Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skoraj nikoli mu ni do seksa, do mene se obnaša drugače

Skoraj nikoli mu ni do seksa, do mene se obnaša drugače

S partnerjem sva skupaj priblužno tri leta, od tega dve leti živiva skupaj. Oba sva še mlada, na polovici svojih dvajsetih. Fanta imam zelo rada, ampak ne vem če bom zmogla tako živeti naprej.

Problem je v tem, da mu skoraj nikoli ni do seksa. Opazila sem tudi, da se obnaša drugače, kot se je včasih. Prav nič ni pozoren do mene, se ne trudi za zvezo in si ne vzame velikokrat časa zame. Zavedam se, da v zvezi vsak potrebuje svoj prostor in čas zase, ampak če preživiva dve uri v tednu skupaj, to za mene ni dovolj. Ne daje mi občutka, da si me želi ali pa da mu zveza kaj pomeni. Seveda, ko ga o tem vpraša mi reče da ni tako, ampak da se ne more njegovo življenje vrtet okoli mene in da je normalno da ne seksaš več toliko ko si z nekom dlje časa v zvezi, da je njemu čisto okej tako kot je in da je samo vesel da me ima, ampak tega ne pokaže. Ja, se zavedam, včasih pa bi bilo lepo, da bi se malo potrudil, me objel ali poljubil sredi dneva, ne samo za lahko noč, ali pa da bi nakazal da mu je do seksa. Saj sva vendar še mlada, pri 25 se meni ne zdi, da je normlano seksati samo 3-4 krat na mesec.

Sprašujem se, ali še ima smisel, da v tem vztrajam in upam, da bo boljše, da bo tako kot je bilo, da bo se mu želja po seksu vrnila in bo pokazal interes za mene, ali ne in bo vedno samo slabče.

Trebušon je lejdik. Pa še mlada si dost.

Odgovor na objavo uporabnika
obupana318, 30.11.2021 ob 11:28

S partnerjem sva skupaj priblužno tri leta, od tega dve leti živiva skupaj. Oba sva še mlada, na polovici svojih dvajsetih. Fanta imam zelo rada, ampak ne vem če bom zmogla tako živeti naprej.

Problem je v tem, da mu skoraj nikoli ni do seksa. Opazila sem tudi, da se obnaša drugače, kot se je včasih. Prav nič ni pozoren do mene, se ne trudi za zvezo in si ne vzame velikokrat časa zame. Zavedam se, da v zvezi vsak potrebuje svoj prostor in čas zase, ampak če preživiva dve uri v tednu skupaj, to za mene ni dovolj. Ne daje mi občutka, da si me želi ali pa da mu zveza kaj pomeni. Seveda, ko ga o tem vpraša mi reče da ni tako, ampak da se ne more njegovo življenje vrtet okoli mene in da je normalno da ne seksaš več toliko ko si z nekom dlje časa v zvezi, da je njemu čisto okej tako kot je in da je samo vesel da me ima, ampak tega ne pokaže. Ja, se zavedam, včasih pa bi bilo lepo, da bi se malo potrudil, me objel ali poljubil sredi dneva, ne samo za lahko noč, ali pa da bi nakazal da mu je do seksa. Saj sva vendar še mlada, pri 25 se meni ne zdi, da je normlano seksati samo 3-4 krat na mesec.

Sprašujem se, ali še ima smisel, da v tem vztrajam in upam, da bo boljše, da bo tako kot je bilo, da bo se mu želja po seksu vrnila in bo pokazal interes za mene, ali ne in bo vedno samo slabče.

Včasih pomagajo majhne stvari.

hvala za odrasel in zrel odziv

Tu je ljubezen že izzvenela! Pojdi novim zmagam naproti ,deklica! Srečno!

Nema moje nema moje, MOJE merimičke

Neda ona neda ona, da joj ližem………

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Perverznjaki perverzni…

Ličke, ne.

Kaj ste pa mislili?

 

 

 

 

Najkasneje takrat ko si ležala na plaži in so te prostovoljci Greenpeaca začeli riniti proti morju, bi morala pomisliti, da je čas za hujšanje. Zdaj je prepozno, našel si je drugo, lepo, suho, športno in mu ni, da bi se spravil na zavaljeno pujso.

Ima pač nizek libido ali pa preveč gleda xxx filme. Če ti to ne ustreza si boš morala najti drugega.

ej, premlada si, da bi se ukvarjala z impotentnim tipom pri dvajsetih. trikrat na mesec?

moj mož je star 45 pa bi še vedno 3krat na dan, če bi se meni dalo….

imaš kup boljših. čas je, da prekineš tole

odvisno kaj pričakuješ od življenja. Če nameravaš ustvariti družino, verjemi, da ti bo omenjena količina seksa kmalu čez glavo. Če pa misliš naslednjih 10 let samo uživat, potem si pa najdi bolj poskočnega tipa.

A se sam meni zdi, da so si vse te zgodbe podobne ena drugi?

Daj predlog za razhod, očitno sam ne zbere dovolj poguma, ker si mogoče preveč “lepljiva” in “obešalna” in ne veš, da soodvisniški partnerski odnos ni zdrav, kjer se 1 ali celo oba slabo počutita v odnosu, pa kljub temu vztrajata. Čas je za spremembe – to je prekinitev partnerstva, ki je že zdavnaj zašel v slepo ulico.

Tole se pa na dolgi rok ne bo obneslo.

Spolnost v zvezi je zelo pomembna. V kolikor njemu ni do tega ( morda ima majhen libido ), se bo to z leti samo se poslabsevalo.

Moj nasvet : kljub temu, da ga imas rada – poisci drugega.

Njegovo življenje se ne more vrteti okoli tebe?? Je pa vesel, da te ima??? Eh, neke ljubezni tu ni, mu je pa komot biti s tabo.

3x na mesec v teh letih ni normalno. Je pa to zgolj moje mnenje. Praviš, da ti nežnost, intima manjka in to popolnoma razumem. Žal, je možnost, da se to samo od sebe popravi minimalna. Poskusi s pogovorom. Pa še enkrat poskusi.
Če ne bo šlo, boš morala iti naprej. Ni enostavno, da pa se. Drži se….

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 30.11.2021 ob 12:11

ej, premlada si, da bi se ukvarjala z impotentnim tipom pri dvajsetih. trikrat na mesec?

moj mož je star 45 pa bi še vedno 3krat na dan, če bi se meni dalo….

imaš kup boljših. čas je, da prekineš tole

S temi besedami si samo potrdila, da si tipična slovenka, ki s partnerjem sexa, ko se ji da. In s tem nato mislite, da moškega držite v šahu, saj bo tu pa tam le dobil.

In potem se čudite če pride do razhoda.

Nehajte že enkrat jemati partnerje kot samoumnevne in predvidljive. Kdaj ste se nazadnje uredile za njega? In ga zapeljale? Ali pa naredile/mu povedale kaj vročega in preizkusile kaj novega? Ne pa samo v večini ležale v postelje in čakale kdaj bo konec. Kdaj ste partnerja vprašale kaj si on želi ali preizkusiti? Kdaj ste ga vprašale kaj mu je všeč oz. ali mu je všeč kar mu počnete?

Sex ni samo sam spolni odnos, lahko trajajo “priprave” cel dan.

Polagam vam na srce, da izkoristite vsak dan trenutek in izpolnite s partnerjem vse vase želje ali fantazije, saj nesreča nikoli ne počiva in kdo pravi da bo partner jutri še tu?

Verjemite, govorim iz izkušenj.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1598, 30.11.2021 ob 20:23

A se sam meni zdi, da so si vse te zgodbe podobne ena drugi?

Verjetno stoji, predvidevam, ista avtorica za njimi. Namesto da bi šla napisat roman, smeti po MON-u. Zapravljen talent 🙁

Ti sam poklič se bova midva kaj zmenila 😀

pišeš da si poročena, torej predvidevam, da sta z možem že kar nekaj  let skupaj.

Namesto, da bi bila srečna, da še moža zmeraj tako privlačiš, ti sexas ko se tebi da. In kako dolgo misliš da bo to šlo?

Pa dvomim da bi mož vsak dan 3x.

Če predvidevamo da je ob sedmih ali osmih v službi, kjer je recimo 8 ali 9 ur, nato še kakšne obveznosti ali pa otroci, pa je ura hitro 9 ali 10 zvečer. In kam bi ti tukaj not spravila 3x na dan sex?

Tako me razjezijo vaša predpostavljanja in jemanje spolnih odnosov kot obvezo. Zato pa izgleda ni zaman rek da gre par delati “domačo nalogo”. Ker je za ženske to očitno pogosto mnenje v njihovih glavah.

Se strinjam s predhodnjo objavo, da nikoli ne veš kaj bo jutri. In kaj bo potem preostalo? Jok in obžalovanje?

Avtorici pa predlagam odkrit pogovor s partnerjem, brez zadržkov.

 

moj komentar je bil namenjen “čekdisou”

Novega si najdi, ki bo pozoren in strasten ter za akcijo vsak 4x na teden.

Brezveze zgubljat cas s takim kot je ta tvoj.

Avtorica, vem, da bo bolelo. Ni več zaljubljen vate, v to sem 100% prepričan. Zakaj? Ker, ko sem bral tvojo objavo, sem v njej videl sebe. Točno do črke tak sem bil sam do ene punce, kot opisuješ. Pa ne upa ti povedat, se izjasnit. Postavi ga pred dejstvo, vprašaj ga in mu pomagaj, da bo lažje dal iz sebe in mu reci v stilu, da ne boš jezna, da bosta pač šla narazen, če te ne ljubi več, pa blabla naprej, tudi če boš potem jokala kot dež nima veze, bolje bo zate. Drugače ti ne bo povedal, verjemi, žal.

Premlada si, da bi najlepša leta zapravila z nekom, ki ti tega ne vrača. Žal ga ljubezen do tebe minila, mu je pa udobno s tabo. Na splošno za fanta, njegovih let, ni normalno da bi želel sexati samo 4x na mesec.

Kaj pa če vse to  kot ženska počneš, pa partnerju še  vedno ni? Ker ima polno glavo družbenih stvari baje?

New Report

Close