Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu šica

šica

Dones sem po skor 15 letih srečal svojo tršico iz osnovne šole, še vedno je dobra mačka. In misli so mi ušle na tiste dni ko smo še gulili tiste klopi in ona s kratkimi kiklcami pa poleti z lepo odpetim gumbkom na bluzi. Me je kr melo da bi ji danes povedal da je bla predmet moje domišlije dolgo časa.
A mate vi kkšne podobne izkušnje tkole v šoli na faksu, al pa mogoče v službi s kakšnimi lepimi pogledi al pa šemogoče kej več.

Uh ja mi smo mel tud enga ucitelja…takrat glih iz faxa..mnjam.

Ma ja jest sem vedno pr njej v prvi klopi sedel pa ene parkrat mi je tud svinčnik po nesreči na tla padu :)))

Imam, ko sm bla zaljubljena v tovarisa za likovno vzgojo, sigurno sm bila simpaticna tudi jaz njemu, saj je bila mala razlika v letih,jaz v 8, on komaj iz sole…pa uni pogledi..dotiki taki ko kazes sliko…pa delas in obcutis da te nekdo gleda in ga zalotim, ko se pase na meni in pol smeh, ko se polije njegov tus-crn po meni in doma halooo, kako me je lahko polil, unicil pulover in ga brant, ker je mama hotla v solo, ja zlo lepi spomini so in če bi ga srecala tko kot ti, bi ga vprasala ce je do mene gojil enak obcutek kot jaz do njega…ma lepi so taki spomini;)

smo meli eno na srednji šoli… vsake tolko časa se je po joški božala, pa si spodnjice popravlala…. kolega je mel priložnost slišat tisti penk, ko je nategnla gumco od hlačk pa jo spustila… stala pa čist pred njim…

mi gre kr na smeh, ko se spomnim

uuuuu, pa eno smo meli, ki je bla študentka… mmmmm, mi pa tam v kakem tretjem, četrtem letniku… Je blo kr fajn ja, ampak v študenta si pa vseeno nismo upali k njej, čeprav je vabla

Meni so bili všeč kar vsi prfoksi (ker jih je blo zelo malo), razen na faksu, kjer je bilo precej starih – takrat se mi je že tako zdelo (kako bi danes presojala o letih, kdo ve?). In se je bilo fino z njimi pogovarjat. Da bi oni gledali npr. moje telo, mi pa še na misel ni prišlo…

New Report

Close