Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skrivnost, ki me razžira

Skrivnost, ki me razžira

 

Prosim lepo za nasvete, pa ne za nesramne. Že sama imam dovolj slabo vest.

 

Pred nekaj dnevi je prijateljičin sin potreboval kri. Edini možni darovelec je bil njegov oče. To mi je dalo za misliti, da bi morada končno možu zaupala skrivnost, ki me razžira.

Moj 3 letni sin ni sin mojega moža, samo on tega ne ve. V bistvu tega ne ve nihče. Mož obožuje sina, mene pa nosi po rokah kot princeso. Želela sem mu povedati in nikoli ni bil pravi trenutek in tako je naokoli skoraj 4 leta.

Naj mu povem, da ni sinov oče ali naprej živim v laži in upam, da nikoli ne bo prišla situacijo, ki bo razkrila mojo skrivnost?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Neodločna ženska, 17.01.2023 ob 19:11

 

Prosim lepo za nasvete, pa ne za nesramne. Že sama imam dovolj slabo vest.

 

Pred nekaj dnevi je prijateljičin sin potreboval kri. Edini možni darovelec je bil njegov oče. To mi je dalo za misliti, da bi morada končno možu zaupala skrivnost, ki me razžira.

Moj 3 letni sin ni sin mojega moža, samo on tega ne ve. V bistvu tega ne ve nihče. Mož obožuje sina, mene pa nosi po rokah kot princeso. Želela sem mu povedati in nikoli ni bil pravi trenutek in tako je naokoli skoraj 4 leta.

Naj mu povem, da ni sinov oče ali naprej živim v laži in upam, da nikoli ne bo prišla situacijo, ki bo razkrila mojo skrivnost?

 

 

Slovenke pač…noc novega…baje je vsak 5 od drugega oceta…

Uf mater mislim da mu boš strla srce oz ti ga najbolje poznaš kako bo reagiral

Vse dobro

Odgovor na objavo uporabnika
RAKUN, 17.01.2023 ob 19:12

Slovenke pač…noc novega…baje je vsak 5 od drugega oceta…

Tvojo vprasi kje se je gonila…

Enkrat je tule nekdo pisal, da je od kriminalistke dobil podatek, da je cca 60% kukavicjih otrok.. tudi ce je le polovica tega resnicno, je prevec.. predvsem med porocenimi.. toliko o tem, koliko je zakon vreden, varanja, podtikanja tujih otrok.. to je res najhuj kar zenska lahko moskemu naredi..

Tega enostavno ne razumem. Zlobno. Tvoj moz misli, da ima bioloskega potomca, svojo kri, v resnici ga pa nima. Vprasaj se kako bi bilo tebi (da si ti moski) in da mislis, da imas svojega potomca, v resnici ga pa nimas.

Skrivnost odnesi v grob, me slišiš!?

Včasih je bilo tega ogromno. Kukavičjih otrok. Ženske so skrivaj sexale s tistim, ki so ga imele rade, ne z unim, ki je bil “bolj primeren” za njih, ker je imel več hektarov zemlje, itd…in so se mogle poročit s tem, da se je “spodobilo”.

Takrat, če bi delali dnk teste…

Pa med sorodstvom veliko incesta itd….

Od kdaj je krvodajalec lahko samo ena oseba?

Vsak pameten moški bo preveril, če je otrok resnično njegov, če je zvedel, da ga je partnerica varala. Večina tega ne upa storiti.

A za kri se ti sekiras? Saj pa ni nujno, da sta iste krvne skupine tud ce sta biolosko sin oce. Bolj je problem, ce pride do kaksne odpovedi darovanje organov drug drugemu in potem ju se oba kap, ko izvesta da si nista sin oce.

Bo treba bolji research pred provokacijami narest. Kri da lagko kdorkoli z ustrezno skupino

Kakšna kri neki.

DNK naredi lahko vsak oče, mat, brez vednosti drugega. Otroku vzameš bris sline, ki jo dostavš v epruvetki do najbližjega labaratorija in uela…

Povej čimprej, preden bo otrok vse bolj podoben sosedu, prijatlu …drugmu.

Nikol, ampak res nikol mi neb jasn kako lahko prasičke živite s tem!!!

Ne vem kako lahko živiš s takšno skrivnostjo? To ne more biti nič dobrega. Si se pa spreavila v grozen položaj, pa ne samo zate in moža, tudi za otroka. Si to pomislila. Vidiš kam pripelje laž?

Joj joj joj ženske

sem ženska… ne morem verjet,da so takšni posti resnični… in odkrito povem  moški, ki naletijo na takšne vas ženske se mi smilijo…

vsakemu, ki počne grozne stvari druzgemu, navadno postavim vprašanje kako bi se on počutil v taki situaciji

in tebe vprašam: kako bi se počutilo ti bitje, če bi ti v porodnišnici zamenjali otroka , pazi namerno in zavestno in bi ti 3 leta lagali in ne povedali…

kaj bi ti čutilo ob tem, in kaj bi storilo ti bitje ko bi to izvedelo…

ni nobenega opravičila sploh za taka dejanja in jaz sploh ne najdem besed za vas ženske… sem pa jezna še namesto tvojega moža in otroka, ker jima greniš življenje z nepopravljivo travmo in tudi zato, ker take baburine vse nas ženske spravljate na slab glas.

Sploh ne vem kako je to mogoče,da kaj takega narediš človeku – možu in otroku. Gnilo, podlo,  ni besed… najhujših zame za takšno dejanje…

če je pameten se bo ločil in te tožil … jaz bi te.

 

Ne verjamem, da je kukavičjih otrok kar 60%.  Ampak nekje do max. 5% pa bi jih znalo biti.

Je pa tako, da dandanes ljudje marsičesa ne razumejo in ne poznajo, predvsem ne poznajo Narave, ki sama po sebi pokaže, kdo je čigav.  Narava je poskrbela za čisto naravni “test” očetovstva in to ljudstva, ki še vedno naravo spoštujejo, vedo.

Vsak otrok je ob rojstvu podoben očetu.  Čisto vsak.  Ni nujno, da je izrezan oče, ima pa npr. očetove ustnice, čelo, obliko oči,…  Tudi če se čez nekaj mesecev ali let spremeni in dobiva poteze po materi, je ob rojstvu podoben očetu.  Tako Narava poskrbi za resnico o očetovstvu, v primeru če je novorojenček čisto brez očetovih potez, lahko vsak nepravi oče ve, koliko je ura.  Če boste pomislili na novorojenčke, ki ste jih videli, boste to priznali in razumeli.  Tudi pri mešanju ras se opazi ta fenomen, četudi je barva kože materina.

 

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 17.01.2023 ob 19:27

Tega enostavno ne razumem. Zlobno. Tvoj moz misli, da ima bioloskega potomca, svojo kri, v resnici ga pa nima. Vprasaj se kako bi bilo tebi (da si ti moski) in da mislis, da imas svojega potomca, v resnici ga pa nimas.

Mi smo ugotovili glede na podobnost otroka.

Otrok je postajal z leti vedno bolj oranžen in pegast, kakor njegov prijatelj!

Če ti je “morala končno proradila še pravočasno”, povej svojemu možu sedaj, ko je sin še majhen in star samo 3 leta. Bo za sina manj stresno in psihično razočarajoče, kot če  bi bil npr. že 13 letni najstnik ali pa še starejši odrasel, morda že s svojo družino in svojimi potomci. Da je mama tudi kukavica, ki je očetu podtaknila njega kot kukavičje jajce.

 

Tik pred smrtjo se ti bo pred očmi vrtel tvoj življenski  film – takrat ne boš mogla prositi odpuščanja, ker ne bo dovolj časa, se boš stegnila na svoji vesti z njim, če ga ne boš moralno razrešila prej.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno584, 17.01.2023 ob 20:21

sem ženska… ne morem verjet,da so takšni posti resnični… in odkrito povem  moški, ki naletijo na takšne vas ženske se mi smilijo…

vsakemu, ki počne grozne stvari druzgemu, navadno postavim vprašanje kako bi se on počutil v taki situaciji

in tebe vprašam: kako bi se počutilo ti bitje, če bi ti v porodnišnici zamenjali otroka , pazi namerno in zavestno in bi ti 3 leta lagali in ne povedali…

kaj bi ti čutilo ob tem, in kaj bi storilo ti bitje ko bi to izvedelo…

ni nobenega opravičila sploh za taka dejanja in jaz sploh ne najdem besed za vas ženske… sem pa jezna še namesto tvojega moža in otroka, ker jima greniš življenje z nepopravljivo travmo in tudi zato, ker take baburine vse nas ženske spravljate na slab glas.

Sploh ne vem kako je to mogoče,da kaj takega narediš človeku – možu in otroku. Gnilo, podlo,  ni besed… najhujših zame za takšno dejanje…

če je pameten se bo ločil in te tožil … jaz bi te.

 

Bravo, edini pameten odgovor. Sicer ne verjamem, da je tega veliko. Slišal sem samo za en primer iz Medvod, kjer je en tip ki je imel picerijo in oženil kelnarico zvedel, da oba otroka (že starejša) nista njegova. Govori se, da je naredil samomor potem…

Drži jezik za zobmi. To je tvoj greh, ki ga kar lepo sama nosi. Ne mož ne otrok nista nič kriva.

A si zihr, da ni od moža? Če si ga podtaknila moži si bila z obema v istem času… torej je 50-50

Domnevni biološki ve zanj?

Bodi tiho! Nikomur ni treba vedeti! Če sedaj spregovoriš boš uničila družino.

Mozu povej resnico. Oz. Pokazi mu ta forum ce ne zmores, bo dojel

kakšni hinavci na kvadrat. Včeraj ste se usajali tukaj gor, kako plemenito dejanje je posvojiti črnčka, pa če je čisto legalno ali pa malo obideš zakone. Danes pa kar naenkrat otrok, ki ga rodi vaša žena in od rojstva dalje skrbite za njega, ni več vaš otrok, ampak navaden podtaknjenec zaradi katerega potem ata samomor naredi.

zgodba je seveda izmišljena, ampak najbrž se najde kakšen tak primer. Oče je tisti, ki za otroka skrbi, dnk vijačnica pa ni tako zelo pomembna. tudi se ni treba sklicevati na dedne bolezni – vse presaditve kar jih poznam so bile narejene zunaj družinskega kroga.

Odgovor na objavo uporabnika
ladygaladriel, 17.01.2023 ob 21:25

Drži jezik za zobmi. To je tvoj greh, ki ga kar lepo sama nosi. Ne mož ne otrok nista nič kriva.

Lady Galadriel, sem zelo tvojega mnenja.

Avtorica – ne obremenjuj druge s svojimi demoni, ki to niso.

V praskupnosti smo vsi skrbeli za otroke v plemenu in ni bilo pomembno, čigavi so. Potem je prišla Kultura. 

Bodi kulturna in zahvali se Usodi, da imaš srečno družino.  In postani boljši človek.

New Report

Close