Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skrivnost, ki me razžira

Skrivnost, ki me razžira

Bodi tiho! In upaj, da nikoli ne pride do situacije ko bi bilo treba povedat.

Sedaj jo žre v mirnih vodah. Ko bo morda eksplodiralo, mu bo za nameček pod nos vrgla, da ji nima kaj sikati, ke otrok itak ni njegov. Odloči se sama. Slej ko prej bo tebe razžrlo, kar se bo poznalo na odnosu, posledice pa tudi sama poznaš, če poveš.

lol

edini možni darovalec krvi je bil oče?

izmišljena zgodbica

pri krvi pa res ne iščejo sorodnikov za darovanje.

Drago dekle, kakorkoli se boš odločila, za take stvari obstaja karma in ta poskrbi na koncu za vse.

P2Pah is the best C2C platform online games’ shop, cheap, fast delivery, safe, professional services guaranteed! P2Pah is the most reliable place to buy Diablo 2 Resurrected Items, Lost Ark Gold, WoTLK Classic Gold and more others. Bio: https://linktr.ee/heulwenlucas

Nikakor nisem za varanje, ampak v takšnem primeru kot je tvoj, se tudi ne strinjam s tem, da poveš. Vseeno bolje, da samo tebe razžira (naj ti bo to kazen, saj si ti varala) kot da potem še nič krivemu možu in še manj krivemu sinu uničiš življenje. Kajti s tem, da poveš resnico, boš uničila dobesedno vse.

Zgolj upaj, da se bosta mož in tvoj sin vedno tako dobro ujela in da ne bo recimo postajal vedno bolj podoben svojemu biološkemu očetu. Kajti ni malo primerov, ko so kukavičji otroci dobesedno izrezani po podobi biološkim očetom. Smo imeli v sorodstvu takšen primer in je “oče” videl, da “sin” le ni pravi sin in zato je zelo grdo z njim ravnal. Čeprav kriva je bila žena, ker se je gonila okoli kot psica, samo njej si možek ni upal nič. Še spolno bolezen mu je enkrat prinesla in ga pretentala, da je mislil, da je nekaj čisto tretjega.

    Tiho bodi in ne povej. Ne uniči vsega skupaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Neodločna ženska, 17.01.2023 ob 19:11

 

Prosim lepo za nasvete, pa ne za nesramne. Že sama imam dovolj slabo vest.

 

Pred nekaj dnevi je prijateljičin sin potreboval kri. Edini možni darovelec je bil njegov oče. To mi je dalo za misliti, da bi morada končno možu zaupala skrivnost, ki me razžira.

Moj 3 letni sin ni sin mojega moža, samo on tega ne ve. V bistvu tega ne ve nihče. Mož obožuje sina, mene pa nosi po rokah kot princeso. Želela sem mu povedati in nikoli ni bil pravi trenutek in tako je naokoli skoraj 4 leta.

Naj mu povem, da ni sinov oče ali naprej živim v laži in upam, da nikoli ne bo prišla situacijo, ki bo razkrila mojo skrivnost?

 

 

Resnica vedno pride na plan

Avtorica, daj si drugič izmisli boljšo zgodbico. Tule si izpadla skrajno nerazgledana, butasta.

Kri lahko daruje vsak, ki ima isto krvno skupino ali pa 0 in seveda pravi RH faktor.

In definitivno imajo kaj krvi skupine 0 in pravi RH.

Drugič se bolj potrudi.

Jaz ne bi povedala. Ce je ze 4 leta naokol in se ne ve, je absolutno prepozno

Kaj, če bi hitro naredila še enega otroka, ki bi bil res možev?

Ali ima ta tip, s kazerim si zanosili vsaj boljši DNK? Boljše ocene v šoli, zdravje, postavo, šport, denar? A se je vsaj splačalo to naredit? 🏫???

In kdo so ti “očetje????

Sami svetniki??????

Nocem strasiti, ampak resnica vedno pride na dan.

Izmišljena zgodba, to s krvjo. Drugače pa tudi sama poznam dva taka primera. Jaz vem, ker sta mi mami povedali. In sem tiho in bom tiho ne glede na vse. Nikoli ne bom tega izdala, tudi če bi se na smrt skregale. In tebi isto svetujem, če je količkaj tega res. Veš, mož ima otroka rad in tak mož ne bo zapustil otroka (otroka, osebo, ki jo vzgaja), tudi če bo izvedel, le sina boš uničila s tem. Je tvoja kri in narediti moraš kar je najboljše zanj. In ne, ni res, da resnica vedno pride na dan. To ne drži. Marsikdo si marsikaj nese v grob, čeprav ga to razžira. To je tvoj križ in ga nosi sama. Nič ti ne bo odleglo, če boš priznala. Nič! Nisem v tvoji situaciji, pa tudi jaz nosim to skrivnost za njiju in to celo skrivam lastnemu možu, s katerim si zaupava. Ampak ne! Naučila sem se s tem živeti in ko je njima zaradi tega težko in imata slabo vest, sem zanju jaz tu, da prebrodimo ta trenutek. Še celo tako je, da ena za drugo ne vesta, čeprav se poznata (preko mene). Bodi tiho, njun odnos je pomembnejši od tvoje vesti.

Sej takih poročenih dripcev je polno. Kolk je otrok, ki sploh niso nič fotru podobni, niti mami,ampak kr enemu. To kurve ponavadi zavijejo v, pradedu je podobn in tako. Sej je oni psihič polarni/viharni sam izpovedal svojo zgodbo.

Odgovor na objavo uporabnika
Tišina, 18.01.2023 ob 00:54

Bodi tiho! Nikomur ni treba vedeti! Če sedaj spregovoriš boš uničila družino.

Družina je že uničena, samo da grande finale še ni prišel.

Poglej se v ogledalo in se vprašaj kaj si….

Samo to ti lahko rečem, da si si zakuhala veliko sranje.

Jaz bi bila tiho in upala, da bo vse ok. Ne vem pa kako izgleda tako skrivnost odnesti v grob.

Dajanje krvi je poljubno in anonimno. Kri dobijo iz skladišča, ko greš darovati, gre tvoja kri v skladišče.

Tako da bo treba malo bolj dodelati zgodbico.

O ti svinja. Jaz ti v obeh primerih, da če sam izvem ali pa da mi ti poveš, pizdo ven izrežem pa v lažnivi gobec zabijem. Nesnaga nemarna

Odgovor na objavo uporabnika
Si pa prava vaška kuzla, 24.01.2023 ob 04:44

O ti svinja. Jaz ti v obeh primerih, da če sam izvem ali pa da mi ti poveš, pizdo ven izrežem pa v lažnivi gobec zabijem. Nesnaga nemarna

Jao kakšen 《svetnik》si pa ti. Upam, da nobeni ni treba živet s teboj.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Cinca Marinca624, 24.01.2023 ob 07:50

Jao kakšen 《svetnik》si pa ti. Upam, da nobeni ni treba živet s teboj.

 

 

Prav ima.

To ste največje prasičke, je sploh možno huje. Brez plačila bi napizdle svojega partnerja, da ostaja ob vas samo zaradi otroka, čeprav ta ni njegov. Svinje od svinje. Poznam primer: pravkar se dogaja, ko je ena prasička tako stisnila moškega z kukavičjim otrokom. Tale je star šele pol leta in že vse okoliške Vasi okrog Maribora vedo, da otrok ni njegov.

Sramota, tako žensko nabijem na kol. Če je sposobna tega, potem ni daleč do umora.

POVEJ MU PA SPIZDI IZ NJEOVEGA ŽIVLJENJA, KURBA.

Ja živi in to že 10 let. Pa upam dati roko za njo v ogenj, da me še ni prevarala. Tako kot jaz ne in imam čisto vest. Ti pa si najverjetneje podobna tej ženski in če si, si zaslužiš enako!

Meni ni moj nič podoben, zato sem zahteval dnk. Je pokazal, da je moj. Ampak podoben mi ni nic🥴🤢

New Report

Close