Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Simpatija v službi

Simpatija v službi

ne vem zakaj sem se odločila z vami deliti to zgodbo, mogoče ker se pač nekomu moram izpovedati… 😉

sodelavec kaže zelo odkrito, da ga privlačim, to tudi odkrito pove in pokaže ipd.. naj vam povem, da je mmmmmmmmmmmmmmmmmmm in da bi se ga lotila z največjim veseljem.. še posebej ko začne govoriti kaj bi midva počela, sama, nekje.. postanem kar mokra in pohotna..

na drugi strani imam fanta, s katerim sva skoraj poročena, saj sva skupaj že celo večnost.. mislim, da je on tisti, s katerim hočem preživeti svoje življenje. imava zadovoljivo spolno življenje in nimam se nad čem pritoževati.. torej je verjetno vzrok za mojo pohoto do sodelavca v tem, da iščem nekaj novega..

vam povem… po sva s sodelavcem sama, bi se mu najraje prepustila kar tam, v pisarni, na mizi, kjerkoli… njegova strast in pohotni pogledi mi gredo naravnost tam dol…

najbrž iščem samo popestritev, ampak fantaziranje je dovoljeno, mar ne?
mimogrede, kje je za vas meja – je dovoljeno vse razen fizičnih dotikov.. ali ne mora ustaviti že prej… ker midva s sodelavcem sva že zelo blizu teh fizičnih zadev… 😉

brez skrbite, ne bom delala neumnosti, vem kaj lahko izgubim, zabavam se pa navsezadnje lahko, mar ne..? ;-))

pa mokro poletje vam želim…

Prva misel, ki mi pade: za božjo voljo, daj ga že.

Druga misel s pridihom racionalnosti: razmisli kako boš s svojim tipom to poštimala.

Bodi zvesta svojemu dragemu,sodelavca pa pusti pri miru in ne daj mu več vedeti,da ti je všeč,ker ti s tem zelo meša glavo in postavlja dvome.Bodi z njim uradna in ker mu vračaš pozornost ,nasmehe,vroče poglede on ne bo odnehal,razen,če uživaš v tem,da si privlačna za nekoga drugega…Če bi se vsi zapletali s sodelavkami-ci,ki so nam zelo privlačni-e in všeč,ja kaj pa bi bilo.Pač greš do ene meje v tvojem primeru,ne pusti mu prestopiti te meje katero boš sama določila.Posveti se raje svojemu fantu,če te seveda privlači in če ga ljubiš.Če pa imaš rada popestritve potem pa uživaj v tem.Prej ali slej bo v tvojem primeru prišlo tudi do telesnega stika s sodelavcem in potem …te bo pekla vest.

Ufff…taka strast…še mene se je dotaknila :)))

Se pridružujem Tekachu…prva misel…popusti…

Druga misel….morda ti bo zadeva pokazala, da s tvojim fantom nista za skupaj. Potrjujem – težko gor ali dol – BOLJŠE zdaj, ko še nimata otrok in še nista začela živeti skupaj… Tvoja želja kaže, da si še želiš dogodivščin, avantur, da si želiš poskusiti nekaj novega. Boljše, da se izživiš… Za sodelavca…morda je vezan…bodi pripravljena…lahko sledijo tudi čustva…lahko te potem prizadenejo…

Ampak…na suhem se ne naučimo plavati…

ondi napisal:

> Bodi zvesta svojemu dragemu,sodelavca pa pusti pri miru in ne
> daj mu več vedeti,da ti je všeč,ker ti s tem zelo meša glavo in
> postavlja dvome.Bodi z njim uradna in ker mu vračaš pozornost
> ,nasmehe,vroče poglede on ne bo odnehal,razen,če uživaš v
> tem,da si privlačna za nekoga drugega…Če bi se vsi zapletali
> s sodelavkami-ci,ki so nam zelo privlačni-e in všeč,ja kaj pa
> bi bilo.Pač greš do ene meje v tvojem primeru,ne pusti mu
> prestopiti te meje katero boš sama določila.Posveti se raje
> svojemu fantu,če te seveda privlači in če ga ljubiš.Če pa imaš
> rada popestritve potem pa uživaj v tem.Prej ali slej bo v
> tvojem primeru prišlo tudi do telesnega stika s sodelavcem in
> potem …te bo pekla vest.

🙂 sej jaz vem, da me bo pekla vest, to je tudi edini razlog, da ga še nisem.. kar tam na tleh pisarne… ;-))

ampak kako naj človek uskladi moralno vzgojo z nagonom, kar v tem primeru vsekakor je – spolni nagon, ki se mu le s težavo še upiram.. sodelavcu se le s težavo še upiram… bi morale videti njegove poglede!! 🙂

kako uskladiti tole..? v monoteistični družbi se ne da.. najbrž… uh kaj zdaj..?
takole razmišljam – zakaj je spolni nagon in spolno slo tako negativno ocenjeno, zakaj je to nekaj slabega, zakaj se moramo vedno podrejati nekim drugim zadržkom, kot je veza, zakon…? najbrž ker ne živimo v družbi kjer je harem (moški ali ženski) dovoljen in sprejet..

naj še dodam, da sem že imela enkrat v preteklosti priložnost “imeti” nekega moškega, ki je kasneje odšel na drugi konec sveta in ga verjetno ne bi nikoli več videla.. torej bi bila najina “skrivnost” varovana … a vedela bi jaz, s tem bi živela.. in se mu nisem predala, četudi je bil neverjeten.. tako sem spet zdaj v dilemi s sodelavcem …

zakaj se moram vedno nečemu lepemu odpovedovati..? 😉

Hopla, kam si pa tole prenesla? Ne zaidi zdaj na moralno-družbeno-izgovorno področje…

Bolje, da ti je žal nečesa kar si storila kot nečesa, kar si hotela storiti, pa nisi. Se pravi, če ti pomeni tvoj tip več kot samo “fling” in ceniš in spoštuješ vse kar imata, potem to postavi nasproti avanturi s sodelavcem in boš videla kaj imaš.

Jaz bi na tvojem mestu razmislil, da svojemu tipu poveš za svoj “sex drive”, mogoče ima pa on tudi kake stranske interese.

Aja, a je evidentno, da sem pristaš sledenja lastnim impulzom? :))) Pa sem 11 let srečen z isto žensko.

Najbolje da se prepustiš sodelavcu in se prepustita avanturici,kar bo pa bo.Zakaj bi tajila čustva in močan spolni nagon.

veš kaj mi je najprej padlo v očke pri tvojem pisanju – “mislim, da je on tisti, s katerim…”….ejjj, samo misliš?!!…
nadaljuješ z “zadovoljivim” spolnim življenjem…

moje mnenje:
dokler ti lahko drug moški tako razvname čute, da bi se mu brez pomislekov prepustila kjerkoli, ejjj, nima smisla da razmišljaš o življenju z drugim…enostavno, tako rajcanje se ti ne sme, ne more!!! zgodit v fazi, ko razmišljaš o življenju v dvoje – če imaš poleg sebe pravo osebo!!!…

saj si me razumela, kajne?…itak pa je vse odvisno od tebe…

no, jaz bi si ga privoščila – sodelavca mislim…tako strast si je vredno privoščit!!!!!!!!! jo doživet in občutit – kako boš sicer vedela, kaj je res tisto, kar si želiš???

lp

Točno tako,zakaj bi v sebi nekaj tajila in prekrivala.No limit.Samo…da se potem ne bo oglasila vest?

Pod zapis drage ljubice, se moram spet podpisati, namreč v popolnosti se strinjam z njo.
Če bi te tvoj res tako zelo zadovoljeval, če bi res želela z njim graditi bodočnost, no potem se ti taka strast do sodelavca ne bi nikoli zgodila.

Jaz pravim, res je, preveč smo moralistični okrog seksa, čeprav na dnu srca (telesa) drugače čutimo. Ampak, misliti je treba tudi na posledice, žal. Preberi si še kaj debato.. Tukaj ni pravil…Zanimajo me razmišljanja vseh…Jaz samo pravim da si iskreno poglej v srce. Morda nisi s pravo osebo. Morda je boljše zaključiti… Zaključi eno poglavje, potem se podaj v nove avanture… In bodi tudi pripravljena na kakšne čustvene težave… Išči se…spoznavaj se…uživaj …in uporabljaj zraven glavo, da boš vedela, kaj v resnici želiš, kdo si….

tekach napisal:

> Hopla, kam si pa tole prenesla? Ne zaidi zdaj na
> moralno-družbeno-izgovorno področje…

😀 izgovorno..?

> Se pravi, če ti pomeni tvoj tip več
> kot samo “fling” in ceniš in spoštuješ vse kar imata, potem to
> postavi nasproti avanturi s sodelavcem in boš videla kaj imaš.

… ni vredno izgubiti fanta za eno avanturco (ali dve, tri..), ampak…

> Jaz bi na tvojem mestu razmislil, da svojemu tipu poveš za svoj
> “sex drive”, mogoče ima pa on tudi kake stranske interese.

sej jih pozna… moje “nagone” in sla… 😉

> Aja, a je evidentno, da sem pristaš sledenja lastnim impulzom?
> :))) Pa sem 11 let srečen z isto žensko.

srečno še naprej!

Hm…slaba vest….le ZAKAJ imamo to v sebi….. In zakaj nas ne grize slaba vest ko tule flirtamo, ko opazujemo na plažah lepa telesa (pa s tem ne mislim na partnerja)….ko fantaziramo ….sanjamo kaj bi počeli….. In ob vsem tem ni slabe vesti?

Jaz zase lahko rečem…da bi verjetno ob primerni priložnosti šla dalje….ob prvi priliki….in kot je bilo že v enem od zgornjih postov omenjeno… plavat se ne moremo naučiti na suhem… jaz bi se podala v to morje…..med te razburkane valove….

No z vestjo nekateri nimajo težav,drugi bolj čustvenim pa se po dejanju oglasi tista nepričakovana rahlo pekoča vest.No v tem primeru bi šel jaz naprej in se prepustil dogajanju.Ne bi preveč mislil,kaj bo,ko…

ljubic@ napisal:

> veš kaj mi je najprej padlo v očke pri tvojem pisanju –
> “mislim, da je on tisti, s katerim…”….ejjj, samo
> misliš?!!…
> nadaljuješ z “zadovoljivim” spolnim življenjem…
>
> moje mnenje:
> dokler ti lahko drug moški tako razvname čute, da bi se mu brez
> pomislekov prepustila kjerkoli, ejjj, nima smisla da razmišljaš
> o življenju z drugim…enostavno, tako rajcanje se ti ne sme,
> ne more!!! zgodit v fazi, ko razmišljaš o življenju v dvoje –
> če imaš poleg sebe pravo osebo!!!…
>
> saj si me razumela, kajne?…itak pa je vse odvisno od tebe…
>
> no, jaz bi si ga privoščila – sodelavca mislim…tako strast si
> je vredno privoščit!!!!!!!!! jo doživet in občutit – kako boš
> sicer vedela, kaj je res tisto, kar si želiš???

bom čisto iskrena – s fantom sva v fazi, ko se nekaj dogaja z nama, ko rešujeva neke nedorečen zadeve iz preteklosti, da sploh lahko greva naprej… ker greva oba skozi tranzicijo tudi v sebi, ne samo v najini vezi.. naj omenim, da gre za neke zunanje faktorje, ne za strogo najin odnos, zato se imava še vedno rada, se spoštujeva, si ljubezen izkazujeva.. no, po mojem bi morala prestati to tranzicijo brez težav…
ampak ne vem zakaj sem zdej “začutila” tega sodelavca tako intenzivno..

> lp

kompliciraš…mogoče je tako tudi prav…zase vem, da nekoč, ko bom delala “končni obračun” hočem imet spomine, ki me bodo nasmejali, pa magari hudomušno in nagajivo…

:-)))))))

sprašuješ zakaj zdaj?!

:-))))))) vedno je nekaj…

ko si mlad “urejaš zunanje težave”, ko si starejši ugotavljaš, da ti manjka pozornosti, sladkih besed ipd. …
to so idealni pogoji za spoznavanje samega sebe in ljudi, ki nas obkrožajo…

Kot pišeš, te sodelavec močno privlači; razmisli, kaj vse lahko to potegne za sabo, predvsem pa brzdaj čustva…..
Razlika je biti ljubica ali partnerka.

Kar pa se tiče tega, ali bi se dala z njim dol ali ne pa lahko rečem le to, uživaj v današnjem dnevu in vsakem naslednjem dnevu. Več kot očitno je, da iščeš nekaj novega, razburljivega, nekaj, kar s svojim partnerjem še nisi doživela.
Nekako pa mi ne sede tisti stavek: “Mislim, da je on tisti, s katerim hočem preživeti svoje življenje…..”…če je to tako, potem v to nisi prepričana, ampak se ti samo zdi. Predvidevam, da je tvoje življenje postalo preveč enolično, rutinsko, iščeš nekaj, še nedoživetega…..

Uživaj, in to tako, da partner ne bo zaradi tega trpel….

Probaj brzdat svoje želje………….verjemi; imela boš samo probleme!
Srečno!

acjom napisal:

> Probaj brzdat svoje želje………….verjemi; imela boš samo
> probleme!
> Srečno!
>

:-)))) samo zato se ga še nisem lotila… ;-))

Lahko se zgodi, da te sodelavec želi samo kot avanturo………in si zamisli, da tvoj partner izve……..na koncu ostaneš brez obeh. Premisli kaj se ti bolj “splača”.
Ti pa seveda verjamem, da ti godi in prija koketiranje……….komu pa ne?!
:))))))))

Hej, punca, koliko pomladi pa sploh šteješ? Se mi zdi, da manjka ta podatek, za kolikor-tolikor dober odgovor…

lp,
Sreč

Loti se ga nemudoma.Zakaj bi trpela neizživete želje.Ne oziraj se na druge.Samo pazi da tvoj”fant”tega ne izve.

srečko napisal:

> Hej, punca, koliko pomladi pa sploh šteješ? Se mi zdi, da
> manjka ta podatek, za kolikor-tolikor dober odgovor…
>
> lp,
> Sreč

hehe… 29.

Za moje sodelavke recimo, bi prišel v poštev samo en greh. Pa tut na tega ne upam pomislit. Čak’, se grem mal z besedami igrat …

Ker imajo zelo večkrat “slab dan”, se nebi čudil, če bi me prešinila samoobrambna zapoved: “Ne ubijaj!”

:))))))))))))))

New Report

Close