Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sharky, kako je bilo na Ptuju?!

Sharky, kako je bilo na Ptuju?!

A?! Si srečal koga od naših?!

Z Arči sta se baje za malo sfalila…
Sp

Srečal nisem nobenega, je bil natrpan urnik do fullla!
Glih da me niso pregovorili/e da sem ostal še do torka.
Človek ne more opisat če ne doživi, smo bili na FAŠENKU -NORO!!

Imel sem se mega, škoda ker nisem mogu vse to deliti z …

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

:-))
Saj smo ga tudi mi srali, nimam pa pojma, zakaj nas letos niso obiskali kurenti… in pa orači. Žal.
Smo ga morali pa mi toliko bolj sračkati. :-))

ja Kurenti so bili pri meni, saj ves, da so me ugrabili, ti ti Ptujcani ti, so pa res od hudica, jaz pa tam klovencek mali, pa ti pridejo ti hudici in gremo namesto robca kar mene za pas…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Madonca, mene so včerej na Ptuju čarovnice ugrabile pa me odpelale ….

:)))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Neki mi je padlo na misel: če so prebivalci Ptuja ftičani(mislim,da sebe tako imenujejo),a so potem prebivalke ftičnice?
Arči,komentiraj zadevo!
Sp

Ej Sharkon, in midva se sekirava namesto da bi uživala, ampak jaz sem bila trda od strahu…kaj pa ti, si vsaj ti užival???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Najprej mi je blo malo neprijetno -sram- k so me vlekle pred vso tisto množico, pol pa je bilo ok! :))

Sem se nasmejal. Če druge ne me bodo vsaj čarovnice ponucale 🙂

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Okej ti si se smejal in užival, ponucale te bodo pa tudi katere druge, brez skrbi, samo pusti se…
Jaz pa sem bila trda od strahu, pa ceprav so bili pravi mladci, ampak grozne so te posasti s Ptuja, da neko nedolžno dekle hocejo za svojo…no na koncu je bilo vse lepo kot v pravljici in to je to..Cmoka na lička!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oj, mati moja, zdaj se pa režim….:-)))))

Nedolžno?HA,HA,HA,HA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdaj moram pa jaz scat od smeha!!!
Lepa si
Sp

Lump, pazi da kaj ne dobiš v glavo…cmoka;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close