Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sin Borisa Cavazze in Oriane Girotto

Sin Borisa Cavazze in Oriane Girotto

Ravnokar z mamo gostuje na RTV pri Nedeljskem popoldnevu. Pri njegovem glasbenem nastopu sem morala zamenjati kanal – to pa je zares netalentirano (vsaj z glasbene plati) bitje. Tako vizualno kot po razglašenosti spominja na še enega slovenskega nepo babya: Zalo Đurić Ribić.

Zgleda pa vsaj Oriana še vedno super. Težko verjeti da jih ima že čez 50.

..super zanjo, da ji leta ne pridejo do živega, s tipsonom je,.ocitno, ko jw zakljucila, dobila bovo energijo…super zanjo.

Kako je oblečen mali? V eno oprijeto majčko… 🙁

Ne gledam nikol te oddaje, sem šla pa prav zavrtet nazaj.

Miško zgleda super, pohvalno! Miga super, glasu pa lih nima. Je pa simpatičen ful.

Oriana pa sorry, zgleda stara 60 let, kakšno bogo kožo in zabuhel obraz? Negativno sem presenečena, nisem je pa vidla že 20 let,  tko da …

Ko sem ga gledala imitirati ples od Majkla, se mi zdi, da je čisti gey. Pa nimam nič proti nikomur. Ampak to gibanje in mimika, se mi je najprej utrnila ta misel. Sicer čisto simpatičen fant.

Netalentiran mamin sinko, po vezah notri, nadarjeni pa ostanejo zunaj.

Posluh imam, glas za silo. No, za fanta se mi zdi, da mu obojega manjka. Ne vem, ali je imel tremo, zelo nesproščeno se je pogovarjal. Oriana izgleda 50. Ne vem, koliko je stara. Ima menda pe enaga manjšega otroka.

Glede na 2023 in 2024 je tole nov kandidat Eurosong ki bo zastopal Slovenijo 2025. Mam feeling 🙂

 

Fant je totalni gay, Orijana pa se je ful zredila, še ne dolgo časa nazaj je bila v oddaji Dobro jutro ful suha, zdej pa vsa zabuhla. Če bi imela tazga sina, ga nikoli ne bi peljala na TV, da cela Slovenija vidi kakšen je. Poleg zega, da je čudak, gey tud kej preveč pameten ni. Jao jao, še bolj pa je boga O.ki v sinu vidi potencial.

nič podoben Cavazzovim, tale je veliko bolj Orianin.

Aleksander bi moral biti baletnik, ima izjemen talent za gibanje.

Oriana pa ni hudega. Deluje spočita in brezskrbna, zato pa izžareva mladosten videz.

Oba imata prijetno energijo.

 

Nobena mama ni ponosna, če je sin peder.

Oriana tipična 50 letnica. Tudi če se je malo poredila. nič hudega za njena leta. Sine pa je nežna dušica, gey. Nič moškega v njem. Oprijeta majčka, rokavičke…. Pač je poseben. Za balerino, ja. In nič po videzu po Cavazzi. Nič. Drugače pa simpatičen, nežen…

Postavo že ima baletno, ampak da postaneš dober baletnik je potrebno veliko trdega garanja. Mali pa mi, roko ne srce, ne deluje ravno neki garač. Pa saj mu s takim poreklom tudi ni treba biti. Zakaj bi človek garal, če pa lahko že na podlagi svojega priimka prideš na RTV, talent gor ali dol.

Poba je žal pokazal, da nima niti posluha – in to s petjem na playback (kako bi to zvenelo šele v živo?!) – niti okusa za modo. Kot rečeno je bilo zaznati nekaj potenciala v njegovem zvijanju po odru, ampak verjetno ta ne bo nikoli izkoriščen.

Meni sta oba simpatična. Kar tako naprej!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2196, 24.03.2024 ob 18:46

Netalentiran mamin sinko, po vezah notri, nadarjeni pa ostanejo zunaj.

 

Kakšnega talenta res ni bilo opaziti. Koliko je ta fant star?  20 mogoče?

 

Imitiranje Michaela Jacksona mu je šlo zelo dobro, kar se pa tiče glasbe (nekakšen funk)  ki jo dela z nekimi mladimi v skupini, pa je zanič.  Nima glasu, nima karizme, nič.

Odgovor na objavo uporabnika
Katastrofa ojoj, 24.03.2024 ob 18:59

Fant je totalni gay, Orijana pa se je ful zredila, še ne dolgo časa nazaj je bila v oddaji Dobro jutro ful suha, zdej pa vsa zabuhla. Če bi imela tazga sina, ga nikoli ne bi peljala na TV, da cela Slovenija vidi kakšen je. Poleg zega, da je čudak, gey tud kej preveč pameten ni. Jao jao, še bolj pa je boga O.ki v sinu vidi potencial.

+1. Res nespametno, fant bo predmet posmeha in prezira, da ga je tako netalentiranega, nekarizmatičnega in nebinarnega stara mama zvlekla na RTV, dodatna bruka pa še neinteligenca.

Če je homič, je to še najmanjši problem, se zgodi tudi v boljših družinah.

Pa je to ziher od Cavazze sin, ne zgleda glih, da mu ga ni uvalila slučajno Girotto?

Na njegovih slikah se zelo očitno (bolj kot na TV) vidi, da ima nekatere nezgrešljive obrazne poteze klana Cavazzovih. So pa bili očitno od tastarega geni v tem primeru veliko manj dominantni kot pri njegovih ostalih otrocih.

Čez usta – zobe je čisti foter, višje gor od ust pa Oriana.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 24.03.2024 ob 22:03

+1. Res nespametno, fant bo predmet posmeha in prezira, da ga je tako netalentiranega, nekarizmatičnega in nebinarnega stara mama zvlekla na RTV, dodatna bruka pa še neinteligenca.

Če je homič, je to še najmanjši problem, se zgodi tudi v boljših družinah.

Pa je to ziher od Cavazze sin, ne zgleda glih, da mu ga ni uvalila slučajno Girotto?

 

Le kaj je mislila, joj ta Orijana, da tazga bogega revčka pripelje pred TV. Kar smilil se mi je. Pač fant v svojem svetu, umetnik, gej, nobene inteligence, a je sploh šolo končal?

Odgovor na objavo uporabnika
camille, 24.03.2024 ob 17:45

Ravnokar z mamo gostuje na RTV pri Nedeljskem popoldnevu. Pri njegovem glasbenem nastopu sem morala zamenjati kanal – to pa je zares netalentirano (vsaj z glasbene plati) bitje. Tako vizualno kot po razglašenosti spominja na še enega slovenskega nepo babya: Zalo Đurić Ribić.

Zgleda pa vsaj Oriana še vedno super. Težko verjeti da jih ima že čez 50.

Ta fant mi absolutno ni všeč, niti vizualno, niti karakterno. Mladost je sicer mladost, vendar njegova mimika, gestikulacija, ne vem ali je to umetnost ali motnja.

To naredi permisivna vzgoja, fant brez osnovne vzgoje, prepuščen samemu sebi, brez lastne identitete, izgubljen v tem svetu, prepričan, da je dovolj, da je sin Borisa Cavazze in Oriane Girotto.

Brez osnovnih znanj, brez lastnih sposobnosti, brez naravne inteligence.

Tako je, če se rodi otrok očetu pri sedemdesetih letih. Upam, da vsaj njegova mačeha, Ksenija Benedetti  malo poskrbi zanj, saj deluje ne samo kot revček ampak prav bebček.

New Report

Close