Najdi forum

Naslovnica Forum Avto.Over.Net Avtomobilizem Sinov avtomobil

Sinov avtomobil

Sin je star 19 let in je v 1. letniku faksa. Skozi celotno srednjo šolo je med vsakimi poletnimi počitnicami, po 2 meseca opravljal študentska dela in tudi že vrsto let, ob popoldnevih hodi pomagat, k sosedu, ki ima s.p. . Sedaj si je umislil, da bi ves prihranjen denar, namenil za nakup novega avta. Trdi, da bo vse stroške kril sam. Sam mislim, da avta ne rabi, saj smo v Ljubljani in ima do faksa direkt avtobusno linijo in na splošno mislim, da bi avto bolj, kot ne stal doma. Kakšna so vaša mnenja?

LP

Podpiram ga.

Njegov denar njegova odlocitev.

se pa strinjam s tabo. Upam da si ne bo umislil kak drag avto ker to bi bila pa res potrata denarja

skoda dnarja, ampak je njegov. naj dela z njim kar ce.

Moje mnenje je, da ti ne potrebuješ spodnjih hlač, nogavic in še česa, in tudi kruha. Glej, človek gara in kdo si ti, da mu lahko dirigiraš kaj bo on z denarjem. Denar je njegov, lahko ga vrže v WC, če želi. Njegov je. In moje mnenje je, da še posebej, glede na to koliko je on delal, si skrajno nesramna, da ga oviraš in mečeš polena pod noge. Tole je čisto nagajanje, Slovenska fovšarija in hudobija. Kak obisk terapevta priporočam. Glej, pojdi v trgovino, in kupi karkoli za sebe. Njega pusti na miru.

Kaj bo tebe manj, če ima on avto????? Sanje mu boš uničila.

Sam sem si avto kupil v prvem letniku faksa – ni mi žal. Kako bo pa punco peljal ven? Šel na morje? Smučat?

Delal, garal je z ciljem sigurno. Zdaj je dosegel cilj, nov avto. Ocitno si ga zeli ze nekaj let, ce skrbno dela in hrani. Ne mu ubit sanje. Naj zanje sadove svojega truda. Ali pa ga razvajaj pa mu ti prinesi vse v rit , tudi nov avto!

Seveda si naj kupj.Moj sin 19 let,si he prav tako z svojimi prihranki kupil letos že drugi nov motor,pa tudi avto letos ko se je vpisal na policijsko šolo.Zakaj bi mu branil res ne vem.Samo da vozi po pameti in je to to.l.p

Pri nas nismo komplicirali. Sem mu kar jaz kupil avto in sicer model, o katerem je sanjal že celo otroštvo in je od malega zbiral modelčke.

Je pa res, da večji del časa čepi parkiran na dvorišču. Zelo malo kilometrov prevozi.

Vas sin ima vrednote delavnosti,varcevanja za katere ste zasluzni vi.Podprite ga se tokrat.

Mladina ne bi delala niti studensko,niti si kaj prihranila.samo gledajo kje se od starsev kaj pade.

So svetle izjeme.Redke.

Bodi vesela,da si ga bo kupil sam in da ne molze tebe kot je med mladimi to moderno. Se najdejo cvetke,ki poležavajo in ti celo zabrusijo,da pravi starši otrokom kupijo avto in stanovanje.

kaj vas briga kaj bo on z denarjem?Saj si ga je sam prisluzil..jaz ne razumem takih starsev..pusti ga zivet pa naj zapravi denar kak hoce

raje sinu po lastnih močeh pomagaj in mu prispevaj kak evro pri nakupu.

Podpiram ga naj si kupi, sicer pa jaz na njegovem mestu nebi nikogar spraseval oz. se o tem pogovarjal, ker bi sel pa kupil, sej je moj dnar.

Fant si je denar posteno zasluzil, kot mati si mu dala predlog, ampak, ce so to njegove zelje in sanje, ga samo podpri

Odgovor na objavo uporabnika
MIha, 03.11.2023 ob 18:45

Sin je star 19 let in je v 1. letniku faksa. Skozi celotno srednjo šolo je med vsakimi poletnimi počitnicami, po 2 meseca opravljal študentska dela in tudi že vrsto let, ob popoldnevih hodi pomagat, k sosedu, ki ima s.p. . Sedaj si je umislil, da bi ves prihranjen denar, namenil za nakup novega avta. Trdi, da bo vse stroške kril sam. Sam mislim, da avta ne rabi, saj smo v Ljubljani in ima do faksa direkt avtobusno linijo in na splošno mislim, da bi avto bolj, kot ne stal doma. Kakšna so vaša mnenja?

LP

Njegov denar, njegova odlocitev. Enx bo itak sam dojel da je avto samo strosek in ga nimas ce ni res nuja…

Seveda rabi avto, življenje ni samo faks.

Sam sem star 19 let avto imam svoj ze eno Leto delam cele dneve in imam ze 40.000 svojega premozenja tko da mislm da NC posebnga

kaj pa študira. 2. to da lahko k sosedu hodi delat in zasluži je velik privilegi.  da iam to možnost.  če bi jaz bil njegov ata bi tko rekel.  ko boš imel črni pas v judu, se boš 30 dvignil na štangi,   in dvignil 110kg na benč 10x. pa  ti jaz kupim pofukan avto.  odvisno kaj dela pri sosedu, kaj študira.   raje ga nauči da so vse babe kurbe. da aj raje špara denar. raje ga nauči kako je z ženskami. da bo vedel resnico.  rajem u nehaj floskule prodajat o lj.  če hodi na družboslovje levičarsko fakulteto, pa če ti niamš močnih vez nekje, mu raje povej iskreno, da naj gre  raje v tehničen faks, ali pa sploh v poklic.  da si odpre svoje podjetje.  nehaj lagat razvajen ati.  če si dost dober za njegovo mamico, še ne pomeni da bo on takšen, dost dober za njegovo punco.  pošli gan a olipisk odvigovanje utezi.  pa avto mu ti posodi ko ga rabi. kaki atek pa si ti.  mogoče bi morala pri vas mamica red naredit, ko zgleda da ona odloča o  vsem.

Mislim,da te to en kurc briga.

google

New Report

Close