Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Skok čez plot kot potreba

Skok čez plot kot potreba

ocitno je tud tebe zmotilo isto kot mene … mislis, da kje to v praksi fukcionira? …
dragi, danes pa ne grem s frendicami na babji vecer, pac pa grem z njim, saj ves, on me zna tako zadovoljit ;))))
meglo prodajamo ???

Marko napisal:

> Hmmm, če je dogovor, potem to za mene ni skok čez plot, ampak
> nekaj takega kot če bi šel s kolegi na fuzbal.

Tudi meni ni jasno, kako se lahko dogovoriš s partnerjem da greš z nekom drugim razen, če ne čutiš do njega ničesar???
Pa bosta potem na istem oziroma bosta s tem nadaljevala, pač enkrat eden, enkrat drugi, potem parček….pa je to tudi ljubezen? Mogoče, za nekatere.
Kjer je ljubezen, je ljubosumje, ne verjamem, da gre brez tega. Vsaj pri meni ne. Ljudje smo pa res različni, še dobr.

Če ne gre in ne gre in ne gre kljub vsemu trudu, potem spokaš, če imaš jajca. Dokler ljubiš ne greš….

tudi tebi lep pozdrav samo jaz nisem zakonska posvetovalnica.
to vprašaj koga drugega al pa ta tvoj post kam drugam napiši ne pa meni!
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)))

jaz še nikoli nisem skakal čez plot od sex. potrebe.
ponavadi je to bilo ko smo kradli jabolka pa hruške sam kolikor se spomnim ni bilo nikjer nobenga plota. al sm pa jest malo zaostao pa me ni zato zgazilo?:))

Sva že dva.

Backa, ti nis Dolenjka!

KIR napisal:

> Backa, ti nis Dolenjka!

Ljubi, kako pa rečejo tebi tam kjer živiš?

A ti veš?!? Ja, točno tako, ker iz tam izhajam! Kaj še vse veš in kako? Tud 7 si ne znam razložit

KIR napisal:

> A ti veš?!? Ja, točno tako, ker iz tam izhajam! Kaj še vse veš
> in kako? Tud 7 si ne znam razložit

Ja, KIR, a nisem zadela tvojega kraja??? O tebi vem vse najlepše, vse, kar si mi kdaj napisal (no, okej, Rubyka (le kje je?) mi je vrgla kamen iz srca, ko te je vprašala zradi hlačk, uf) in toliko številk se je nabralo:
1. starost
2. velikost
3. teža
4. debelina
5. dolžina
6. kdaj si prvič
7. številka tvoje nogice
a je še kej???

Povej mi, povej mi prosim tudi ti, KAKO bi vedel da sem jaz po tel.???

Kraj si zadela, samo ne izhajam od tam.
Zakaj pa jaz ne vem vseh teh številk?

Kako bi vedel? Nekaj bi morala napisat kar bi ti diktiral jaz, nihče drug pa tudi ne more bit registriran kot moja backa, ne?

Super, KIR, sem vedla, da si glavca!!

Ha ha.
Kaj pa tvoje druge št?
Moram ti povedat: zadnjič (milim v petek) je POP snemala v tvojem kraju neko oddajo. Jaz oči na peclje in čakam, a backe nikjer! SMRK

Boš odgovorila? Če nočeš, ni treba

KIR napisal:

> Boš odgovorila? Če nočeš, ni treba

Ja, ljubi odgovarjam, a moram odit. Ne, ni me blo tam zraven….škoda, ne de?
Poljubčkov miljon, zate mojj KIR

Mislil sem na ostali 2(?) številki. Adijo princeska mojih sanj!

zdravo, ja, verjamem, da včasih pišem površno in zamegljeno. pač partnerju poveš, da te ne privlači, da ti je v sexu dolgčas, ko ga že toliko prosiš, da dajta kako drugač, kaj novega, karkoli in če se ne strinja, mu pač navržeš, da te privlačijo drugi in da razmišljaš v tej smeri, torej sex za spremembo, torej z drugim. seveda tega v praksi ni, ampak fer bi pa blo, partnerju namreč povedat, ne pa se sprenevedat in potem varat in izdajat, razočarat. danes, nevezana, kumot tako razmišljam, seveda je vprašanje, kako razmišljajo poročeni. ampak toliko, ničkoliko je zgodb, da poročeni stradajo, da ženska, mlada, recimo nekej čez 30 reče ‘vse imam, samo kura* mi manjka, mož noče, ne zna, se ne posveti,…’. kaj zdaj? seveda tudi moški jamrajo in stradajo, se mi zdi, da je tega kar nekaj. zdaj mi pa ti povej v taki situaciji, kaj naredit?

točno tako, dokler ljubiš, ne greš. a lahko ljubiš in ne dobiš vrnjeno ali zelo malo. kaj pa potem? ko pa so ljudje poročeni, je pa skoraj nemogoče kar jit, torej je lažje – trpet? sej ni lahko vse tole skup, itak sem prezelena, da bi jaz kaj in komu solila. ja, ni enostavno. sem imela fanta 3 leta, ki je imel zelo rad nogomet, pa tv, pa računalnik, do mene pa vse na hitr, na hojladri. kolikokrat sem ga prosila, da bi mal več časa, mal več higiene z njegove strani, ni blo posluha, ne pa ne. češ, kaj težiš. pa sva šparala denar, kupovala materiale, skupej živela, sveto mu je blo, da bova skupej za zmerej. nisem mogla več prenašat tega, da sem ob razvitem moškem nepotešena (jebi ga, ne morem proti naravi) in ignorirana. ko sem pa po nešteto prošnjah, začetih in nikoli nadaljevanih pogovorih, šla z drugim (takrat je ljubezen v meni usahnila dokončno, pred tem sva pa prakticirala sex nekako enkrat mesečno in to pri 22, 23 letih!!!), je razbil moje slike, uničil nekaj mojih stvari. ne vem, kaj si je predstavljal. da bom tako nadaljevala svoje življenje, ob moškem, ki me ne zadovolji, ki si niti ne potrudi načeti in poslušati en pogovor z mano, partnerko. sedanjemu fantu sem to povedala in tudi to, da če mi bo dolgčas, če me bo ignoriral, da me bo privlačil drugi in da mu bom to povedala, enako pričakujem od njega. kakorkoli, sem se naučila, da ne mislim stradat zato, ker sem vezana. to mi pripada in partner je menda tudi zato, da se pogovori, skuša rešiti stvari s tabo. in verjamem, da se takole, s pogovorm, naporom, da veliko rešit. pa brez zamere.

***fantu sem to povedala in tudi to, da če mi bo dolgčas, če me bo ignoriral, da me bo privlačil drugi in da mu bom to povedala***

Ne vem, če se je o tem potrebno ravno pogovorit. Meni je to samoumevno. To se mi zdi preveč podobno “grožnji”, kar lahko prinse kontra učinek. Misliš, da se ti bo zato, ker si ga opozorila kaj več posvečal? Dvomim. Pravim pa, da verjetno v vsakem odnosu kdaj kdo začne kaj pogrešat. Se pač takrat pogovori, pove želje in mora it dalje. Če ne, pač ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Aviv,

če se prav spomnim sem eno tvojo izpoved prebrala (predvidevam, da gre za iste zadeve?) in se še vedno strinjam z mnenjem od takrat.
A človek nikoli ne ve, kaj ga čaka, ne de, (ti sam mene vpraš, pa nisem več tolk zelena, ha ha) Življenje ni hec, je pa lepše, če se smejimo in se imamo radi. Predvsem sami sebe.

New Report

Close