Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu si kdaj privoščite…

si kdaj privoščite…

Mirello mislim. ti Vanči si pa super ženska.

Mirela ne bodiva sprta in sprejemajva eden drugega.Si za dialog in da sva prijatelja tu gor?

Vanchy no:)))))

Ko hvali, obozuje in oh in sploh….pol je zate.
Ko pa negoduje in se razburja, je pa zame:)

Tle pa res nimaš kaj zgrešit:)
Edino, stavki, ki so zdaj zate vanchy:) so men takooooo zelo znani;)

Mirela ali ti splh razumeš hec?Jaz se rad s kako malo pohecam in nasmejim.Želim,da se tudi midva razumeva in komunicirva zrelo in brez žaljivk.

OK, SI ZADELA, SAMO BREZ OČAL IN SPETIH LAS, KER IMAM PREDOLGE, PA JIH NIMAM KAM SPET.

Ondi, pa sej js sem s tabo skoz prjatla:)

Sam, če mi gre pa na smeh, pa ne morem, da nebi pokomentirala …..

Žal mi je….

Te pa sprejemam takega kot si, samo ti se moraš še malo nazaj ozret, pa prebrat, kako izgleda to tvoje vzdihovanje vsaki novi forumasici:)-tako….nemoško….sluzasto…to moram povedat, ker sem direktna!
Pa še: nič osebnega, ker osebno te jaz ne poznam. Komentiram samo tisto stran tebe, ki jo dobrohotno deliš z vsemi nami.

Če bova šla na kavo, pa me boš presenetil in boš čisto drug človek, se bom pa javno opravičila za moje komentarje!

MA SEJ VEM, DA SO TA NOVE VEDNO NAJBOLJ ZANIMIVE, NE MIRELLA?

Se bom poboljšal in me veseli,da bova zopet komunicirala na normalni sproščeni ravni.S tabo bi pa res poklepetal v živo ob kavi.

Dragi moji želim vam lep dan in vas vse pozdravljam!

Temperamentne in dekleta brez zadržkov so mi zelo všeč.

ja, vanchy:))))

izgleda, da si bo treba nov nick izmislit….mogoce potem se razocaran zacne kako zanimanje zame kazat:)

Lepo se imej.Čao

jaz nisem ravno temperamentna in tudi brez zadržkov ne! sploh ne:))))

Ma ne služba se počas izteka, pa moram v mojo drugo službo. Drugač pa nisem ljubosumna, ker mislim, da je lahko za vse dovolj, če ni favšije.

Vem,da ne maraš hval ampak si drugače kar v redu ženska,razen tistih najinih zapletov,ampak želim in upam,da je to preteklost.

Prideš zvačer kaj na forum ali ko boš imela čas?

kaj potem Ondi? si poročen al ne? Kaj zdaj? vezan? zvezan?

Vanchy, srečno, pa še kaj pridi!

Mislim,da sem ti to že v preteklosti napisal na gmail.No lahko se pogovoriva o osebnih stvareh na gmailu,če želiš.Z veseljem.

enkrat drugič, sej tako zelo me pa ne sme brigat, a ne:)

Sori no,ne biti huda.Malo sem bil prej “jezen”nate.Lahko ti povem,zakaj pa ne;-)Saj midva znava biti zaupljiva.

dej no:))))

si bo kdo še kaj mislil:P

Ne oziraj se na druge.Bi ti sporočil na gmail,pa ga imam samo na sl.rač,sedajle sem pa doma.

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Jaz si ob tem mislim marsikaj:-)))

evo, zdaj bo KIR mislil, da z Ondijem “šmirava”:D

moram malo ustavit “vole”:)))

Le kaj si bo mislil…Da ga varaš;-)

New Report

Close