Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Si je KDO pozdravil KRONIČNI GASTRITIS

Si je KDO pozdravil KRONIČNI GASTRITIS

!!!

Nobelova nagrada za ta odkritja ti prav gotovo ne uide, dohtarji so pravi vajenci za tebe:-)
[/quote]

Nič ne bo s tem, to so odkrili že egipčani.

Pozdravljeni star sem 16 let in ze kaksne 3 mesece imam tezavo. tezava je pa taksna da hrana ki jo pojem mi je po njej slabo ampak me ne boli zelodec in nic samo slabo mi je po hrani ki jo zauzijem. z atijom in mamo sem bil 20.julija na dopusto in tista gospa ki je imela apartmaje je bila kirurginja in mi je predpisala kapsule encimal za orebavo in sem jih sel iskati v lekarno za 10€ in sem jih pojedel 1p in mi ni skoraj nic pomagalo in sedaj nevem kaj naj naredim kaj bi lahko to bilo če kdo ve bi mi lahko prosim dal kakšen nasvet. Lp

Moj nasvet je, da obišči zdravnika. Opiši težave in on bo ocenil, kaj je treba storiti. Mogoče imaš bakterijo in te se boš rešil samo z antibiotikom, pa tudi če ti bodo mnogi trobili o takih in drugačnih domačih receptih, od medu na tešče, do kapljic takih in drugačnih, pa čajev, pa konopljinih zvarkov…… Lari fari. S tem so uspeli tisti, ki so imeli težave s kislino. Bakterijo pa uniči samo antibiotik.

rana na želodcu in gastritis je lahko tudi brez bakterije!!

Moj nasvet je, da obišči zdravnika. Opiši težave in on bo ocenil, kaj je treba storiti. Mogoče imaš bakterijo in te se boš rešil samo z antibiotikom, pa tudi če ti bodo mnogi trobili o takih in drugačnih domačih receptih, od medu na tešče, do kapljic takih in drugačnih, pa čajev, pa konopljinih zvarkov…… Lari fari. S tem so uspeli tisti, ki so imeli težave s kislino. Bakterijo pa uniči samo antibiotik.
[/quote]


[/quote]

Vem. A sami ne moremo določiti točne diagnoze in s tem tudi ustreznega zdravljenja. To lahko naredi le zdravnik z ustrenimi preiskavami. Zato pa fantu svetujem, naj gre k zdravniku.

vse želodčne težave pozdravi ingver. Vsako jutro v liter vode par rezin ingverja, naj vre 10 min., dodaj kurkumo, limono po želji, med, malo kajenskega popra, pij čez dan…. namesto kave nescaffe

Rok res je, da je stres problem

ampak če imaš želodčno kilo pomaga menda samo operacija, to je kruto, pa še operacija menda ni za ziher

pozdrav a bi mi lahko podali informacije na mail [email protected].

Hvala že vnaprej

Metka

kako se da pozdravit gastritis

Odgovor na objavo uporabnika
Srečko5, 12.06.2018 ob 19:29

Diagnozo, kronični gastritis, se da pozdraviti.
Zdravljenje je celostno. Če te zanima, me kontaktiraj na zs.

kako se da pozdravit gastritis Srečko

Pozdravila sem se z namočenimi lanenimi semeni. Sluz, ki se je naredila po dnevu ali dveh, sem zaužila na tešče. Tako nekaj mesecev, že več let vse ok.

Težko je to pozdravit. Glutamin je edina zadeva, ki je dovolj močna, da zaceli želodec in črevesje, dobiš pa ga v vsaki trgovini s športno prehrano.

EMOZUL tablete, jem vsak dan.  Pozdravljena nisem, je pa res da nimam vec takih tezav.

PROSIM,ZA KAKŠEN NASVET, IMAM MOČNO VNETJE ŽELOČNE SLUZNICE, REFLUKS, IN RANO.

MOČNO PEKOČO BOLEČINO V ŽEL.-POŽI. VSE ZOBJE ME BOLIJO.

KAJ NAJ JEM, ZDRAVILA IMAM SAMO EMAZUL”.

Odgovor na objavo uporabnika
789154, 13.06.2018 ob 08:21

Meni so zelo pomagali caji iz svezih in posusenih zelisc (majaron, bazilika, rozmarin) ter iz ingverja. Ker v fazi vnetja skodi vsaka hrana, pijaca… Ne vem, ce sem pozdravila dokoncno, je pa veliiiko boljse

Pozdravljeni, zanima me zdravljenje gastritisa! Lp ana

New Report

Close