Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Si upate priznati, da ste politično opredeljeni?

Si upate priznati, da ste politično opredeljeni?

Jaz pa SD ne maram in jih ne bom volil, Pahor mi je pa simpatičen. Kaj pa zdej, k ga ni na listi?

Prejšnje sem volil SDS te bom pa verjetno tut.

najboljsi ljudje bodo tisti ki bodo odpravili barakarsko naselje v centru ljubljane zraven zal sramota sramota sramota,hahahaah danica dela zicnico ostali se potegujejo za djamije in stadione slovenci pa zivijo ze 30let v barakah zanimivo kaj so nam dobrega prinesli vsi ti nasi izvoljenci,brez skrbi oni za se poskrbijo

Avtor: g.minister
Datum: 13-10-06 12:33

Hehe, jaz pa podpiram Janšo, s to razliko, da ga ne prebavljam niti gledat niti poslušat. Zakaj? Zaradi tega, ker si “prizadevajo” izboljšati stvari za razliko od LDSa, ki tega enostavni ni počel. SDS zagovarja preprosto dejstvo, da je v naši državi preveč sociale, ki škoduje prihodnjim rodovom in zmanjšuje lastno blaginjo. Kar pa me moti, je to, da opozicije praktično nima, kot je dolgo časa ni imel LDS. Slaba opozicija pa zmanjšuje kakovost in ambicije vladajočih.

—–

Res imamo slabo opozicijo, se strinjam.SNS je kao opozicija, dejansko pa podpira vlado, Barbika bi rad bil drugi Janša, Kacin pa skoz nekaj laja brezveze.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Avtor: klementine
Datum: 13-10-06 16:19

Liberalka mrkaićevega tipa, ki zagovarja meritorno podjetništvo, strogo pravno in liberalistično državo v kateri je sociala namenjena samo tistim, ki ne dosegajo preživetvenega minimuma

Zakaj?

Ko sem še kot študentka pospravljala po hišah, sem pri neki fini dami naletela na zavržen bančni izpisek. Vsota plačanih zneskov soc. pomoči, doklad me je postavila na realna tla, da si nekateri s socialnimi transferji lahko privoščijo celo čistilko.

Torej Mrkaićeva šola: vse prodat najboljšemu ponudniku.

Najbrž bo to treba slej ko prej narediti, če drugega ne, potem po volitvah več ne bomo poslušali cirkusov, kako je kateri direktor zamenjan in zakaj, ker država več ne bo lastnica nobene firme in ne bo imela nič z direktorji.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

janja, hvala za link. Vidim, da JJ še kar naprej pobira ideje od Dernovška.

Janja, tudi od mene hvala. Sem si natisnil.

Pa Jankovič je sam izjavil, da upa, da Kučan misli, da sta prijatelja. Kaj ni že čas, da se malce zamenjajo ljudje?

Se strinjam. Plače državnih direktorjev je treba najmanj prepoloviti v globalu pa zamenjati kadr.

Saj to imajo za cilj, problem je samo v tem, da imajo pri realizaciji idej 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} učinek.

ZAkon je SNS.
Jelinčiča za župana, samo kaj ko ni tako neumen.

Direktek, kar potolaži se. Boš drugo leto Pahorja volil za predsednika države. Tako bo vse o.k.

SDS!

Spider idi malo k zdravniku,preveč si že dolgočasen

SDS

z veseljem – SDS!

Hja, Spider, tole vprašanje o politični opredeljenosti je pa v Sloveniji malce komplicirano…. Namreč, če si za SDS- Janša, te takoj opljuvajo, da si desničar (ja sem jih volila), ampak koga za božjo voljo naj volim, jaz liberalka po duši??? Stranko kapitala- LDS ???Saj smo videli, kdo kandidira na Jankovičevi listi v Lj. Pol je LDS-ovcev !!!!!
Sirotinje v Ljubljani pa so volili jankoviča, kapitalista!? A mislijo, da je Dedek Mraz? Da bo še njim kaj dal?

SDS

Me prav malo briga kdo vlada, mene samo zanima koliko se pozna v moji denarnici in da se ne vtikajo v moje vrednote in pika.

Enako … SD

New Report

Close