Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu si me mogoče ne želiš

si me mogoče ne želiš

si me mogoče ne želiš…? Je zvenel njegov provokativni glas..l
…ufff…ne, no ja, najbrž, mogoče že ampak…….si jecljala.
Poglej kako si jaz tebe želim že od prvega dne, ko si me pogledala….
Prijel te je za roko in jo približal svojemu mednožju…. Kur*** je imel trdega kot kamen in ko si z dlanjo polzela vzdolž njegove moškosti, kar ni ni bilo slutiti konca. …
uffffffff… kak je velik….vzdihneš
si me zdaj že kaj bolj želiš….haha
Odgovoriti nisi utegnila kajti prisesal se je na tvoje ustnice……..jezika sta se pričela preplepati in začutila si tisto znano ščemenje med nogami……..hotela si fu***. Čutila si njegovo nabreklino na svojem trebuščku…

Ga lahko malo pobožam…

Vedela si, da ni več poti nazaj..prijela si ga za luleka …pa objela z dlanjo….Počasi si ga začela vzburjati….. Ne veš točno zakaj, ampak močno si ga zaželela čutiti v svojih ustih….. Nagneš se naprej in počasi razpreš ustnice. Z jezičkom oblizneš glavico, drsela si čedalje nižje..v usta vzela tudi jajčka… in jih ob spoznanju strastno sesala…….. Začutila si, da ti mokrota poplavlja pič*** Sesala si ga in se prepustila transu v katerem si bila. …pomislila si da do takrat še nikoli nisi tako uživala v dajanju oral….e. Odločila si se da poizkusiš, kako globoko v usta ga lahko spraviš. Med ustnicami je izginila le slaba polovica njegovega kur***. Sesala si počasi. Ustnice si krčevito stiskala, ko si z jezikom migala po glavci…. Tempo si postopno povečevala. Napetost je naraščala. Na kur*** si čutila srčni utrip in z vsakim pulzem si vedela, da je bliže orgazmu….. V pomoč si vključila še roki, z eno si se pridružila ustom in ga drgala… z drugo pa si mu masirala jajčka….
Ni dolgo trajalo…..da je izbruh sledil brez vsakršne napovedi….. Vroča sperma ti je špricala v usta in želela si si nadaljevati s sesanjem. …Zaključevala si vse bolj nežno in z vročim poljubom na vrhu končala….

Potem si bila ti na vrsti………

leta letijo - iščem stevardeso

Kaj pa če ugotoviš pri ljubljenju,da je”ženska”moški,kot Salome?:-):-)

haha, kot Vaginal Davis!

---------- le vent nous portera...

aja, razocaran, da ne boš preveč razočaran: saj ni slabo, lahko namisliš še drugi del.

---------- le vent nous portera...

Rajca in dviguje napetost.

New Report

Close