Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Skok čez plot kot potreba

Skok čez plot kot potreba

Če sta partnerja razvodjena v mesecu dni skoraj cel mesec, in se to ponavlja znova in znova (zaradi obsega dela,tujina), kaj storiti?
Kajti tisti čas, ko sta res skupaj, se pač preveč pogovarjata, in potem pridečas za novi odhod, in sex postane samo rutina. Ali je skok čez plot opravičen.

…. jaz ne bi bila rada z nekom, ki bi mislil, da je skok čez plot v tem primeru opravičljiv.
meni se tako mišljenje gravža.
raje bi se potrudila, da bi se razmere spremenile in bi bila s partnerjem več skupaj.
Ne, skok čez plot ni opravičljiv v nobenem primeru in bi bil v tem primeru skrajno egoistično dejanje.

Treba se pogovarjat in dogovarjat, če zveza ne gre naprej, je pač treba it narazen. Nikakor pa ne skakat čez plot.

to je moje mnenje
lp

***Ali je skok čez plot opravičen***

Mislim, kakšno vprašanje. Čakaj, da pogledam v pravilnik… Ah ja, ne obstaja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

sej mi je tezko priznat ;)))) ampak … ne vem, kaj zelis vprasat
Kaksen nasvet hoces? Da ti damo zegen, da zacnes cez planke gledat? na to itak noben ne caka ;)))

Sicer pa je skok cez plot itak zmer potreba. Potreba po neznosti, drugacni spolnosti, pogovoru, obcutku, da te nekdo sprejema, takega kot si.
Kako je fajn, ko spet ugotovis, da se z nekom lahko menis tud samo na pol, ker on tako al tako vse tvoje nedokoncane misli dokonca ;))))

Se že zdaj vidita premalo in je sex rutina ti pa razmišljaš o skoku čez plot ??? Mislim, da odgovor že poznaš.

No, pa še jaz malo. Vsi posvečeni tukaj gor vejo, da imam fanta v tujini in da se ne vidiva tudi po 5 mesecev, seveda vmes varanja ni (jaz mu povsem verjamem, sama sem pa zvesta). In tudi se že ve, da sem zelo svobodna in realna, jaz pravim, bolje preprečit, kot zdravit. Pa tud poredna sem (če ne verjamete, pa KIR-a vprašte).

V tvojem primeru skok čez plot? Zakaj pa ne! Ampak! Zakaj bi to šlo mimo partnerja? Vse dopuščam, ampak vse z dogovorom partnerja, če se strinja, pol ni težav (sicer se v tem primeru človek vpraša, kaj te potem še veže na partnerja, ker je ravno zvestoba in intimnost DVEH ena od stvari, ki opredeljuje zvezo dveh), če se pa ne strinja, ja potem pa ni velik treba ugibat.
Če ga prevaraš brez vednosti (pa itak prej kot ne se razve), ga prizadaneš (ampak, a je to smisel ljubezni do drugega). ČE pa je sex rutinski, ja potem se pa pogovorit in ukrepat in če je stvar toliko na koncu moči, potem zadevo prekinit in se ne mučit, tko se pa oba mučita itd.
To je moj in samo moj pogled, ne vem, če sem ti dala kakšno idejo. Moje načelo je, da bodi vedno pošten, rajši se udari po glavi, kot da bi ti nekoga. Ampak tako razmišljam in delujem jaz. Sicer pa vsak po svoje.

Verjamem, da je skok čez plot lahko potreba, a vprašat se, kako bo, bi na to reagiral partner. Mislim, da ni vredno nikogar prizadet. No, spet jih bom slišala od koga.

zakaj pa v tvojem primeru ni tako?
sam veš kaj jest sem se tebe čisto drugače predstavljal-
kot eno ubogo punco , neprivlačno itd, pa si čisto drugačna očitno

najprej lep pozdrav.imam še jaz eno vprašanje.z možem se zelo dobro razumeva.z občasnimi težavami ampak načeloma je ok.spolno življenje je super,ampak mene spolno privlači drug moški.ta tip je možev naj prijatelj.njegova žena pa moja prijateljica.privlačnost je obojestranska.kaj naj storim.naj se podam v nevarne vode ali naj raje opustim vse skupaj

aviv, tle pa mi nekaj ne klapa. Kako ti misls, skok cez plot z dogovorom partnerja? Cist konkretno mi povej, kako bi to blo izvedljivo. Res ne morem razumet ;((((

Raje opusti te ideje , sploh, če ste prijatelji! Ni vredno!
To je pač samo moje mnenje……

Acjom, nekaj me muči: Si bila slučajno ti včeraj na A kanalu?

hahahah….ne, nisem bila jaz! Od kod ti ta ideja?

Čisto sam ime, pa tvoja mladostna razigranost, nič druzga

Ojoj,,,,KIR; ti si pa prav posrečen…..hahaha…..”mladostna razigranost”…..Dobiš kar cmok na lička! :)))

Raje bi ga na usta, še boljš kam drugam… ops

aha…..verjamem…..Samo je treba paziti, ker so sedaj v zimskem času prehladi, pa se lahko tvoj tam doli prehladi…..:))

V ustih je tako lepo toplo, gladko in vlažno, posebno če bi ti not spustu

Če uživaš ananasov kompot…..ok….Če pa spiješ veliko pira, potem pa ne! hahaha

Saj vendar ne bi okušala, sam dol popapcala… to so čiste beljakovine!
Men pa ni nič grrr že čenska dol poje, sam ko se potem poljubljam, si mora najprej ustka oprat, hahaha

hahaha….bom rajši kar nehala…..da me ne boš posilil….hahaha

Saj sem te že! Nis nič čutila?

joj….to je blo to? :))

A je prišlo? In tud stiskala kaj, je tak lušt občutek!

***V tvojem primeru skok čez plot? Zakaj pa ne! Ampak! Zakaj bi to šlo mimo partnerja? Vse dopuščam, ampak vse z dogovorom partnerja, če se strinja, pol ni težav***

Hmmm, če je dogovor, potem to za mene ni skok čez plot, ampak nekaj takega kot če bi šel s kolegi na fuzbal.
Vendar pa, če bi mene moja vprašala ali se strinjam da “skače” še po drugih, je isto kot bi mi rekla, da ji nisem dovolj, da pač rabi od časa do časa drugega tiča. Ne vem koliko ljudi pa pričakuje pozitiven dogovor, 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}? Kaj iz tega sledi se ve, zato ne vem, če se veliko ljudi loteva teh dogovorov. Je pa ja lažje na skrivaj-pa ne da to zagovajam, saj s tem težave samo preložijo (redko izginejo brez posledic).

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close