam spadam jaz??? Po dolžini vem da sem bolj na repu. Tistih 16 cm ni ravno nek ekstrem prej obratno.
Po širihi pa ga v tisto veliko plastično flašo od Fruca ne spraviš ko je v akciji!!! Zdaj ne vem ali tudi to spada k flomastrom ali ne???

Lep sobotni večer in zeloooooooo debel flomaster ki debeeeeeeeelo piše!!!

16cm je cisto ok… Povprecje v Slo je baje OKROG 15cm.. In povprecne velikosti pravijo zenske,da so najboljse.Obicajno.

thja… kakor katere… ene imajo rade velike, ker bojda bolj vzburjajo (vizuelno, pa občutek imajo da je dedc bolj vzburjen, kar seveda nima veze)

res pa je prevelika dolžina lahko morteča… moji npr. najbolj paše, da nadaljujem, ko mi pride in se one zmehča in pomanjša, edino malo je treba pazit da ven ne pobegne, dokler ne začne spet resno trdet

Pa kaj naj z 9cm? pa še tanek!

Boga Todja! Dodaj še enko spred, pa bo taprav, ne?

Kupi si kitajske kroglice in jih “uturi” zraven. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

evo Marko ti je dal predlog na mestu….hmm kako bi res to delovalo….zna bit, da bi blo dobr….

Je dobr, pa sploh nisem verjela, da gre lahko vse skupaj not – kroglce pa luli, pa ne prav majhen

ja, šit no… 9 cm…pa kaj si ga merla, al kaj????

Pa res, kak si na 9 prišla? A ti nas malo “boink, boink”?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Venuusss,to kar si napisala ne drži.Nisem naivna.Smilijo se mi tipi s takimi problemi.Imela sem prijatelja s takim penisom,in mu je bilo zelo hudo.

Ja Venuss, težave ki si jih naštela so vse ozdravljive, že z malo zdrave pameti. Malega pimpeka je malo težko pozdravit oz. ga sploh ni a ne? Ja zna bit resen problem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Todja..sta sedaj ze spala skupaj??? Bolj ko se postavljam v tvojo kožo, sem si na jasnem, da bi jaz zdrzala le, če bi vse ostalo res klapalo in bi me znal, bi se znala zadovoljit pac na drugacen nacin,tehnika…ampak vedno bo ostala una zelja, sploh ce so bile prejsnje veze v seksu okej, da bi sanjala o tistem, ko nekaj trdga, normalno velikega prodira vame, pa mi seks ne pomeni vse, le zavedam se, da ce pri seksu ne stima, pol tudi slej ko prej ne stima drugje!Pa si lahko se tko tajis,da je okej..saj bo…

Mislim tole z 9cm se mi zdi mal huda oz skor ne verjamem.
Konc koncev se pa spomte na čase, ko ste se sam božale pa vam je ravn tak pršlo. Vsega so krivi sex shopi, tam je vse od 18cm na vzgor, pol ste pa razočarane. Nehajte si tiščat razne hlode v…. pa boste tud z malim kdaj zadovljne oz. kot pravjo kira z malim ni zadovoljna velkiga…..

Pa dober f…

Del..se strinjam..sam do konca zivljenja z tem zvet..je pa neki druzga..se ti ne zdi tko..zamisli se..da bi moral imeti ob sebi njo, ob kateri ne bi v seksu uzival tako kot bi lahko..kot si želiš…kot si bil navajen v preteklosti..neki casa ze gre, potem pa enga dne..sigurno zadisi drugje..po vsem unem kar si zamuju, pa ljubezen gor ali dol…resnica je taka, edin če ti seks sploh ne disi, to je pa druga.Naj se bere se tko kruto…ampak tako postane enga dne..cez nekaj let…

Ja sex je res pomemna stvar v življenju ampak priznaj, da tisto ”tesnenje”, ni vse. Bistvo se mi zdi v odkrivanju samega sebe in partnerja. Sej vem, boš rekla spet en revež z malim. (povprečje!!!!). Sicer pa, koliko sem razbral se mi zdi, da sva približno istih let in zdaj nam sex res veliko pomeni, ker je postal užitek in ne dokazovanje.
Moje mnenje je da naj da človeku možnost. Še tako majhen lulek je večji kot prst na njeni roki !

o tem bi se dalo debatirat in debatirat…vem da zveni zelo sebicno..ko recem..da na dolgo vezo to ne bo okej..ampak ponavadi tko je..edino, če osebi seks ne pomeni toliko..kot bi moralo…želela bi, da bi se motila!

Probat ni greh pravjo tisti k hodjo v cerku…sicer pa se strinjam s tabo.
Na sploh te rad berem, nekaj tvojih komentarjev mi je zelo všeč.

imas prav vedno je potrebno probat..da potem ves…ne da ti je enga dne zal..zato ker nisi dal moznost..probal..da me rad beres..podobni ljudje hitijo skupaj..vsem pa itak nikoli ne bomo okej..in prav je tako..ker bi potem bilo zivljenje en sam ziv dolgcas..;)

Sežem ji pod mikico tam pa čisto nič ali pa povešeno kot pink ponk žogice. Za smejat.

Spustim ji hlače tam pa polno celulita in presušena koža in polno strij.Pustil jo bom.

Jack1 in Klemenko..to vajino jaz ne bi primerjala z unim drugim..mogoče na vse to gledam kot zenska..kajti zaradi malih prsi al celulita je clovek se vedno lahko dobro potesen…se vama ne zdi..pa itak sm rekla da je vse to tema..o kateri jaz ne bom vec..pisat neki..in vsak razume po svoje…skoda casa. Hotela sem le povedat..da ce se clovek zaveda..kaj lahko ima..kaj je imel…in kaj zamuja..kaj nima..in si to ŽELI….lahko se tako ljubi..pa bo cas pokazal svoje, če si pa tega ne želi pa itak ni problema.

New Report

Close