Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Simpatija v službi

Simpatija v službi

Moram priznat, da si tole v resnici zadel:

> Razlika je biti ljubica ali partnerka. Pa brzdaj čustva…..

Jaz ne bi seksala s sodelavcem, če bi bila na tvojem mestu.

Točno tako kot si napisala… in zato tiste, ki spadamo v tvojo kategorijo, takih ne razumemo….

ojla.

zanimivo, ker sem tudi sama imela podobno zgodbo, samo, da sem js samska, sodelavec pa ima punco.

samo pri nama se je kr naenkrat končalo, ne vema zakaj…

zdej sma pač sodelavca, se normalno pogovarjama, skratka na vse sma pozabla.škoda…

lp

*

Kleopatra 6 napisal:

> ojla.
>
> zanimivo, ker sem tudi sama imela podobno zgodbo, samo, da sem
> js samska, sodelavec pa ima punco.
>
> samo pri nama se je kr naenkrat končalo, ne vema zakaj…
>
> zdej sma pač sodelavca, se normalno pogovarjama, skratka na vse
> sma pozabla.škoda…
>
> lp
>

pa on, je še vedno s tisto punco? je sploh ona kdaj izvedela?
moški lažje varajo, se mi zdi, nimajo takšnega čuta za zvestobo… 😉

Tale je pa bosa, da kar podplati bolijo.

diskretni napisal:

> Tale je pa bosa, da kar podplati bolijo.

…vsaj po mojih izkušnjah… 😉

lepo…in drži kot – neostik :-)))

…tile “preprepre” so mi sedli tja nekam in se me dotaknili…hecno, kajne, da pa kljub vsemu izkušnje kronajo modrost…
…ehhh, nvm…

:-)))

Joj, joj – kakšna zmota! Moški samo težje prikrivamo, slabše lažemo in ne znamo dobro igrati, zato se zdi, da lažje (več) varamo, kot ženske. Pomisli, ali za to dejanje nista potrebna najmanj 2?! In izračun pokaže, da smo potem nekak fifty-fifty…

Aha, pa še odgovor, glede na to, da si povedala, koliko šteješ… Idealno bi bilo, da najprej razčistiš sama s seboj, kaj sploh v življenju hočeš, in da glede na to tudi “prevetriš” vajino zvezo (s sedanjim fantom). Če nič drugega, bi bilo pošteno… Potem pa …

Popolnoma druga zadeva pa je, če te prav to, da se dogaja nekaj “prepovedanega”, “umazanega”, vzburja. Tukaj potem ni pomoči za tvojega ubogega fanta. Prej ko slej bo prizadet, če (ko) izve za tvoje avanture (ker v tem primeru to postane kot odvisnost, ne boš se zadovoljila samo z enim…).

Najlažje pa je – tisto, kar si že slišala. Prepustiti se in ne razmišljati o tem, ali in kdo bo prizadet, koga bo zelo bolelo tvoje početje. Enostavno uživati. Ampak, pri tem moraš biti pripravljena tudi sama prenesti udarce in nositi odgovornost za svoja dejanja.

Kakorkoli se odločiš – želim ti, da bo to tisto, kar je najboljše zate…

lp,
Sreč

>Tukaj potem ni pomoči za tvojega ubogega fanta.

hahahaha…
ni ubogi, veš… mu dam in nudim vse kar mu srce poželi…

tukaj gre najbrž za to, da izgleda, kakor berem vaše odgovore in še druge teme na forumu, da jaz pač iščem neke nove “aktivnosti” 🙂 ker sva midva s fantom v nekakšni krizi oz. fazi transformacije…
najbrž..

bom videla, kaj bom naredila… najbrž se bom morala izogibati fizičnemu stiku s sodelavcem (ker delava na različnih delovnih mestih, a sodelujeva).

(…pa tako fajn bi bilo ga “izkoristiti”) 😉

ja, še vedno je z njo.

sej ona pa dela v isti stavbi, kot midva… 🙂

ne nikoli pa ni izvedela, ker itak ni imela kaj.

lp

*

Torej sta se samo gledala…. 🙂

ja nekako tako…

je tudi padel kakšen telesni stik, vendar nič resnega… 🙂

*

Aha, torej lubija sta si tud dala? :-)))

Uau, do kratkega stika je prišlo, naprej pa ne? Madona, mene bi to ubilo; to je kot da bi prižgal dinamit, potem pa vrvico cel cajt podaljševal, da ne bi nikoli počilo…

hm ne… 🙂

*

New Report

Close