Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sin Borisa Cavazze in Oriane Girotto

Sin Borisa Cavazze in Oriane Girotto

Na tv je bil samo zato, ker je sin znanih staršev.Bolje za njega, da nastopa kje v Italiji, pri nas ne bo sprejet. Upa pa si, muzka pa jd zanič. Oriana je simpatična.

Mama Oriana je delovala kot kobila, sin pa je malce omejen ali pa ga je bilo sram.

Le kako se počuti ta Aleksander, ki ga je mati spravila na gledano sceno in iz njega naredila zmedenega bebčka in Pepčka.

Le kakšno mnenje imajo o njem sonajstniki.

Odgovor na objavo uporabnika
Mimi810, 25.03.2024 ob 12:29

Na tv je bil samo zato, ker je sin znanih staršev.Bolje za njega, da nastopa kje v Italiji, pri nas ne bo sprejet. Upa pa si, muzka pa jd zanič. Oriana je simpatična.

Pa tudi knjigo je ilustriral, na glasbo se dokaj dobro spozna, pleše dobro, s temi svojimi talenti bi gotovo uspel.

Uf, kaj vse ste napisali. Ma, dober je za svoja leta. Naj se najde in naj mu uspe.

Če pa je slučajno zaradi nepotizma odžrl kakšnemu nadarjenemu iz province mesto, mu pa ne privoščim.

Ker v tej Sloveniji je to običajno, da na ALU pridejo samo takšni z zvezami in da nadarjenost

tam še nikoli ni bila kriterij za sprejem.

Sem gledala nazaj.. Ne vem, kaj bi rekla.Meni je bilo zanj nerodno, ko sem ga gledala. Najbolj mi je pa cudno, da, sploh ni navajen nastopanja. Kako je bil oblecen? .. No ja, kazanje kosmatega trebuha in popka na tv pac ni okusno, pa je lahko to Cavazza, ali pa sosedov Rok. Kar nekaj.. Talenta za petje nima, vse medlo, neizrazno.. Ne vem, kaj naj bi to bilo.

Zdaj se pa zamislite, tisti, ki ste gledali.. Ali bi tak fant prisel kdajkoli na TV, ce ne bi bil sin Cavazzota Borisa in Oriane? Ni šans, nikoli.

Odgovor na objavo uporabnika
On, 26.03.2024 ob 09:34

Sem gledala nazaj.. Ne vem, kaj bi rekla.Meni je bilo zanj nerodno, ko sem ga gledala. Najbolj mi je pa cudno, da, sploh ni navajen nastopanja. Kako je bil oblecen? .. No ja, kazanje kosmatega trebuha in popka na tv pac ni okusno, pa je lahko to Cavazza, ali pa sosedov Rok. Kar nekaj.. Talenta za petje nima, vse medlo, neizrazno.. Ne vem, kaj naj bi to bilo.

 

Dobro napisano. (On)

 

Oja, kosmat popek je kazal, fuj in fej

S takimi opravami bo očeta spravil v rani grob.

Je pa na youtube tudi spot njegove skupine Masaž, z naslovom Kardio, kjer je oblečen še bolj pomanjkljivo. Si sploh ne predstavljam ta’starega Cavazze gledati kaj takšnega.

Odgovor na objavo uporabnika
Debilno za, 26.03.2024 ob 13:20

Oja, kosmat popek je kazal, fuj in fej

Ko sem danes gledala ponovitev oddaje, se mi je zdelo, da se Oriana sramuje tega svojega sina, ki je res nekoliko nazaj s kartami.

Ona kot razkošna lepotica s svojimi čari v siju svoje slave, prepričana, da je alfa in omega tega sveta in tisto bitje od sina, ki je izpadlo kot eno revše.

Razkošna lepotica Oriana, s svojimi čari? Meni je bila obupna, vsa zabuhla in za lasmi je skrivala obraz.

Oba skupaj pa…no comment.

Odgovor na objavo uporabnika
mrs. roosevelt, 26.03.2024 ob 16:11

Je pa na youtube tudi spot njegove skupine Masaž, z naslovom Kardio, kjer je oblečen še bolj pomanjkljivo. Si sploh ne predstavljam ta’starega Cavazze gledati kaj takšnega.

Fuj in fej, ta You tube Kardio, enkrat in nikoli več ne bi tega poslušala, še manj gledala.

Odgovor na objavo uporabnika
Dejstvo255, 27.03.2024 ob 18:18

Razkošna lepotica Oriana, s svojimi čari? Meni je bila obupna, vsa zabuhla in za lasmi je skrivala obraz.

Oba skupaj pa…no comment.

 

Meni se Oriana tudi ni zdela kakšna lepotica. Saj je čisto fejst za pogledat ( za poslušat?), ravno lepotica se mi pa ne zdi. Ne vem, tako vidim. Sine je najbrž še najstnik, se bo mogoče še naredil.

 

OMG zdaj pa mi je žal, da sem šla pogledat ta video na YT.

Kar sram me je namesto njega.

Odgovor na objavo uporabnika
samo pripomnim, 28.03.2024 ob 07:59

 

Meni se Oriana tudi ni zdela kakšna lepotica. Saj je čisto fejst za pogledat ( za poslušat?), ravno lepotica se mi pa ne zdi. Ne vem, tako vidim. Sine je najbrž še najstnik, se bo mogoče še naredil.

 

sine je star že 22 let. Obnaša in nosi se pa res kot 16 letnik v prvem letniku Oblikovalne  šole recimo.., to pa res ja.

In ja, kosmat trebuh neokusno do amena. Včeraj pa drugi vnuk od Cavazze po TV.

Ali je gej ali ne, ne vemo, ampak glede na video Kardio, bi človek reku, da je.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2196, 24.03.2024 ob 18:46

Netalentiran mamin sinko, po vezah notri, nadarjeni pa ostanejo zunaj.

Vedno

Oriana je zelo pozitivna in simpatična ženska, povprečnega izgleda, brez tone fasade na obrazu.

Lepotica? Kaj je na njej tako lepega? Ona je izjemno simpatična in zato mogoče deluje lepo in privlačno bolj kot je.

Aleksander je lušten fant, ki pa se še išče.

Ponekod na zahodu imajo se vedno debutantske plese, na katerih bogate druzine predstavijo svoje potomke. Tole me je spominjalo nanje. Mukotrpno za gledat. Nekaterih vprasanj sploh ni razumel, najbolj pa preseneca, da ima tako slabo razvite komunikacijske sposobnosti. Glede na rodovnik bi clovek pri njegovih letih pricakoval bogat besedni zaklad in sofisticirano izrazanje, a nima nic od tega. Imam obcutek, da se bo ta mladi moski iskal do konca zivljenja. Ce mu bo uspelo, mu bo zaradi rodovnika, ne zaradi njegovih talentov.

Želim mu veliko uspeha. Naj se ne ozira na kritike in naj vztraja. Tudi Jan Plestenjak je rabil nekaj časa, da se je uveljavil.

Vse dobro Aleksander!

No ja, pri teh letih je tudi Jan PLESTENJAK samo nekaj opletal… in danes je car!

Sem šla prav pogledati kako izgleda – prva asociacija je bila Mr. Bean oz. mladi Rowan Atkinson 🙂

Delovala je kot mati, ki noče ali pa ne zmore biti mati ampak bi rada bila ljubica, upam, da ne sinu.

Vsa leteča, frfotajoča, simpatična, nasmejana, vendar nasmeh je bil tokrat bolj grenak.

Meni je delovala bolj kot mama, ki bi rada plasirala svojega otroka za veliki met, a se hkrati zaveda njegovih pomankljivosti, zato jih s svojim nastopom zeli prikriti.

New Report

Close