Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sinovo dekle z nami na morju

Sinovo dekle z nami na morju


pri 18 gre najstništvo že h koncu…polnoletnost je le polnoletnost…
mlade začne metati večinoma v srednji soli,ko dobijo novo druzbo,no pa še to ne vse.
[/quote]

Možgani pri človeku dozorijo pri cca 25 letih, do takrat pa smo sužnji hormonov in impulzov, z izjemo pridnih bubic, očitno.
Midva s partnerjem sva že stara in sivolasa (no, jaz se barvam), pa hočeva na dopustu uživati po svoje, seksati sredi dneva tri ure skupaj, spati, dokler se ne zbudiva, magari do dvanajstih, če se nama ne ljubi kuhati, ne kuhava, če se nama sprdne popoldne spat, greva spat … itd itd, da ne grem preveč v podrobnosti.
Žalostno, če dva mlada nimata takih želja. Tako blizu si pa mi z otroki vseeno nismo, da bi rekla, pejte zdej ven za tri ure, midva bi namreč zdajle rada divje seksala v dnevni sobi. Da ne govorim o tem, kako za vikend paše zadremat za pol ure in potem akcija.


kak karakter?
pri nekem normalnem psihološkem razvoju se predvideva, da bi si naj človek pri 18 letih želel toliko samostojnosti, da ne bi več visel non stop poleg staršev.

tukaj je predvsem mišljeno preživljanje prostega časa, dopusta…
tisti, ki si pri 18 niso sposobni organizirat dopust drugače, kot s starši, so na slabi poti glede trganja popkovine in tako naprej.
[/quote]

Se strinjam, gre za prehod v odraslost, ne glede na to, kaj takrat počneš, žuraš ali si pri 22-ih starš. Fajn je, da si določene stvari, in želiš in si jih sposoben izvest, brez staršev.


kak karakter?
pri nekem normalnem psihološkem razvoju se predvideva, da bi si naj človek pri 18 letih želel toliko samostojnosti, da ne bi več visel non stop poleg staršev.

tukaj je predvsem mišljeno preživljanje prostega časa, dopusta…
tisti, ki si pri 18 niso sposobni organizirat dopust drugače, kot s starši, so na slabi poti glede trganja popkovine in tako naprej.
[/quote]od karakterja je odvisno če si žurer.


kak karakter?
pri nekem normalnem psihološkem razvoju se predvideva, da bi si naj človek pri 18 letih želel toliko samostojnosti, da ne bi več visel non stop poleg staršev.

tukaj je predvsem mišljeno preživljanje prostega časa, dopusta…
tisti, ki si pri 18 niso sposobni organizirat dopust drugače, kot s starši, so na slabi poti glede trganja popkovine in tako naprej.
[/quote]
pa saj iti na dopust z starši ne pomeni non stop viseti z njimi.
koliko jih gre.sploh tistih,ki imajo apartmaje na morju

Men so pa zanimivi moški, ki se za take punce odločijo, ker so ponavadi delavni. No vsakemu svoje, bo pa pač delal še namesto nje in se hodil gret zvečer, tudi to zna biti prijetno, vsak ima svoje veselje 🙂

Jaz drugače ne bi ne kuhal, ne pomival za njo, napisal bi listek in čakal, da se kaj premakne, skuhal pa bi samo za 3!

Krasna ozkusnja za sina. Nic se ne pritozuj sinu da ona kaj…in to pa ono ne…

Kot si napisala naredi to sin namest nje…bo ze sam ugotovil…da on skos pomiva in pospravlja za njo…da tako pac ne gre…ali ji bo sam rekel naj mu pomaga pripraviti, pospraviti…
Ce mu se takrat ne bo pomagala, bo sam videl da to ni za nikamor…

Naj sam ugotovi, drugace bos kriva ti za njun razhod

Se nebi strinjal in ti napišem svojo izkušnjo. Sem v zrelih 20 letih in še vedno hodim s starši skupaj na dopust. Kar pomeni da oni meni in partnerici ne financirajo dopusta, tu noter je zajeto da se vsa hrana deli na pol vsa pijača se deli na pol hotele in prenočišče si krijeva sama in enako je z prevozi gre vse na toliko delov kolikor nas je v družbi. In tu se ne gleda da gremo z družino amapk smo kot nekaka družba pač mešana in kaj pol. Še preden gremo in se dogovorimo kam bomo šli in kaj bomo obiskali si ogledali kako bodo dnevi potekali ponavadi gremo na kakšen malo bolj obsežen izlet kjer je kar precej natrpan urnik dejansko si greš na dopust nekaj ogledat ne pa da ležiš v apartmaju cele dni ali kje v campu. Res da je kar se tiče same cene ko črto potegneš takšnega dopusta je kar precej velika zaradi vstopnin v muzeje itd… Kar se pa tiče hrane ja enkrat na dan greš kaj ven pojest ostalo pa se pa že kaj najde. Torej še preden se naredi celoten plan vsak pove svoje želje in kaj bi želel počet torej se znamo prilagodit in smo složni med sabo. Kaj pa kdo dela zvečer pa je ponavadi od vsakega posameznika odvisno. Ali se pridružiš skupni animaciji ali pa greš nekam zase in vsi smo srečni ker se razumemo in tudi sam imam zelo dobre odnose z samo familijo to je vsi kateri se udeležijo saj drugih sploh ne povabimo zraven in to je to enostavno. Zakaj se pa odločam/ odločava z partnerico da greva v takšno varianto grema tudi z njenimi če nas seveda povabita zakaj ne amapk se že v startu zmenimo če ne drugače najin del samam pokrijeva in nisva nobenemu v breme. Vrjetno ker sva bila tudi tako vzgojena saj oba že od malih nog sva potovala z familijami po celem svetu in sva navajena da se moreš tudi zna prilagajat ter če pride do takšnih počitnic v apartamjih, da je potrebno pomagat in nama je to obema samoomevno tudi sedaj ko sva kot par skupaj. Zase pa si vedno vzameva še kakšen dopusti izven sezone in greva v kakšne trope in čisto sama pač uživava.

Kar želim napisat zakaj se sploh odločiva da greva skupaj nadopust s svojimi starši in zakaj so oni vseseli in naju tudi vedno povabijo zraven in seveda tudi midva lahko odločava o pomembnih odločitvah kaj se bo delalo in kdaj ter kako, ker drugače med letom se zaradi različnih služb izjemno malo vidimo tudi med vikendih zelo po redko in je dejansko edi čas ki smo lahko malo skupaj ti dopusti…

Tako da jaz sem še vseeno tega mnenja da kakor te od malega starši navadijo tako je potem tudi odraz tebe kako se obnašaš. Imam pa veliko prijateljev ter znancev ki tega nemorejo storiti zakaj ker niso vajeni drug drugega in zaradi slabih odnosov z starši že v mlajših letih in v letih pubertete pač enostavno ne gredo skupaj, zakaj pa ne ker jih v preteklosti niso zraven vzeli na tako dolge dopuste in dali neke možnosti da tudi sami sodelujejo pri določenih željah in odločitvah in seveda da se tudi starši ravnanjo po njihovih željah torej enostavno se moremo naučiti prilagajat sočloveku. Res da se tudi pri nas zgodijo kakšna nesoglasja ampak smo toliko fer da si tudi povemo in na koncu vedno pridemo do nekega skupnega kompromisa… Če pa nebi prišlo do njega pa vrjetno nebi se več tega tudi šel/šla z njimi in bi bila zadeva rešena in zaključena.

Škoda, da je Hitchock že umrl, tole bi bilo dobro izhodišče za psihološki triler.

Ce kdo gleda mene na dopustu si bo mislil isto. Tale se ne pritakne nicesar. Zakaj ne? Doma sem skoraj 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sama za vse in za 3 otroke. Moz prihaja domov okoli 18.00 ko je ze vecina gospodinjskih del zakljucenih. Pitem ponavadi se malo podruzimo povecerjamo in ze gremo spat midva pa se malo pocartat.
Na dopustu zato ne delam nic. Dela skoraj vse moz. To potem pomebi tudi da gremo 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ven jest 😀 Moji tasci se je enkrat skoraj zmesalo ko je to videla. Zato je sla na dopust z nami prvic zadnjic in nikoli vec.
Jaz na tvojem mestu bi rekla da je pospravljanje njuno, se umaknila in naj zrihtata kako vesta in znata. Ce bo sin sam bo pac sam. Mogoce mu ga bo pa ona potem dobro potegnila in se bo splacalo.

Copato sta vzgojila. Sam spet je to doma videl. Ja potegnila da ga drži na špagici.

Verzija 1:Tamalga pa mamo naj fotr dam poslje, potem pa naj dobr spedena tamlado, ker jo sin ocitno ne zna.
Verzija 2: Tamalga domov sterat, fotr, tamlada, pa tastara pa u troje cel dopust, da atu testisi odpadejo, da imajo vsaj nekaj od dopusta.
Tamal bo pa doma itak PS4 igral in ne bo nic pogresal. Simple

Saj si bo tamlada sama poiskala .
Saj so na morju.

Spoštovani,
povsem razumem napisano in se hkrati strinjam, da je vaš dopust namenjen počitku ion da za večino zadev poskrbi mož, Odlično. Do sem vse fantastično.
Zdaj pa mi prosim razložite še, v kakšnem obsegu vaše delo opravlja ena 18 letna smrklja? Verjetno vsak dan vzgaja svoje otroke, skrbi za moža, pospravlja kuha … halooo, stara je 18 let?

Glede avtorice pa sledeče: razumem kaj pričakujete, razumem pa tudi dekle, da ne dela nič. Saj ji ni treba. Jaz osebno tega sicer ne bi nikoli naredil, bi pač pomagal po svojih močeh, če sem že nekam povabljen. Je pa takšna siruacija glede tega dekleta, vsaj zame, alarm za vašega sina. Se bo pač moral odločit, kako naprej. Danes mu je to verjetno 10 skrb, ko bo šlo bolj za res, če kdaj zaživita skupaj, zna biti težava.

Prvi del je namenjen “žena možu”, se opravičujem, ker nisem označil.

Dokler sam ne skapira.

Joojooj mamice kako pljuvate po punci od sina, pri 18ih ji pa res ni treba vsega delat, celo če je bila gostja pri vas. Kako ste žleht kao ja, bo že videl čez čas pa bosta šla narazen,… Kaj pa je delal vaš sin medtem? A ga je mamica naučila pospraviti za sabo ali mu v posteljo nosi zajtrk in ji gre na zivce NJEGOVA punca?😂 Nikoli nebi šla s taščo na morje, pa se drugače razumeva tako da sinu samo svetujte naj naslednje leto raje gresta na dopust sama😂 pa, konec koncev to sploh ni dopust če greš v apartma pa cele dneve kuhaš pa pospravljaš🤷

A ti si ena od ta res tečnih?
Ali si ena ki jo nobeden noče in si zafustrirana?
Ali si tista ki se gre seksat in poten pride dimov s polno lulo semena in čaka da jo fant oralno zadivolji?

Kakšne bedaste pišete eni…kot da ste pri 18-ih vse delali in ste vse znali…

Avtorica, tebe pa vprašam : si se vsedla za mizo s sinom in njegovo in ste se pogovorili, preden ste šli na dopust, KAJ BO KDO DELAL in kakšne so naloge?

NISI.
Torej, kaj bi zdaj hudiča rada?

Če si zdaj tako pametna in opravljaš po forumu, bi bila pa še prej pametna.
Pa nisi bila.

Torej CVEK zate!

Zdaj pa bodi tiho in pojej svojo župo, ki si jo sama skuhala!
Preden se kam gre in preden se stvari začnejo, se povejo pravila, ki se jih potem ljudje držijo.
Ker pravil ni bilo, potem se tudi nimaš kaj pritoževat.

AMEN!

tudi jaz poznam eno tako ki živi pri starših. vse ji prinesejo k riti. noro!
ampak moški so navdušeni nad takimi lenuhinjami!!!! Samo da zna dat noge narazen vsak dan… to pa ni problem, ker najbrž ni nič utrujena, če starša skrbita zanjo od rojstva do 50 leta..Mene bolj zanima kaj bo ko staršev ne bo več.

Si bo že znala pomagat.
Sicer sta pa starša kriva, da imata invalida pri hiši…

… z fotram in matko na morje, da pa se bejbo s skup s tastarimi vlece je pa loozer na m3.
Raj grem v gmajno za savo kampirat kot pa da bi pr teh letih bejbo s tastarimi na morje vlacu…. bruka svetska.

Popolnoma vas razumem. Od 18 letnega dekleta tudi jaz pricakujem, da kaj postori, saj je niste povabili na all inclusive. Ce je dovolj zrela za vezo je tudi za najbolj osnovna opravila.
Dobra stran storije je, da je sin videl,kaj ga caka…Ali pa ne, odvisno od njegove tolerance.
Za naprej pa nasvet: pojdita z mozem sama na tezko pricakovan in zasluzen dopust. Vsaj do vnukov.Jaz imam kar nekaj takih dopustov za sabo in je dolgo trajalo, da sem uvidela, da to enostavno ne stima.
Pa vse lepo.

Sine etak vidi samo pizdovje. Rajši mu razložita da bo copata če bo nadaljeval.

ja predsednik vlade bo ratal kot šarc

No mislim da s tem ravnanjem ni prav nic narobe. Vsi smo bili stari 18 in zaljubljeni. Navse zadnje jo je vrjetno povabil sin in ce se v gosteh nebos ravno pospravlala. Jaz razumem kaj te moti pri njej ampak taki so danasnji pari…. vas sin je pa bolj kot ne copata, ce vse namesto nje naredi in ne naredita skupaj.
Tako da ni nic hudega, bolj na chill vse skupaj vzeti pa bo vse dobro 🙂

New Report

Close