Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sharkon – Sonček

Sharkon – Sonček

No lubčki moji zlati!
Randevuja je konec 🙂

No dobila sva se s sončkom, bilo je zelo prijetno.
Punca – dekle je ena A. Več vam ne povem. Razen če bo ona pustila.
Prijetno sva poklepetala ob kavici.

S tem, da sem bil jaz bl skurjen. ZAKAJ

NAJ VAM ZAUPAM DA IMAM 38.6 VROČINE IN DA SEM BOLANČEK :)))
Pa je konc vikenda!
Zdele grem v posteljo do jutri, pridni bodite!

Lp, Sharkon

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

:-)))))
ti kar pejd u šukico… bo že prišla in nam zaupala…. vse… ;))) … vse podrobnosti… 😉

Sharkon, nejsem še uspel brati vsega kaj dogaja, sam želim ti čim prejšnje okrevanje!!!
Lp!

Sharky, tudi meni je bilo lepo, dobra kava, dobra družba in drage moje, vse ki še ne poznate Sharkona, super fant v vseh pogledih!
In veselje je piti kavo z njim, kaj šele klepetati!
Ja se mi je kar zdelo, da boš obležal, saj ves vitaminčki naj bodo tvoja prva skrb, pa kaksen paracetamol in bo čez par dni bolje, pa malo na spomladanske rožice poglej in bo potem sploh vse bolje;))!

Cmoka na lička, za mirno in lepo nocko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A si mu prenesla moje pozdrave?!
Če nisi, si lumpa, da veš!!!

:-))

Sva se tako zaklepetala, da priznam in sem pozabila na tvoje pozdrave, ste bili pa vsi v debati najinega pogovora in tudi ti Žverčka moja, zato upam, da mi je že odpuščeno. Cmoka, lumpka si tudi danes, uživaš kaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne.
Zdaj premlevam, če ti bi odpustila….

Oj

Ja za rožice res hvala, pa še kako si jih lepo aranžirala -nobl.
Se mi zdi da sem prvič dobil rožice od ženske :)) No ja vse je enkrat prvič!

Po une tabletke sem potem šel, sicer sva pa s cimrom govorila samo ene 15 min. Ko sva šla na razen, se mi je stanje hitro slabšalo! Ni bilo več tvoje energije 🙂

Rožice imam tukaj v bližini, za vitaminčke pa tudi skrbm.

Pozdravček!

Matej

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

malo sem žalostna, desetkrt sem Sončiki pozdrave zate naročila, ona pa je, izgleda, samo buljila (Sonči, sorry) v tvoje učke in je pozabila na celi svet…:-))
No, lih tako verjetno ni bilo, bom drugič izkoristila gužvo, pa te raje osebno pridem pozdraviti, prav?!

Cmoka na lička.

Ne bodi huda!
Tudi če mi jih tako pošleš je uredu.

Lepo pa bi bilo da se osebno pozdravila!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Sharky, hitro se pozdravi…do takrat pa misli na kaj lepega, na tisto stvar, osebo…, ki ti dan polepša in odvzame vse skrbi in nasmeji do konca…!

Cmoka na lička!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close